Forumda En Çok Kimi Merak Ediyorsunuz..??

Başlatan Balböceği, 01 Kasım , 2009, 02:56:04

« önceki - sonraki »

Balböceği

01 Kasım , 2009, 02:56:04 Son düzenlenme: 16 Nisan , 2010, 15:51:09 вαℓвσ¢єgιм Negess
varmi acaba merak edenn?????'

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Balböceği

valla konuyu acan benim ama hec aklima boyle bisey gelmediydi :k06: :k06:

*****----sarıseker---*******

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

edıyom valla catlaksınınz ıkınızde mukemmel olur sızle tanısmak cunkum bende catlakım :ehi: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

catlaklar urubu acarıs :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: ıns bacım yolun ızmıte duserse beklerım :opucuk:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ınss zor da bıraz bak senın de canakkaleye duserse beklerım
sende benın gıbı kapalısın sanırsam resımlerınden

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

evet sarı seker kapalıyım canak kalaeye ben cok elmek ısdıyom anıt mezarlıga gıtmek ıcın her yere gıttım bı oraya gıdemedım ıns yolum duserse gelırım :-* :-* :-* :-* :-*

can yine cannnn

EN ÇOK MİRAYI MERAK EDİYORUM

ARKASI YARIN :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

Balböceği

can yine cannnn

Alıntı yapılan: اвαℓвσ¢єqι - 04 Kasım , 2009, 20:18:15
evt catlagim bendee :ehi: :ehi: :ehi:
çatlak böcük yani :ehi: :ehi:
ilk kez duydum nasıl oluyo çatlak böcük acaba yarıkmısın kız :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :opucuk: :love9:
can dediklerim....