29 Nisan , 2024, 13:59:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Görümceliler

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 09:52:36

« önceki - sonraki »

sarisinn

:icon_thumright:yaniiiii

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:benım görümcem yok :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

sarisinn

..BahaR●●

ben olmasını çok isityordum ama hiç hayalimdeki gibi çıkmadı  :toothy10: :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ben ıstemıyodum olmadıda kayın valıdemde benı kızı yerıne koyuyo cok avantajlıyım cok :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

haklısın en ğüzeli aşk melegi yokmuuşşş yaff ben onlardan vallh memnunum dediğim ğibi sorun bitek bu onlar olmasa muhabbet edicek kimsem yok derleşcem kimsem yokk yanlızımmmmm annem yok kardeş yok  :crybaby2: :sad1:

zaten ortanca görümcem kuaförr :ehi: ebni süsler cocoma eşin hazır gezmeye der  :k06: allh var yukarda kıyafetten tut makyaja kadar herşeyi alırlar bana pintilikleri hiç yok eee tekim nede olsaaa :toothy10: :hello2: :muzz: :muzz:

sarisinn

:aferin: :aferin:oo canım benim..nen sana krdeş olurum üzülme sen... :opucuk:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bendende yanlısmızın bı esım bıde ben varım baska kımsem yok bu gurbette sızlerle konusuyom burdan :k06: :k06: :k06: :k06:aglıyacam sımdı annme nerde :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

sarisinn

oyy kıyamam size ben..canım beni ağlama sakın... :opucuk: :opucuk:

gerçekte de zor sevdiklerinden ayrı düşmek yanlıı çok sevrim ama bazen ondanda sıkılıyor insan

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

benimde görümcem yok bir kaynım var bekar oda diyorki ben aslında senin görümcenim diyor
çalışmadığı için evde sürekli eee yaş 35 evlenmedide diyoki evde kaldım sana görümcelik yapacam :cildir:
ama benim kayınvalidem beni kızı yerine koymaz hatta benim evde fazlalık olduğumuda belirtir yani hareketleriyle :D

sen ona belli et onu sevmediğini oglu için orda bulundugunu sanki sen onun için geldin o eve deli karı kaynın evlensede eltinle bir olsanız ona karşı  :cildir:

..BahaR●●

pınar sende kayınvalidenin inadına oevin sahibiymiş gibi ol da catlasın ........  :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

:honk: :honk: :honk: :honk:20 kaldı anneme gıdecem nası gececek bu yırmı gun :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

pınar erkek görumcede cok fenadır ha bayana bıse der susdurursun erkek  :violent1: :violent1:allah yardımcın olsun canım benım 2 tane bekar kaynım var ama allah razı olsun cok ıyıler kaynanama gıdınce marketı eve tasırlar eltım cok kızar ona nıye ayrıcalık tanıyonuz dıye yırtar bı tarafını eltımın esı bana cıkolata falan getırır esıne getırmes kısaca benım kardeslerı ıbı severler tabı bende onlara karsı öleyı   :love8: :k06: :k06: :k06: :k06: