28 Nisan , 2024, 05:50:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KÜÇÜK MELEĞİM METE ÇİKO

Başlatan TUBAMETE, 12 Ocak , 2007, 22:18:52

« önceki - sonraki »

frezya

BEKLERKEN SİZİN İÇİN YAPTIM  ;D

[eklenti yönetici tarafından silindi]

frezya

BU ARADA DAHA ACEMİYİM İLERDE DAHA GÜZELLERİNİ YAPACAĞIM İNŞALLAH :D

ÇİTLENBİK

maaşallah mete beyimize  yakında desteksiz oturmalarınıda burdan okuruz artık..
tubacım geçmiş olsun
eşine acil şifalar..
meteyi kocameeeen öptüm kaçtııııııııım

TUBAMETE

Alıntı yapılan: yelda34 - 16 Ocak , 2007, 19:17:37
Sayfanız hayırlı olsun.Allah analı babalı büyütsün.Mete beyin yanakların dan bir tutam koparsak kızarmısın annesi :icon_flower:

hoşgeldiniz çok teşekkür ederiz yok kızmam canı yanmasın yeter.... :D

TUBAMETE

Alıntı yapılan: frezya - 16 Ocak , 2007, 19:19:33
DAHA  OYNAŞMANIZ BİTMEDİMİ YAHU HİKAYENİN GERİSİNİ MERAK EDİYORUZ :D

yahu oynaşmammız bitti de babamız geldi derken metehanın karnı acıktı derken uykusu geldi vs gibi sebeplerden giremedik anacığım ayrıca bayıldık yaptıklarına çokkk teşekkür ediyoruz canım bu acemilikse gerisi bizi mest eder ama bi tanede içinde bülentin olduğu bi
şey yap beeee

frezya

bi tane yaptım :D ama pc kaydetmedi bir türlü :( güzel bir şey yapayım :D yapabilirsem :D

TUBAMETE

Alıntı yapılan: ÇİTLENBİK - 16 Ocak , 2007, 20:29:52
maaşallah mete beyimize  yakında desteksiz oturmalarınıda burdan okuruz artık..
tubacım geçmiş olsun
eşine acil şifalar..
meteyi kocameeeen öptüm kaçtııııııııım

evet yasemincim yakındır Allahın izniyle bizde seni çok öpüyoruz yalnız benim yazışımdan kaynaklanmış eşim hastada yazmışım yani aşim hastaya gitti demek istedim  çok şükür kendi
sağlıklı :)

frezya

canım umarım begenirsin  ;)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

TUBAMETE

Alıntı yapılan: frezya - 16 Ocak , 2007, 23:14:32
canım umarım begenirsin  ;)
çok güzel olmuş canım ellerine sağlık .... :hello2: :love5:

frezya

:icon_flower:  :icon_flower: teşekkür ederim ... herzaman  :icon_flower:  :icon_flower:

TUBAMETE

neyse ben kaçayım bizim mete çiko hergün biraz daha felaket oluyo yani hareketleniyo kıpır kıpır artık sepette yatamayacağına karar verdik Allah korusun heran kendini yerde bulma olasılığı var böyle birşey yaşanmadan yatağını odamıza getireceğim aslında hiç istemiyoruz ama duymazsak diye endişeleniyorum ve sürekli uyanıyo git gel zor olur diye üşeniyoırum artık 1 yaşında falan ayırırım kısmetse...herkese iyi geceler bir daha giremem heralde.

frezya

iyi gecelerrrrr mete yi kocamannn öp benim için  :-*  :-*  :-*  :hello:

TUBAMETE

17 Ocak , 2007, 08:54:17 #72 Son düzenlenme: 17 Ocak , 2007, 08:56:22 TUBAMETE
canım oğlum küçük meleğim seninle yeni bir güne uyanmak müthiş bir duygu hele o dünyalara değer gülücüklerin yok mu
içim gidiyo anneciğim dün karyolanda geçirdiğin ilk geceydi ve çok rahat uyudun ve benim minik oğluşum bir ilki daha gerçekleştirdi gece 1 kez mama yedi o da 90 lıktı normalde yatarken 150 3 te 120 6 da yine 120 lik içiyodu ama dün yatarken 110 luk içti saat 3 gibiydi sanırım 90 lık içti biraz açıktı galiba ama annesi onu suyla kandırdı :icon_thumright:
annecim bu senin iyiliğin için biraz topikleştinde şimdi uyandın yanına geliyorummmmm :love7: :love3: :love1: :love2: :love5:

ÇİTLENBİK

sayfanıza bol bol sevgiler getirdik :love7:
mete beyimiz karyolasında ilk gecesini geçirdi demek,ee artık büyüyoruz annesi..
daha rahat edecektir doğal olarak..
dün gece anneye kıyamamış tatlışkombir kere kalkmış mamaya :binkybaby:
ben geceleri sıkı sıkı doyurup yatırıyordum tubacım geceleri mamaya kalkmıyordu oda rahat bende rahat oluyordum.
ee tabi sabahlarıda kahvaltı öğününüde iştahlı geçiriyordu..

TUBAMETE

Alıntı yapılan: ÇİTLENBİK - 17 Ocak , 2007, 11:39:14
sayfanıza bol bol sevgiler getirdik :love7:
mete beyimiz karyolasında ilk gecesini geçirdi demek,ee artık büyüyoruz annesi..
daha rahat edecektir doğal olarak..
dün gece anneye kıyamamış tatlışkombir kere kalkmış mamaya :binkybaby:
ben geceleri sıkı sıkı doyurup yatırıyordum tubacım geceleri mamaya kalkmıyordu oda rahat bende rahat oluyordum.
ee tabi sabahlarıda kahvaltı öğününüde iştahlı geçiriyordu..

hoşgeldiniz yasemincim kaç aylıkken başalmıştınız yasemin?yani yatarken doyup bi daha kalkmamaya ben mama vermedim ama en az 4 kez uyandım inşallah hiç uyanmadan uyuduğu günleride görürüm.