29 Nisan , 2024, 06:44:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

buda benim minik prensim umut"umun sayfası...

Başlatan cute_00, 10 Kasım , 2007, 21:57:06

« önceki - sonraki »

cute_00

kendimi  çok  suçlu  hissediiyorum  dikat etmediğim içinn... :'(  :'(  önerilerin için  çok  tşkler...bende öptümm... :opucuk:

semra

sayfaniz hayirli olsun  :flowers:engüzel ilklerle dolsun  :amin:bebisin cok tatli :nazar: :nazar: :nazar:

sevda

Canım zeytinyağını yakmadan verdim ben öyle bişeyide ben ilk defa senden duydum iyiyde zeytinyağı zararlı değilkii ama birde drnuza sor istersen..
Bu arada busecimin dediği doğru eğer ailede genetik olarak varsa kabızlık olabilir birde alerjik olarak da geçerli aynı şeyler eğer sizde böyle bir durum varsa bebekte de olabiliyor güzelim... ;)

duru boncuk

sorma sonay ben ölüp öülüp diriliyodum sürekli poposunu bekliyodum yaptımı yapmadımı diye çok berbat bir durumdu yanii karnı şişiyodu davul gibi ağlıyodu yavrum hep ama artık geçti şükür bende razıyım yapsında isterse koksun bana mis gibi geliyo o kokuu :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:

ARMAĞAN

SONAYCIM YENİ GÖRDÜM UMUT'UN RESİMLERİNİ. MAŞŞALLAH CANIM.  :nazar:
ÇOK TATLI ÇOK CİCİ. ZATEN BÜTÜN BEBEKLER ÖYLEDİR.
CENNET KOKULU BOYNUNDAN BENİM İÇİN KOKLA. ALLAH BAĞIŞLASIN.
BU ARADA DÜZELMİŞTİR UMARIM KABIZLIĞI.

BİZDEDE ÇOK OLUYODU BEBEKKEN. BENDE GLİSERİNLİ FİTİLLERDEN KULLANDIM AMA DOKTOR VERMEMEMİ ÖNERDİ. FİTİLE ALIŞIRSA FİTİLSİZ YAPAMAZ, SONRA BAĞIRSAKLARI TEMBELLEŞİR DEDİ.

SIVI VAZELİN ŞURUP VERDİ BİZE. ONDAN Bİ SABAH Bİ AKŞAM İÇİRİYORDUM. ÇOK FAYDASINI GÖRDÜK. DOKTORUNA DANIŞ Bİ İSTERSEN. BİZİMKİNDE KALMADI ÖYLE BİR SORUN ÇOK ŞÜKÜR. ÖPTÜK SİZİ CANIM  :opucuk: :opucuk:

cute_00

Alıntı yapılan: semra - 04 Aralık , 2007, 20:27:48
sayfaniz hayirli olsun  :flowers:engüzel ilklerle dolsun  :amin:bebisin cok tatli :nazar: :nazar: :nazar:
tşk  ederim semra... :opucuk:

Alıntı yapılan: sevda - 04 Aralık , 2007, 23:51:42
Canım zeytinyağını yakmadan verdim ben öyle bişeyide ben ilk defa senden duydum iyiyde zeytinyağı zararlı değilkii ama birde drnuza sor istersen..
Bu arada busecimin dediği doğru eğer ailede genetik olarak varsa kabızlık olabilir birde alerjik olarak da geçerli aynı şeyler eğer sizde böyle bir durum varsa bebekte de olabiliyor güzelim... ;)
bende  internette  bi  sitede  okudum  sevda  ne kadar  doğru  ne  kadar  yanlış bilemicem...ama  çözdüüm ben  yaa   sorun bendeymiiş...bende  de  kabızlık  vardı  bu  aralar...şimdii bende  oğlumda  iyiyiz  allaha  şüküür...

Alıntı yapılan: ARMAĞAN - 07 Aralık , 2007, 14:47:44
SONAYCIM YENİ GÖRDÜM UMUT'UN RESİMLERİNİ. MAŞŞALLAH CANIM.  :nazar:
ÇOK TATLI ÇOK CİCİ. ZATEN BÜTÜN BEBEKLER ÖYLEDİR.
CENNET KOKULU BOYNUNDAN BENİM İÇİN KOKLA. ALLAH BAĞIŞLASIN.
BU ARADA DÜZELMİŞTİR UMARIM KABIZLIĞI.

BİZDEDE ÇOK OLUYODU BEBEKKEN. BENDE GLİSERİNLİ FİTİLLERDEN KULLANDIM AMA DOKTOR VERMEMEMİ ÖNERDİ. FİTİLE ALIŞIRSA FİTİLSİZ YAPAMAZ, SONRA BAĞIRSAKLARI TEMBELLEŞİR DEDİ.

SIVI VAZELİN ŞURUP VERDİ BİZE. ONDAN Bİ SABAH Bİ AKŞAM İÇİRİYORDUM. ÇOK FAYDASINI GÖRDÜK. DOKTORUNA DANIŞ Bİ İSTERSEN. BİZİMKİNDE KALMADI ÖYLE BİR SORUN ÇOK ŞÜKÜR. ÖPTÜK SİZİ CANIM  :opucuk: :opucuk:

tşk  ederim  armağan...kokladım içime  çeke  çeke... ;) allaha şükür  bir  problemimiz kalmadı...düseldii  çok şüküür...
kabızlığımız  düseldii  ama  şimdide  şimdide  grip  oldu  bebeğim  :'(  :'( bir  kaç gündür  huysuz  duu  geceleri uyuyamıyoduu...burnu  tıkandıığı  içiin ...sonra  bide  öksürük  başladı...çarşamba akşamı doktorumuza  gitik...baktıı muayne  ettii  evet  biraz üşütmüş  ama  korkulcak  bişi yok  dedii...salgıın varmıış  zatenn...çok dkkat  etmek lazım...burnu  için  spray  verdii...soğuk  algınlığı içinde  şurup  verdii...bugüün   dünden  daha  iyi  geldii  gözüme...şimdii  uyuyoo  meleğim...pzartesii  günü  aşımız  var  umarıım iyileşirde  aşımıızı  yaptırırz....
öpüyoruuz  bizddddde  sizii... :opucuk:. :opucuk:.

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: cute_00 - 04 Aralık , 2007, 13:43:42
Alıntı yapılan: sevda - 29 Kasım , 2007, 23:20:08
Busecimin de dediği gibi dr lar 7 günü normal kabul ediyorlar mesela ama bizdede aynı sorun olunca saf zeytinyağı veriyorduk önceleri 1 çay kaşığıydı büyüncede 1 tatlı kaşığına dönüştü vermelerimiz...
MERHABA  SEVDA...BANADA  HERKEZ ZEYTİİNYAĞI İÇİR  DEDİİ AMA  BEN  KÜÇÜK DİYE  VERMEK  İSTEMEDİM...BEBEĞİM  2  AYLIK  OLDU...VERMEMİN  Bİ SAKINCASI  VAR  MI  ACABA... ??? ???
BİRDE...BİYERDE  OKUDUM...ZEYTİNYAĞINI  VERMEDEN  ÖNCE  TAVADA  YAKIP  ÖLE VERİYORMUŞUN  ASİDİNİ  ALSIN  DİYE...DOĞRUMUDUR...EMİN  OLAMADIM  VERMEDEN ÖNCE  SORMAK İSTEDİM..SEN NASIL  VERİYODUUN...

aman haaa :D
yakıp değil hafif ısıtıp veriliyo ;)

sevda

duru boncuk

umutun iyi olmasına çok sevindim sonaycım umarım soğuk alğınlığınızda geçer hemencecil turp gibi olur biran öncee ikinizide  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

cok sevindim canim kabiz problemini atlattiginiza fotografada bayildim kocaman olmus bu yaaa yerim ben o yanaklardan :hungry: :hungry:

cute_00

tşkler  arkdaşlar...umut  bugün  çok  daha  iyi...  :nazar:  :nazar: sadece arada  bir  öksürüyo...oda  geçer  umarım en  kısa  zamanda... :amin:
dün  çektiim bu  resimleri...büyümüş  dimii teyselerii  beniim paşa  oğlum... :D  :D

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

aman allahim bu kocaman olmus ya ne kadar cabukk buyuyolar dimi

cok tatli cok sirin masallah :nazar: :nazar:

1 yada 2 ay sonra buda tam yemelik olur sende bizim icin minciklarsin dimi annecigi
ikinizide  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

cute_00

gün  gün  değişiyo  sankii  fark  ediyorum...yavaş  yavaş  karşılıkta  vermeye  başladı...sabrediiyom bende  yememek  için...sizin içinde  yeriim onuu... :hungry:  :hungry: çok tşkler...bizde  siizi  öptüük  kocaman... :opucuk:

sevda

Evet büyümezmiii maşşalllaaahhh meleğimee allahım nazarlardan saklasın.... :nazar: :nazar: :amin:

Almiş'inAnniş'i

amn da aman minik paşanın resimleri gelmiş   :nazar: :nazar: :nazar: :k06: