29 Nisan , 2024, 08:43:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2. İZMİR BULUŞMASI

Başlatan ARMAĞAN, 06 Kasım , 2007, 14:49:43

« önceki - sonraki »

ARMAĞAN

KIZLAR BİZ TADINA DOYAMADIK 2.BULUŞMAYI DÜZENLİYORUZ. GELMEK İSTEYEN YAZSIN AHANDA BURAYA. ;D

duru boncuk

hadi hanımlar bu defa bizdeyiz isteyene adresi vereyim ben  :icon_thumright:

seldae

Mesajlarınızı aldım kızlar. Ne zaman buluşma? Ne olur bu cumartesi demeyin .

duru boncuk

seldacım ne vardı bu c.tesi lütfen işim var deme

Tebessüm :)

bu cumartesi bizim doğum günümüz var, gelemeyiz yani.

duru boncuk

ayşegül henüz karar kesin değil herkese en uygun günü ayarlamaya çalışıyoruz olmazsa haftaya c.teside olabilir katılımın fazla olup olamayacağına bağlı yani  :icon_thumright:ama sana ulaşmak kolay olmuyo  malesef

Tebessüm :)

msn listeme ekledim seni. ben cumartesileri müsait olmuyorum, başka bir gün olursa ayarlarım.

ernur

KIZLAR İNŞALLAH BU SEFER BİŞEY ÇIKMAZ BENİ LİSTEYE EKLEYİN OK Mİ  :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14:

duru boncuk

bayanlar yoğun istek üzerine buluşmayı 17 kasım c.tesiye ertelemiş bulunuyorum ertelememi isteyenler(selda,sevnur,aslı özellikle) gelmezse sonları budur :violent1: :caca:sonra yok ben duymadım yok ben bilmedim demeyin ona göreee :director: :director:eminecim sanada ulaşamadım bi türlü msn ye girsende konuşsak canım :opucuk:

ARMAĞAN

:director:  17 KASIM C.TESİ ÖZGÜLLERDEYİZ.

ernur

17 KASIM C.TESİ ÖZGÜLLERDEYİZ.  :director: :director: :director: :occasion14: :hello2: :hieyt: :occasion5: :muzz: :occasion14:

ARMAĞAN

O GÜNE KADAR ÇOCUKLAR HASTA OLMAZ İNŞALLAH.  :amin:

ernur

sevda

Ohhh ohhh bizde netten bağlanalım eve ozaman eğer mikrofonu ve kamerası varsa özgülün görelim sizi bizde burdurdan katılalım oraya... ;)

duru boncuk

bekliyorum canım ben sana haber veririm açarsın  :opucuk: :opucuk: