Doğumu Yaklaşan Arkadaşlar______28 + (Neler Yaşıyorsunuz?)

Başlatan DER!N, 29 Ekim , 2009, 15:10:22

« önceki - sonraki »

DER!N

Hamilelik süreci 40 hafta yani mat.hesabına göre 10 ay ediyor.

İlknurcum sen bir iki gün sonra 7.aya giriyorsun 27.haftanın bitiminden 32.haftanın bitimine kadarki süre 7.ayın içi.

86 günüm kaldı demişsin, 7.aya yeni giriyorsun 30 gün bu yeni aydan, 30 gün 8.ay, 30 gün de 9.ay yaklaşık olarak uyumlu oluyor.

AککORTįє

e canım yine benim dediğime geliyor  ;D

27 ile 32 7. ay. bu aydan 30 , 4 aralıkta 8, 4 ocaktada 9 oluyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

öf aman neyse ya ben bundan sonra soranlara ocak 27 demicem ocak 15dicem.tam 9 ay 10 günü doldurduğum zaman o çünkü   :sunny:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

DER!N

sunga25 ((( Serpil )))

мiŁenα.

dr sorcam hesaplayınca 10 aya denk gelıyor nasıl oluyr bu ıs .... :ehi: :ehi:

DER!N

Sırtımda değişik bir ağrı hissediyorum sanki ters bir hareket yapmışımda et sıkışıyor gibi oluyor.

Sırttan başlayan doğum ağrısı da duymadım saçmalıyor olabilir miyim?

мiŁenα.

canım olabılır de olmayabılırde....

dr sordunmu kasıklarda baslıyor oolması lazım belkı agrılastıgından belkı sırt agrın oluyordur

DER!N

Yarın kontrole gideceğim o yüzden aramadım sormadım.

Ağırlaştım evet ama bu ağrı diğerlerinden farklı bir yandan da Selen kıpır kıpır hiç durmuyor doğum böyle mi olur ki bu kız ne zaman duracak

belki de gece klima çarpmıştır ne bileyim her şeyi doğuma yoruyorum ve artık itiraf ediyorum doğumdan korkuyorum  ::)

Demet_dk

bel ağrısı çok normal sonuçta vücudun ağırlaştı gerçi kilon nasıl bilmiyorum ama fazla kilo alanlarda daha zor olur
doğumdan da hiç korkma çok güzel anlar seni bekliyo  :icon_thumright:

DER!N

Sağol canım, inş. dediğin gibi olur.

Bel ağrım çoktandır var ona alıştım kilom fena sayılmaz 9.aydayım 9 kilo aldım. 70 oldum.

Sırtımdaki tuhaf ağrıyı soruyorum sırtımdan belime doğru inmeye başladı sanki sırttan doğum ağrısı başlar mı ?

AککORTįє

korkma gülfercim bende şimdilik hiç korku yok.  :k06:  ama bence doktorunu bi ara sor nede olsa son zamanların bi süprizle karşılaşma. çünkü farklı bi ağrı var diyorsun

DER!N

Çekiniyorum biraz, olağan bir ağrıysa rezil olmayayım kadına şimdiye kadar güçlü iradeli pozlar takındım yumurta kapıya dayanınca işin rengi başkaymış

Demet_dk