Görümceliler

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 09:52:36

« önceki - sonraki »

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

yok canım olmaması benim için daha kötü olurdu sanırım  en azından sıkıntım oldugunda yanımda oluyorlar bir dediğimi bir yapmıuyorlar bir çok özkardeşten bile iyi anlaşıyoruz ben memnunum vallaha aynı kişiliklerde keşke allh 3 4tane daha verse :k06: :k06:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

yanı ıyı olması gusel benım bebıs olsa ne halası olcak ne dayı :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ben olurum halası vallh bak görümçelik yapmam  :k06: :k06: ben bisüre çıkıyomö gelirim az sonra

Balböceği

ben dayim yokkkk o uzun hikayede benim bebisim olursa bi dayisi bide kucuk halasi olcak :k06: :k06:

ben,im bebeşiminin 2teyze 1halası var şimdi olursa 3halası 2teyzesi olcak 2çi evlilk yaa :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

βαlκιz

benimkilerin 5 hala  4 teyzesi var  :k06: tüh biz azız keşke bitane daha olaydık  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

3 amca 2 teyze baskada yoks :dontknow: :dontknow:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

..BahaR●●

bizimkilerin 1 dayısı 1 amcası 1 halası 1 teyzesi olacak....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

sen ıyısın hepsınden bı tane var :k06: :k06:

GüzeLCe

2 hala,1 amca ,2 teyze var sadece amca yoq bide bebek  :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

kıs bızım bebekler cok naslı gelmeyı hıc dusunmuyolar ::) ::)

GELECEKLER İNŞLH canlarımm geleceklerde şimdi bulundukları yerden mutlularsa ondan gelmiyorlar sıkılsınlar ordan bak naısl gelecekelr :k06:

GüzeLCe

inşllh ya gelsinler artık nasipse  :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★