Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

DER!N

Az kaldı Eymen Çağan'ımın güzeller güzeli annişi  :nazar:

Rabbim hayırlısıyla kolay doğum nasib etsin her birinize  :amin:

Sıranızı savın da listeye yeni hamişler eklensin, yol verin  :k06: :k06:

:love9: :love9:

çağınım

ayşe allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin oğlunu bişey kalmamış bi kaç gün sonra paşan kollarında olucak  :hello2:

bol bol dinlen doğuma kadar ara ara çık yürüyüş yap ve sol tarafınıza yatın tekmelesin bebişler bişey olmaz en sağlıklısı öyle çünkü kan dolşaımı rahat oluyor öyle

sezeryandan sonrada bol bol yatın fazla kalkmatın ayağa dinlenmek gerekiyo çünkü dikişlerinize dikkat edin ağır kaldırmayın iş yapmayın bende sezeryan oldum 9. ayı doldurucaz ara ara ameliyat yerim ağrı yapıyo neden bilmiyorum  :dontknow: doktora sorucam sebebini

Demet_dk

Aysecim son durumundan yeni haberdar oldum sezeryan için gün alıcam falan yazmışsn
hayırlısı olsun canım sağ salim gelsinde farketmez sezeryan yada normal
son günlerini stres yaparak geçirme rahat ol paşanın hareketlerine odaklan
son tekmelerin tadını çıkar  :opucuk:

мiŁenα.

ben sıramı savmaya meraklıyım paşamı kucagıma almaya çok meraklıyım :k06: :k06: :k06:

çagınım canım benim valla stres yapmamak ıstıyorum dınlenmek ıstıyorum ama ınan okadar fırsatım olmuyor... ama az kaldı artık daha temkinliyim...helede kordon dolanık ya elim kolum baglı bekliyorum :sad1:

sağol demetcim..alıcam pasamı kucagıma :nazar: :basardim: :basardim:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

arkadaslar ben suan 31+3 haftalik hamileyim ve 2 gündür geceleri uyuyamiyorum uyuyamamin sebebi ise mesela sol tarafima yatdigimda aradan bi kac dakika snra sol tarafim komple uyusuyor kalcam kolum ellerim bile zor hareket ediyorum aynisini saga yatincada yasiyorum 2 gündür sag sol dönmekten berbat oldum ya sizdede var mi böyle agrilar???

мiŁenα.

canım bende sağ veya sola yattıgımda donemiyprum daha çünkü kasıkalrıma ayagıma agrı giriyor dayanılmaz bşr agrı :cildir: :cildir:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

benimkisi agridan cok tutuluyormus gibi uyusuyor yani acayip oluyom ya...

мiŁenα.

agrıdan daha felaket tarif edemediğim bir ağrı  :sad1: :sad1: :sad1:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ay su günlerde bi gecse ya...bnde sali günü gtcem doktora cünkü cumaya almanyaya gidiyorum dogum icin ucaga binebilmem icin rapor almam lazim...bakalim ne dicek kizimi görcem yine  :muzz: :muzz:

мiŁenα.

yerım senın kzıını :nazar: :nazar:

ayy valla heyecananıyorum korkuyorum uzuluyorum seviniyorum aglıyorum guluyorum acayıp bır moddayım :dontknow:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ay bnde yerim onu  :k06:  eymenide yerim  :-*

inanirim cnm bide ilk oldugu icin insan tam olarak neyle karsilascaginida bilemiyor..herseyin hayirlisi ins. sag salim alirsin eymen pasamizi kucagina  :amin: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

amin canım cümlemiz inşşş :amin: :amin:

meraktayım hemide en merak :k06: :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bakalim senin bebis nasil bisey olcak cok merak ediyorum ben ya kendi kizimida cok merak ediorum nasil bisey acaba olcak diye kime benzicek falan vs.

offff allahim  su günler cabucak gecsin artik ecrinim canim yavrum seni cok özledim  :love9: :love9:

safak 60 :occasion14:

мiŁenα.

aanam benimki sarı oğlan olcak sarı paşam.. :love7: :love7:

anne sarışın baba sarışın esmer olmaz heralde :ehi: :ehi:

pamuk gibi olcak oğluşum anası gıdıklarından yyecek koklıcak hep gogsunde yatırcak...koklayıp koklayığ allaha dua etcek bole bı rmucızeyı bana verdıgı ıcın :amin: :amin: :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

:amin: :amin: :amin: :amin:

benimkide esmer seker gibi olcak pamuk sekerim bnm :binkybaby: :binkybaby: :nazar: