27 Nisan , 2024, 22:26:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR YARDIM LÜTFEN DÜŞÜK OLABİLİRMİ

Başlatan can yine cannnn, 27 Ekim , 2009, 18:37:12

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

27 Ekim , 2009, 18:37:12 Son düzenlenme: 27 Ekim , 2009, 18:51:45 °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ°
dün gece ağrıyla beraber kanam başladı adet günümden 2 gün önce hadi adet oldum diyelim ama ben böyle bir adet daha görmedim kahve rengiyle kırmızı arası pelteli ve  parçalı bir şeyler çok yoğun bir şekilde geliyo ve ben adet olunca ağrım olmaz sizce düşük olabilirmi ya çok korkuyom çiğdem geldi aklıma ondada öyle olmuştu
can dediklerim....

βαlκιz

nermin abla geçmiş olsunnn doktoraa gitsenee gitmedinmiii
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

hülya,yağmur

nermincim bi dr görünbe canım korkutma bizi

can yine cannnn

yok be gitmedim dr inanınki ağrıdan geberdim bugün ikide bir wc gidiyom ay pelte pelte :igrenc: çok yoğundu bugün işyeri merti bile okuldan geç aldım
 aklıma çiğdem geldi ya
acaba bendemi onun gibi oldum  :dontknow: :sad1:
can dediklerim....

Demet_dk

nermin geçmiş olsun umarım korktuğun gibi bişey değildir. keşke doktora gitsen emin olsan

can yine cannnn

Alıntı yapılan: Demet_dk - 27 Ekim , 2009, 18:56:05
nermin geçmiş olsun umarım korktuğun gibi bişey değildir. keşke doktora gitsen emin olsan
SAĞOL İNŞALLAH YARIN GİTMEYE ÇALIŞCAM AMA ÇOK DOLUYUM YA OKUL İŞYERİ OF OF HA DİYİNCEDE ÇIKAMIYOSUN
can dediklerim....

ceylin eslem

aaa nermin çok geçmiş olsun canım.yaşamadıgım için bilemiyorum ama dediğin gibi düşükte olabilir.sen bence biran önce git aslını öğren doktorundan.hem düşükse içinde parçada kalmış olabilir.

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 27 Ekim , 2009, 19:03:38
aaa nermin çok geçmiş olsun canım.yaşamadıgım için bilemiyorum ama dediğin gibi düşükte olabilir.sen bence biran önce git aslını öğren doktorundan.hem düşükse içinde parçada kalmış olabilir.
AY KORKUTMA BENİ HİÇ BÖYLE ŞEYLER YAŞAMADIM BEN YA
PARÇA KALMASI KANAMANIN BİTİŞİNDE BELLİ OLMAZMI SENCE
can dediklerim....

ceylin eslem

valla bilmiyorumki ama kürtajdan sonra bile içinde parça kalmışmı  diye kontrol ediyorlar.ondan aklıma geldi.

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 27 Ekim , 2009, 19:08:27
valla bilmiyorumki ama kürtajdan sonra bile içinde parça kalmışmı  diye kontrol ediyorlar.ondan aklıma geldi.
yani benimki düşükse kürtajmı yapar dr sence :dontknow:
can dediklerim....

ceylin eslem

valla kürtajı yapması için önce ultrasyonda bakıp içinde parça kalıp kalmadıgına bakar ona göre yapılır ama,tam olarak ne oldugunu bilmiyoruzki.belki hamilesindirde hamilelik sürüyorda olabilir.kötü düşünme.ihmal etme yarın mutlaka git doktora.

can yine cannnn

ama kanamam bayağı fazla bence hamilelik olsa bu kadar kanama olmaz
can dediklerim....

can yine cannnn

yav yokmu bu olayın başına gelen ya bir akıl verin ya  :crybaby2:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 27 Ekim , 2009, 19:37:00
yav yokmu bu olayın başına gelen ya bir akıl verin ya  :crybaby2:
benım vere bılcek aklım yok usgunum :'( :'( :'(
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»