Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

sarisinn

yok canım benim.hala aynıyım.herşey midemi bulandırıyo.iki gün önce afersin ishal oldum vücut kaldı susuz yine serum taktılar hastanede.ben  g....    bitürlü doğrultmadımki midem doğrulsun..

AککORTįє

sarisinn

AککORTįє

NORMAL AMA HAYATIM, BENİM DE 20 HAFTALIKKEN BULANTILARIM KESİLDİ. ONDAN SONRA YEMEYE BAŞLDIM. VE DURUMUM KORKUNÇ  :ehi:

51 LE KALDIM ŞUAN 67 KİLOYUM   :cildir:  DURUMUM KONTROLDEN ÇIKMIŞ DURUMDA.  :ehi: SEN İSTEMESENDE Bİ AÇILACAKSIN AHHHH HATIRLATICAM SANA BU LAFLARINIIII   :ehi: :ehi: :ehi:

sarisinn

inşallah canım benim inşallah.yemek yemeyi özledim.kontrolden çıkmak istiyorum.... :k06: :k06:ben 71le kaldım hamile şuan 65 kiloyum..

Demet_dk

ilknurcum benimkinede iri bebek demişti doktor 3300 doğdu hastaneden çıkarken tartıldığında 3 kilo kalmıştı gayet normaldi yani
bazen szeryana teşvik etmek için iri falan diyolar açılma olmasıda bebişe bağlı kafana takma son ana kadar belli olmuyo
ağrılarını da  doktoruna söyle bence
kiloları da dert etmeyin benimde hiç ağzım durmuyodu hersey istiyodum ama 10 kilo aldım hepsinide verdim azcık azcık yedim tatlı olarakta sütlü tatlı yedim

мiŁenα.

benım eltımde senın gıbıydı 4 ayından sonra yedı ve fıl gıbı oldu mıhrap :toothy10:

sarisinn

aboooo gerçektenmi.yok fil gibide olmayayım.nebili ben hiç düzelecekmişim gibi gelmiyo..

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi:ole san sonra kılodan aglarsın :ehi: :ehi: :ehi:

bak sonra demedı deme..acılan bogaz kapatılamıyor :toothy10: :toothy10:

sarisinn

uyy dur korkutma beni ayşe..şu mide bulantım geçsin yeter.bide evime aşermesem başka bişe istemiyorum..

мiŁenα.

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

eltım ılk dort ay 6 kılo verdı dıyordukı doguma daha zayıf gırcem...4 ayı bıttı 55 ten sonra aldıda aldı...

sıkma yanı canını sende sısıcenn :toothy10:

sarisinn

korkuttun beni şimdi...bakalım neolacak..filmi olurum bütün dünyayımı sararım...

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yok cnaım benım ewın yakınlarına gelme bende ole olcam sıgamayız :ehi: :ehi:

sarisinn

yanyana düşünsene ne komik olur.ikitane tosun.bayır aşşağı yuvarlanarak gideriz en kolayından.. :k06: :k06: