27 Nisan , 2024, 17:00:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Uzun Hırka Modası

Başlatan ..BahaR●●, 03 Kasım , 2009, 13:53:20

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

Uzun Hırka Modası

Yeni sezonun yeni kıyafetleri yüzünü göstermeyi başladı. Diz üstü çizmeler, triko elbiseler, parlak taytlarla başlayan 2010 kış modası uzun hırkalarla devam ediyor. Son trendi nasıl kullanırım diyorsanız, cevabı burada!

Hırka
Uzun hırkalar; günlük hayat, ofis modası, özel davetler, hafta sonu gezmeleri için biçilmiş kaftan niteliğinde. Bulunduğunuz ortama uygun hırka modeline bu sezon kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Mini elbiseler, 2010 modasının favori parçası taytlar, dar paçalı pantolonlar, kısa şortlarla birlikte kullanabilirsiniz.

Özel davetler için yakası payet işlemeli hırkaları tercih edebilirsiniz.

Yeni sezon defilelerinde göze çarpan ve severek kullanacağımız bir detay ise kemerler. Bu yıl, uzun hırkaların üzerine mutlaka kemer takılıyor. Aksesuar kullanmayı seviyorsanız, 2010 modasını çok seveceksiniz.

Demet_dk

βαlκιz

güzeller bende kemer takmayı severim 2010 modası süperr valla :muzz: :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

moda güzelde çok para lazım valla çooook

..BahaR●●

bencede süper
hele tesetüre çok yakışıor pantolonla bu modeller  :muzz: ......

vuslat

eveeetttt çok şıklar.. tesettürede açıklara yakışıyor. bide bunların altına bol paça kot pantolon giyceksnn kotpantolonetek ler varya nasıl güzel dururr  ;)

[/ur

ırmak184

ilk bastaki gri güzelmiş  :icon_thumright:  :icon_thumright:

can yine cannnn

BEN 3 GÜN ÖNCE KREM RENKLİ VE KEMERLİ BİR TANE ALDIM
ÇOK HOŞ DURUYO İNSANIN ÜZERİNDE
EVET KATILIYORUM GRİ ÇOK HOŞ BENCEDE :icon_thumright:
can dediklerim....