27 Nisan , 2024, 19:49:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Görümceliler

Başlatan ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ, 02 Kasım , 2009, 09:52:36

« önceki - sonraki »

$£F!k@

bir dene görümcem var oda dunyanın taaaaaaaaaaaaa öbür ucunda  :ehi: :ehi:

selmay

bende de 2 tane var ikiside bir birinden delii  :honk: :honk:benim dugun olmadan   millete atmis kafadan bisiler selma gelince  yutturdu olaflari ona,herbiri ayri manyak bide elti neere dusmusum ben yaaa ,,, :BangHead: :BangHead:

allah  ellerine düsürmesin yarabbimm :amin: :amin:

Nezo

2 Dene Görümcem Var Biri Ufak 10 Yaşında Tohumluk Gözümün içine Bakar Severim Keratayı. Büyük Olan Herşeyi Kıskanır 10 Yaşındaki Kardeşini Bile Benden 1 Karış Kısa 20 Kilo Fazladır. Nez Benden Kilolu Der  :toothy10: Anam Bide Bir Çikin Sorman Tövbe Yarabbim. Nikahlıydık Evi Yerleştiriyorduk Çağırdım Geldi Kendi Öz Annesini Bana Kötüledi. Hiiiç Kimseye Demedim. Ardından annemi Aramış Yalakalık Yapmış Annem Anlattı ablan Aradı vs (Kayınvalidem Yani) Anne Dedim O Kızına Söyle Ağzımı Açmasın Vs. Anlattım Anneme. Düğüne Kocası Gelmedi. Eşim Bi Telefon Patlattı Yüzümüze Bile Bakamıyorlar Artık. Annem Saymış Babam Saymış Abim Saymış Kuzu Gibiler. Kaynanamda Kayınpederimde Abimde Benim Arkamdadır Laf Ettirmez. Eşim Zaten Bi Laf Etse Resmen Döver. Ben HÖÖÖÖÖSt Dedim Mi Oturuo  :hello2:

ayla89

benim görümcem yok ama 2 kaynım birde kayınpederim 10 görümceye bedel dedikodu iftira ne pislik deseniz onlarda küçük kaynım karışmaz aslında ama diğerleri varyaa hele birde kaynanam var allah allah :violent1: :violent1:

selmay

Alıntı yapılan: özgür89 - 02 Nisan , 2011, 22:18:38
benim görümcem yok ama 2 kaynım birde kayınpederim 10 görümceye bedel dedikodu iftira ne pislik deseniz onlarda küçük kaynım karışmaz aslında ama diğerleri varyaa hele birde kaynanam var allah allah :violent1: :violent1:
abooo oda neymis öyleee  alah sbir versin hadi sana cnm
:amin:

fıstık

BENİM İKİ TANE GÖRÜMCEM VAR

EVLENDİK 6 AY SONRA BİZE TATİLE GELDİLER 1 HAFTALIĞINA

2 GÖRÜMCEM KAYINVALİDEM VE ANNEANNE

ALLAHIM BEN ÖNCE BİR STRES YAPTIMKİ ANLATAMAM

DOĞRU DÜRÜST YEMEK YAPMASINI BİLMİYORUM HİÇ YATILI MİSAFİR AĞIRLAMAMIŞIM

TOPU TOPU 3 KERE GÖRMÜŞÜZ BİRBİRİMİZİ NE SEVERLER NE SEVMEZLER BİLMİYORUM

ÇOK GÜZEL BİR HAFTA GEÇİRDİK O GÜNLER GERİ GELMİCEK KEŞKE GELSE

GİTMEDEN ÖNCE ÇOK AFEDERSİNİZ TUVALETİME KADAR TEMİZLEYİP GİTTİLER

6 SENELİK EVLİYİM EVLERİNE GİTTİĞİMDEDE TEK BİR BARDAĞA DOKUNDURTMAZLAR

İKİSİNİDE ÇOK SEVERİM

derbeder

Alıntı yapılan: nn - 03 Nisan , 2011, 05:56:44
BENİM İKİ TANE GÖRÜMCEM VAR

EVLENDİK 6 AY SONRA BİZE TATİLE GELDİLER 1 HAFTALIĞINA

2 GÖRÜMCEM KAYINVALİDEM VE ANNEANNE

ALLAHIM BEN ÖNCE BİR STRES YAPTIMKİ ANLATAMAM

DOĞRU DÜRÜST YEMEK YAPMASINI BİLMİYORUM HİÇ YATILI MİSAFİR AĞIRLAMAMIŞIM

TOPU TOPU 3 KERE GÖRMÜŞÜZ BİRBİRİMİZİ NE SEVERLER NE SEVMEZLER BİLMİYORUM

ÇOK GÜZEL BİR HAFTA GEÇİRDİK O GÜNLER GERİ GELMİCEK KEŞKE GELSE

GİTMEDEN ÖNCE ÇOK AFEDERSİNİZ TUVALETİME KADAR TEMİZLEYİP GİTTİLER

6 SENELİK EVLİYİM EVLERİNE GİTTİĞİMDEDE TEK BİR BARDAĞA DOKUNDURTMAZLAR

İKİSİNİDE ÇOK SEVERİM
Allah razi olsun onlardan, insan boyle insanlari bas uzerinde tasimak istiyor.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

muhribe

ben de görümcemden çok memnunum Allah razı olsun, zaten bize çok uzakta oturuyor. 3 yıllık evliyiz ancak bir kez gelebildi bize. 15 gün kadar kaldı ama her işime yardımcı oldu Allah bin kere razı olsun. ben işten eve geldiğimde yemekler hazır oluyordu, sağı solu süpürüyor, ütüleri falan yapıyordu. öyle dedikodusu, kötü lafı falan da yoktur. zaten abisinden çok çekinir, hiçbir şeyimizi sormaya cesaret edemez. çok güzel zamanlar geçirmiştik, küçük çocukları olduğu için öyle çıkıp çıkıp gelemiyor, ama daha fazla görüşebilmek isterdim.

güneşş

ay bende de bir görümce var görmeyeyim ömrümce on dk lık mesafede oturuyoruz kayınvalidemler geldikçe gelir yada bizim bu tarafta bir işe olursa uğrar..üç sene olucak evleneli hep aynı..konuşmaz surat hep asıktır karadenizde gemileri batmış gibi dolanır ama insanına göre yapar surat ifadesini.. çok sessiz sakinmiş gibi görünür hani hep iyi ve doğru düşünürmüş gibi davranır ama bir b..tanda çaktığı yok..ben herşeye rağmen saygımda kusur etmedim yakınlık kurmak gidiş geliş en azından bir araya geldiğimizde kaliteli zaman geçirelim diye elimden geleni yaptım ama gerçekten hiç birini haketmiyoruş..hamile kaldım ki ilk aylarım çok problemli geçti ki biliyordu bir kere gelipte sana bir çorba pişireyim yada yapılcak bieşy varsa yapayım edeyim der insan laf olsun diye der gene der hiç tık yok..ve en son tartıştık ki oda evime düğünüme ve alınan eşyama karıştığı için en alakasız zamanda bende bir güzell MIÇTIMMM ağzına  :k06:  :k06: ağlaya ağlaya gitti kayınpederim kayınvalidemde yanımdaydı bir güzel onlarada ağırlığımı koydum kuyrukları çok kalktı dikkat etsinler ben sahipsiz değilim kendimi bir gün çok ama çok fena göstericem  ayaklarını denk alsınlar dedim ..o gün bugündür hanfendi konuşmuyor ki konuşmaması gereken asıl benim konu çok uzun anlatsam bura almaz  :k06: doğurcam artık yani ne kaldı insan arar dimi öküzün önde gideniymiş gerizekalı ama bundan sonra kesinlikle tırnağımı bile oynatmam hasta olsun başıan birşey gelse ki gelmez inş.asla gitmicem çok canım yandı allaha havale eetim ama zamanını kolluyorum bir gün çok ama çok fena halledicem  bir taraflarını   :ehi:  oyy o yyyçok dolmuşum ben iyi oldu azcık içimi döktüm bide hamile olunca insan daha bir takıyor az kaldı kızım gelsin bir daha onlar hiçç olmayacak ne dilimde ne kafamda

Balböceği

Gecen gun 2. eltimle gorumceme gittim

Ne soylediyse karsiligini verdim tabi espirili bir sekilde

eltim yikildi gulmekten  :ehi: :ehi: ee lafi cakacan ama anlasilmiyacak  :ehi:

****SeRaP-27****

şu anda görümcemle kavga ediyorum  :cildir:  :cildir:  :cildir: deli edecek beni bu kız
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

****SeRaP-27****

bu arada benim iki görümcem var biri dünya tatlısı biri de dünya acısı  :toothy10:  :toothy10:  :ehi:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

βαlκιz

5 saat sonra görümcem geliyoooooooooooo :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
çok mutluyum görümceden çok o benim arkadasım sırdaşım kardeşim  :love7: :love7: :love7:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

LilithAn

benim iki tane görümcem var  :nazar: pek anlaşamayız zira abla otoritesi ve bir yandan da çocuk patavatsızlığına sahiptirler.

Yapması zor olan bir çorba tarifi istemiştim, " 1 yıl kadar üstünde çalışsam yapabilir miyim? " diye sormuştum, eşim " tabi yaparsın " derken akabinde kendisi " hayır yapamazsın " demişti   :caca: :y25:

βαlκιz

görümcem geldi ve gitmesini hiçç istemiyorum
ay kocası burdalarda iş bulsada burda yaşasalar keşke  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: