27 Nisan , 2024, 21:42:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CİMCİME KUZUM TUANA

Başlatan sibell&gökhan, 06 Kasım , 2007, 14:02:26

« önceki - sonraki »

sibell&gökhan

SERPİLCİM SENİN ADINA CİMCİMEYE BEN SAYFA AÇTIM ARTIK FISTIĞIMI BURADANDA TAKİP EDECEM HATTA İLK RESMİ PATLATALIM DİMİ
İŞTE SERPİL SİBEL VE CİMCİME TUANAAAAAA KARŞINIZDA  :hello2: :hello2:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

duru boncuk

iy yapmışsın sibelcim hep hayırlı haberlerini alırız inşallah cimcimenin :opucuk: :opucuk:sizde ihmal etmeyin ama sayfayı ona göre :nono:

sevda

Hoşgeldinizzzz ne iyi yaptınızda geldiniz sayfanız ve yeni dünyan hayırlı olsun tuanacım.... :flowers: :opucuk: :nazar:

sibell&gökhan

cevapları ben yazmayayım serpilcim müsait olunca o hepimize cevap verir umarım. kendileri çok yoğun olduğu için ben ona biraz yardımcı olayım tuanayı sizlere yakından tanıtayım
bu kız çok çirkin ya vallahi tam bi cimcimeee :k06:

sevda

Evet çok çikin bu çok çikinnnnn  :hungry:

duru boncuk

sibel ya resimler çok güzel hele o sırma saçlara bittim ben yaaaaa kara kız bu tam  :opucuk: :opucuk:ne zaman doğdu bu cimcime biraz anlat bari sibel annesinden hayır yok galiba  :k06:

sibell&gökhan

biraz daha devam edelim...

ARMAĞAN

KIZ SİBEL EN SON FOTOĞRAFTA SENE 2033 DİYE YAZIYOO.  :toothy10: :toothy10: GELECEKTENMİ YOKSA BU BEBİŞ :k06: :k06:

esra_yesiloz

:ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi: alemsin armağancım yaaa

ayyyyy ayyyy ayyy çok çirkin bu kızzz yaaa yemedeee yanında yat diycem ama uzağızz resimlerde çok tatlı çıkmış maaşallahh  :nazar:  :nazar:

-Butterfly-

TUANA VE ANNESI,

HOSGELDINIZ SEFALAR GETIRDINIZ INSALLAH SAYFANIZ EN GUZEL ILKLERLE DOLAR VEDE TASAR..

AYRICAAA BENDE OKADAR SAC YOK MASALLLAHHHHHHH :nazar: :nazar: :nazar:  HEM BU KIZ  CIRKINLIGIN OTESINDE BIR CIRKINNNNN  BIBLO GIBI MELEKKK  :hungry: :hungry: :opucuk: :opucuk:

sevda

Busecim inanırmısın arhanında 8 aylığa kadar keltoştu ve birden uzadı saçları inanki sen bile hayret ediceksin saçlarına ben öyleydim mesela ay bu sıpa kelmi ne olucak derken uzadı saçları... ;)

şerife Berat

hosgeldınız serpil ve mınık melegı tuana

ama sıbelcım serpil sayfasıyla hiç ilgilenmiyo neden ki  ??? :dontknow:

sibell&gökhan

ŞERİFECİM AZ ÖNCE MSN DEN KONUŞTUM KENDİSİ ÇOK YOĞUN BELEDİYEDE ÇALIŞIYO EMLAK VERGİLERİ FALAN ŞİMDİ ONLARLA KOŞTURUYOMUŞ AMA
EN KISA ZAMANDA UĞRUYACAK
SEVDA BENİM PAŞAM DA KEL SAYILIR  :ehi:

sevda

Ama saçlar çıkıcak tabi.... :k06:

sibell&gökhan

tabi çıkar işallah öyle kalmaz dimi  :k06: