buda benim minik prensim umut"umun sayfası...

Başlatan cute_00, 10 Kasım , 2007, 21:57:06

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

evet hele de annesinin göğsünde yatarken ne kadar da mutlu ya  :love9:
çok sempatik bir bebek
Allah kem gözlerden korusun  :amin:

cute_00

amin  valla  allaım korusun  tüm bebişleri  nazardan  kötü  gözden.. :amin:  ben bile   severken bebeğimi  korkuyorum  nazarım değicek diye...ama  iştee  dayanılmıyoki...kuzu bunlar  kuzu... :nazar:  :nazar:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

şerife Berat

forumumuza hosgeldınız yakısıklı umutun guzel annesı .allah analı babalı buyutsun maşşallah cok tatlı bı oglun var  :nazar:

esra_yesiloz

oyy oyy maaşallah tombişim benim nasılda büyümüş ilk resmine bakınca ne kadar farklı geldi canım benim kocaman  :opucuk: benim için tosunumu

-Butterfly-

umut bebeginnn resimleri harikaaa ve hatta muhtesem  :hello2:

bayildimm annesi  cok seker tam bir beyfendi olacak cok karakteristik   bir surati var :)) :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Annenin nazari en cok degen nazarmis :)) bol bol dua oku esracim  :flowers:

cute_00

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 27 Kasım , 2007, 08:08:35
umut bebeginnn resimleri harikaaa ve hatta muhtesem  :hello2:

bayildimm annesi  cok seker tam bir beyfendi olacak cok karakteristik   bir surati var :)) :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Annenin nazari en cok degen nazarmis :)) bol bol dua oku esracim  :flowers:
[/quot
çok  tşk ederiiz  teyselerii...her  seferinde  okuyoruum valla...okurkende  esnemekten  gözümden yaşlar geliyoo...nazar  değiyoo iştee...
bu  arada  benim  adım  esra değil...  :)  sonay...yanlışlık olmuş  düseltiyiim...

şerife Berat

cute_00

Alıntı yapılan: esra_yesiloz - 27 Kasım , 2007, 00:57:18
oyy oyy maaşallah tombişim benim nasılda büyümüş ilk resmine bakınca ne kadar farklı geldi canım benim kocaman  :opucuk: benim için tosunumu

öptüm esra  teysesi..saol..oda seni  ve  buseyi öpüyomuş.. :)

pelinim

yeni resimlerini gördüm şimdi Umut'un maşallah ne kadar büyümüş doğalı.koca adam olmuş annesi..öpüyoruz yakışıklıyı :opucuk:

duru boncuk

sonaycım çok çok :nazar: :nazar: :nazar:bu prense sende her zaman oku canım annenin nazarı çok değermiş benim için öp o mis kokulu meleği :opucuk: :opucuk:

sevda

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

allahım nazarlardan saklasın siziiii....

-Butterfly-

Sonaycim afedersin   :'(  sayfaya baktim esra zanettim ismini ...

Oku annesi oku bu kuzuya nazar deger  bizede nazar degiyor bende surekli elimde  kitap ne varsa okuyorum nazar duasi bilmiyorum ama her duayi okuyupallahim sen duami kabul et bebegimi nazarlardan koru sakin diyorum  :amin: :amin:

cute_00

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 29 Kasım , 2007, 07:11:51
Sonaycim afedersin   :'(  sayfaya baktim esra zanettim ismini ...

Oku annesi oku bu kuzuya nazar deger  bizede nazar degiyor bende surekli elimde  kitap ne varsa okuyorum nazar duasi bilmiyorum ama her duayi okuyupallahim sen duami kabul et bebegimi nazarlardan koru sakin diyorum  :amin: :amin:

hiiç önemli  değil  olur  bölee  özüre  bile  gerek yoktu... ;)
bende  nazar  duasıı  bilmiyorum...ama  onunyerine  ne  biliyosam hepsinii  okuyorum...akşama babamız  geliiyo  bide o  okuyo...ama   ne  kadar  okursak  okuyalım  genede  değiyoor    valla...bide   benim bebeğin  bi huyu  var...çok  kızıyorum bu  huyunaa...eve  birii  geldiği  zaman  çocuğu  uyandıramıyorumm...sürekli uyuyoo  ama  kimse  olmadığı  zaman  benii  yiyoo...uyumuyoo...zorla  kendine  nazar  değdiriiyo bu çocukk...gelenlerde  ne kdar  maşşallah  deselede  allah korusuun deselerde  göz  bu  değiyoor  işte...
bide  3  gündüür  büyüük bii  sorunumuz  var  altına  yapamıyo  bebeğim  çok zorlanıyo...ağlıyoo...şaşırdıım valla  ne  yapıcamıı...tam uykuya  dalıyoo  biir  den alayarak  uyanıyoo  ıkınıyoo  içim  parçalanıyoo  vallla...
ne yapabiliriim  bilmiyorum...

duru boncuk

ahh sonaycım çok geçmiş olsun bu konu pek ihmale gelmez canım bi doktora göstermedinmi erkek bebeklerde problem olabiliyo hemen baktırın bence yazık çocuk yapamayınca nasıl uyusun :opucuk: :opucuk: :opucuk:

-Butterfly-

sonaycim

ne guzel seninki uyuyor biri geldiginde benimkide uyumuyor demekki senin bebegin gurultuden hoslaniyor benimkide aksine  sessizligi seviyor..

bebeklerde zaman zaman kabizlik problemi olabiliyor canini sikma  ..
bebegin sadece senimi emiyor?
baska bir seyler veriyormusun?

5 gune kadar kaka yapmamasi normal eger 5 gunu gecerse dr. irtibata gec ozaman dr. buyuk bir olasilikla sana fitil verecektir..bizdede ayni seyler olmustu ama dr, oncelikle sunlari denememi istedi..

1. popdan olculen  ates olceginin ucuna vazelin surmemi ve poposunun ucuna ates olcegiyle masaj yapmamami istedi ..

2. kakasini ypmaya calisirken bacaklarini kaldirarak  ikinmasina yardimci olun dedi..

3. en son care fitil..

opuyorum guzelimi insallah  duzelicek...