27 Nisan , 2024, 14:02:35

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

dedikodu

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 13:49:04

« önceki - sonraki »

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

dedikodula birinin hakkında konuşmak aynı şeymi sizce?? bence değil

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

dedıkodu bence bırının arkasından konusmak demek ben yuze sölerım  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bırı demıs bırıde komus olmus sana dedıkodu :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

sarisinn

herşekilde dedikodu oluyo canım benim

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Uploaded with ImageShack.us

peki benim anlamadıgım şu dertleşmek diyoruz dertleşirkende bizi üzen kişi hakkında konuşuruz konuşuncada dertleştim diyoruz dedikodu bence biri sana bişi sölediğinde onu her tarafa yaymak üstüne ekleyipte yani karşındaki insanın sana sölediğini başkalarına taşımak söleme kimseye dediği halde aşk melegi dogru sölemiş o demiş o komuşş :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

..BahaR●●

benim çok dedikodum olur
neden bilimorum
akrabalarım hep benim bir acığımı bekler
sanırım çekememezlikteen  :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: YELİZ83 - 02 Kasım , 2009, 14:31:49
peki benim anlamadıgım şu dertleşmek diyoruz dertleşirkende bizi üzen kişi hakkında konuşuruz konuşuncada dertleştim diyoruz dedikodu bence biri sana bişi sölediğinde onu her tarafa yaymak üstüne ekleyipte yani karşındaki insanın sana sölediğini başkalarına taşımak söleme kimseye dediği halde aşk melegi dogru sölemiş o demiş o komuşş :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 02 Kasım , 2009, 14:35:11
benim çok dedikodum olur
neden bilimorum
usme canının  :opucuk: :opucuk:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 02 Kasım , 2009, 14:35:11
benim çok dedikodum olur
neden bilimorum
aynı ben ama koz vermem hep alırım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Uploaded with ImageShack.us

siz ne fenasınız yaff :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ne deyin nede koyun ayıp yaff :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bız kendı aramızda bıselerdıyoz dıyoz o lafları koyana koy sen bıse degıl  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

yuk kimseye koymam ben ne laf ne de başka bişi herkz kendinden sorumlu olsun :ehi:

..BahaR●●

sarisinn