28 Nisan , 2024, 03:03:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Görümceliler

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 09:52:36

« önceki - sonraki »

çıtır anne

benim kv demde cok iyiduir elifcim allah razi olsun
ama cani isteyince beli agrir hep biz nisan bohcasi goturucez
o zaman gorumcemin okulu bitmemisti sehir disindaydi
dedim yardima geliyim ayy cok iyi olur dedi
bende borek corek yardimi edicem saniyorum
elime supurgeyi verdi kovayla bezde verdi
haydeeeee :ehi: :ehi:
yaptim mecbur sonra utu cikardi dedim ben pantolon utulemeyi bilmiyorum
utuyu yapmadim salladim esimi aradim gel dedim annem gel diyo dedim
esim geldi utuyu biraktim bulasik yikadim
meger beni denemis simdi diyoki sevde benim butun isimi yapti
2 ay tasinmamiz yuzunden orda kaldik supurgenin hortumunu sakladi
supurmiyim die bende pek aramadim  :ehi: :ehi: :ehi:

nazlıyarim

kızlar bi görümcem var iyidir ama kendisi öğretmen ve bizide öğrencisi gibi görür bişi anlatır o işaret parmağı havada anlatır fevri hareketleri çoooookkkk konuşur bazen o konuşurken ben yarın pişireceğim yemeğin yada pastanın tarifini düşünürüm. :laughing7: 
BENİM HALA UMUDUM VAR...

nazlıyarim

bu arada bende görümceyim iki yengemide hiç sevmem hele büyük abimin eşi  raporlu deli allahım islah eylesin abimede sabırlar versin şizofreni hastası kakaladı ailesi bize küçük abimin eşide :caca:  içten pazarlıklıdır.  :y25: hiiiiçççç işim olmaz onlarla
BENİM HALA UMUDUM VAR...

destina06

anam canan ne kadar benziyor abi eşlerimiz  :ehi: :ehi: aynen büyük ins kılıklı cin töbe yarabbim Allah ıslah etsin bitim daha değerli ondan :toothy10: :toothy10: öteki de aynen seninkinden yere bakan içten pazarlıklı büyük onu da kendi gibi yetiştiriyor ikisini de hiç sevmiyorum :igrenc: :igrenc:

xxcansuxx

benim 1 tane var bekarken ben o kadar yoldn gitsemde bana sen yorgunsun denmezdi birkaç kere bana iş buyurdu kendisi küçük olmasına rağmen benden  :cildir: :cildir: ses etmedim k.validenin bardağı bitince misafirlerin yanında kızına uzattı kızıda bana doldurayım diye uzattı oan çıldırdım ses edemedim böyle birkaç olay daha neyse ben salak evlediğim günün sabahı bile bunların evini süpürüp sildim onca gelen misafirin batırdığı evi hatta balkona çamaşır astım şimdiki aklım olsa yapmazdım birkaç gün sonra görmeyeceğim diye yapmıştım aslında neyse şimdi evli görümcem memlekettede değil oda gurbette arayıp sormaz bende aramıyorum aramız soğudu konuşacak birşeyde bulamıyorum artık önceden severdim k.v onun üzerinden laf  söyledi sanırım bundan soğudum

xxcansuxx

bnimde abimin eşi öyle  :ehi: :ehi: :ehi: anlatılmmaz yaşanır abim yaşıyor sabır versin rabbim

nazlıyarim

Alıntı yapılan: destina06 - 11 Aralık , 2012, 22:06:45
anam canan ne kadar benziyor abi eşlerimiz  :ehi: :ehi: aynen büyük ins kılıklı cin töbe yarabbim Allah ıslah etsin bitim daha değerli ondan :toothy10: :toothy10: öteki de aynen seninkinden yere bakan içten pazarlıklı büyük onu da kendi gibi yetiştiriyor ikisini de hiç sevmiyorum :igrenc: :igrenc:
ah ah bizim evde şeytan yaşıyor kızlar böyle bi şey yeryüzünde başka yoktur abimden yediği hakaretlerin haddi hesabı yok herkezi birbirine düşürdü ve allah inancı yok iblisin,ama sabrediyorum ne demiş efendimiz anayla evladının arasını açana kardeş ile kardeşi birbirine düşürene lanet olsun.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

destina06

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 12 Aralık , 2012, 13:15:31
Alıntı yapılan: destina06 - 11 Aralık , 2012, 22:06:45
ah ah bizim evde şeytan yaşıyor kızlar böyle bi şey yeryüzünde başka yoktur abimden yediği hakaretlerin haddi hesabı yok herkezi birbirine düşürdü ve allah inancı yok iblisin,ama sabrediyorum ne demiş efendimiz anayla evladının arasını açana kardeş ile kardeşi birbirine düşürene lanet olsun.

kız yoksa sen benim kardeşim felan mısın :ehi: ben de bizimki için türünün tek örneği diyodum ama varmış demek ki türevleri tanıştıralım biz bunları iyi anlaşırlar. He he ıslah olmazın biri de benim abimin eşi :toothy10: :toothy10: hele bu yaz iyice ipleri kopardım zaten gözümde değeri yoktu şimdi temelli bitti.Bana fersahlarca uzak olsun ne hali varsa görsün ama anneme çok üzülüyorum iki abimde annemim üst katında oturuyor yani herkes kendi evinde 3 katta.Annenim tam rahat edeceği yaşlarını ona zindan edip kadını kendi evine sığdırmaz ediyorlar.Allah sorsun hesabını :amin: :amin: :amin:

ayy

aboooo ne gelinler varmış sizde Allah korusunnn..
benim iki abimin eşleride mükemmel ikisinide çok seviyorum onlarda beni severler rabbim ayırmasın onları bizden  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

nazlıyarim

şulecim  :icon_scratch: beni zaten dereden yakalamışlar anam içime kurt düştü gardaş olabilirmiyiz ki :) annem orta katta 1 katta küçük abim 3 katta büyük abim oturuyor.evet annem ve babam tam rahat edeceklerken ikiside şeker ve tansiyon hastası oldu arkadaşlar anlatılmaz yaşanır.insanlar yaşlandıkça çok duygusal oluyor bizlerden iş güç beklemiyorlarki tatlı dil saygı.ama olur mu illa hergün o dilleri fırıncı küreği gibi uzayacak sonra kaynana kötü kayınpeder aksi.madem insanların huzurunu bozacaktınız da neden gelmek için okadar kçınızı yırttınız.allahım islah eylesin  :amin:  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

♣ ђคtเςє ♣

ayyyyy bnde 3 görümce 2 elti var  :ehi: :ehi:

nazlıyarim

Alıntı yapılan: ayy - 12 Aralık , 2012, 15:10:47
aboooo ne gelinler varmış sizde Allah korusunnn..
benim iki abimin eşleride mükemmel ikisinide çok seviyorum onlarda beni severler rabbim ayırmasın onları bizden  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
allahım bozmasın inşallah
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Bluegirl

12 Aralık , 2012, 16:19:49 #432 Son düzenlenme: 12 Aralık , 2012, 16:21:22 ⋆miracle⋆
Bendede var 1 adet görümce   ::) aramız  iyi sayılır bazı kızdığım huyları olsada severim kendisini
benden büyük ablam gibi görürüm
Hemşire zaten kendisi hamileliklerimde ve doğumlarımda hep yardımcı oldu saolsun
İyiyiz şimdilik bi sorun yok  :nazar:

Eloshh

var birtane iyidir saolsun kendi halinde zaten karışmaya çalışırsa karıştırtmaaaaammmmm :caca:
Dua Dua Dua...

destina06

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 12 Aralık , 2012, 16:02:32
  şulecim  :icon_scratch: beni zaten dereden yakalamışlar anam içime kurt düştü gardaş olabilirmiyiz ki :) annem orta katta 1 katta küçük abim 3 katta büyük abim oturuyor.evet annem ve babam tam rahat edeceklerken ikiside şeker ve tansiyon hastası oldu arkadaşlar anlatılmaz yaşanır.insanlar yaşlandıkça çok duygusal oluyor bizlerden iş güç beklemiyorlarki tatlı dil saygı.ama olur mu illa hergün o dilleri fırıncı küreği gibi uzayacak sonra kaynana kötü kayınpeder aksi.madem insanların huzurunu bozacaktınız da neden gelmek için okadar kçınızı yırttınız.allahım islah eylesin  :amin:  :amin:

anam aynı jız canan onlar da eve gelebilmek için yırttılar bi taraflarını annemin tepesine yerleştiler ikisi de kadına kendi evini dar ediyorlar :caca: :caca: :caca: ablaaaaaaaaa sen misin yoksa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: