19 Nisan , 2024, 16:00:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kizlar bakarmisinizzz

Başlatan Yaşamsebebim, 28 Haziran , 2013, 15:23:11

« önceki - sonraki »

Yaşamsebebim

Slm kizzlar nasilsiniz kizim 9 aylik oldu ve ben 4 aylik hamileyim (16 haftalik simdi) kizimin harekerlerini daha erken hissetim ama bebegimin hala hissetmiyorum bi bilginiz varmi acaba bide kizimda hep ssabahlari istifar ederdim ama bunda hic olmadi cinsiyeti bu haftalarda ögrenebilirmiyim 1 hafta sonra dr gidecegiz

izemsevi

canım tabi öğrenebilirsin çoktan belli olmuştur heralde kazayla oldu arası oldukça yakın sağlıkla kucagınagelsin

özlem0609

Alıntı yapılan: sultan43 - 28 Haziran , 2013, 15:23:11
Slm kizzlar nasilsiniz kizim 9 aylik oldu ve ben 4 aylik hamileyim (16 haftalik simdi) kizimin harekerlerini daha erken hissetim ama bebegimin hala hissetmiyorum bi bilginiz varmi acaba bide kizimda hep ssabahlari istifar ederdim ama bunda hic olmadi cinsiyeti bu haftalarda ögrenebilirmiyim 1 hafta sonra dr gidecegiz

canım bende 36 haftalık hamıleyım,ilk cocugum oldugu halde ben 17-18 de hıssetmeye basladım,oda bellı belırsız,senın ıcın bence erken daha,1-2 hafta sonra yada bıraz daha bekleyebılırsın bunun ıcın,benım hamılelıgımde hıc bulantım,kusmam olmadı,hanı dıyolar ya bulantılar bebegın saglıklı oldugunu gosterır dıye.bence hıc alakası yok,Allaha sukur bebegım gayet saglıklı :amin: :amin: :amin: cınsıyetını de oğrenırsın 1hafta sonra,bazı dr lar prensıp ıcın soylemıyolar 16 yı beklıyolar,biz 18 de öğrenmıstık,pipimizi görmüştük :k06: :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

nerelerdesin sen bakim  :caca: ben ikincisinde 14.haftadan sonra ara ara hissettim bide her hamilelik baska oluyo kiyaslama yapma kizimda midem cok bulaniyodu bunda cok olmadi  :laughing7: cinsiyetini ben 20.haftamda ögrendim sende yakinda ögrenirsin  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

xxcansuxx

aaa sende 2.yi yakın ara yapanlardansın demek çok sevindim sultan Allah kucağında da göstersin daha hissetmen için erken bencede cinsiyeti öğrenebilirsen kuzucuğun gösterirse ben 13.haftada öğrenmiştim drumuz çok net erkek demişti ama arkadaşların dediği gibi bazı drda görsede 16.haftadan sonrasını bekliyorlar net olsun diye...

zerrinplt