ARA KANAMA BU MU OLUYOOKIZLAR?????????????

Başlatan Hayrünisa, 29 Ekim , 2009, 11:38:40

« önceki - sonraki »

Hayrünisa

29 Ekim , 2009, 11:38:40 Son düzenlenme: 29 Ekim , 2009, 17:52:29 Hayrünisa
selam kmızlar pko tedVİSİNDEN DOLAYI 4 AY DİANE KULLANDIM BU AY DA ADET OLDUM .ADETİM BİTİİ YIKANDIKTAN 1 HAFTA ÜSTÜNE TEKRAR EDT OLDUM. DOKTORUM BANA DEMİŞTİKİ İLK ADET OLDUĞUNDA DOKTORA GİTMİŞTİM ADETİNE 10 GÜN KALA İLAÇA BAŞLA DİYE  YUKARDA YAZDIM  TEKRAR KANAM OLDUM NE YAPMALIYIM BEN ŞİMDİ .VE BU ADETİM 3 GÜN SÜRDÜ. NORMALDE ADETLERİM 7-8 GÜN SÜRERDİ. BU KANAMA YERLEŞME KANAMASI  OLMAZ DİMİ

{safişim}

canım bence bunu doktorun daha iyi bilir ona sor derim çünkü çok farklı bi durum bu   :icon_scratch:  :icon_scratch:

Hayrünisa

βαlκιz

hapı bıraktıktan sonra arada kanama olur diye duymuştum ama sen bi doktora sor ögren yerleşme kanaması olucagını sanmıyorumm :'( geçmiş olsun :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ceylin eslem

bencede  yerleşme kanaması olamaz.yerleşme kanaması olman gereken adet günün yada birkaçgün önce veya sonrasında oluyo.senin ise bu kanaman adet bittikten 1 hafta sonra olmuş.yani adetine daha çokkk var.çok kafana takıyorsun.bence en güzel cevabı sana doktorun verecektir.bende yaşadım aynı şeyi ama çokta kafama takmadım.sende bu kadar üstünde durma.ama tabi doktora git.

Hayrünisa

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 29 Ekim , 2009, 18:03:30
bencede  yerleşme kanaması olamaz.yerleşme kanaması olman gereken adet günün yada birkaçgün önce veya sonrasında oluyo.senin ise bu kanaman adet bittikten 1 hafta sonra olmuş.yani adetine daha çokkk var.çok kafana takıyorsun.bence en güzel cevabı sana doktorun verecektir.bende yaşadım aynı şeyi ama çokta kafama takmadım.sende bu kadar üstünde durma.ama tabi doktora git.
ben doktora farklı şehire gidiyorum yaşadığım yerde iiyi kadın doğumcu yok . o yüzden size danışmak istedim.

..BahaR●●

sende cebinden ara cnm.

benim doktorum artık benden bıkmıştır herhalde .....  :k06:

Hayrünisa

aleyna635

slm hayrunnisa benımde geçen ay senın ki gibi ara kanamam oldu.adetten bir hafta sonra.baktım geçmiyor.doktora gittim.doktor rahim ağzında parça olduğunu söledi.ve ameliyatla parçayı aldık.bu parçanın hamileliğime de engel olabileceğini söledi.amelıyattan sonra 3-4 gün kanamam devam etti ve bitti sonra.düzene girecek diye çok sevindim.ama 3 gündür tekrar kanamam var.ne adet kanamasına benzemıyor.dediler ki ameliyattan sonra biraz problem yaşanırmış.umarım adet kanaması olur bu.belkı de çocuk istediğimizden bu yana ilk defa bu kadar çok adet olmayı istedim.çünkü adetlerimin düzensiz olmasından çok korkuyorum.inşallah senin benım ki gibi olmaz.ilaçlardan olmuştur büyük ihtimalle.geçmiş olsun...

Hayrünisa

Alıntı yapılan: aleyna635 - 29 Ekim , 2009, 23:32:31
slm hayrunnisa benımde geçen ay senın ki gibi ara kanamam oldu.adetten bir hafta sonra.baktım geçmiyor.doktora gittim.doktor rahim ağzında parça olduğunu söledi.ve ameliyatla parçayı aldık.bu parçanın hamileliğime de engel olabileceğini söledi.amelıyattan sonra 3-4 gün kanamam devam etti ve bitti sonra.düzene girecek diye çok sevindim.ama 3 gündür tekrar kanamam var.ne adet kanamasına benzemıyor.dediler ki ameliyattan sonra biraz problem yaşanırmış.umarım adet kanaması olur bu.belkı de çocuk istediğimizden bu yana ilk defa bu kadar çok adet olmayı istedim.çünkü adetlerimin düzensiz olmasından çok korkuyorum.inşallah senin benım ki gibi olmaz.ilaçlardan olmuştur büyük ihtimalle.geçmiş olsun...

selam benim 3 gün olup biit canım cok şükür sanda gecmiş olsun