27 Nisan , 2024, 11:01:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ikinci kez anne olanlar merhaba

Başlatan havva, 06 Kasım , 2007, 00:35:00

« önceki - sonraki »

havva

ben 10 temmuz 2006 da yeniden dünyaya geldim. nedenmi? çünkü biricik oğlum mert o gün dünyaya geldi.ikinci kez anne oldum.bence bu allahın biz kadınlara verdiği en güzel lütuf.dünyanın en güzel şeyi.kızımla oğlum arasında tam 9 yıl var.ilk anne olduğumda biraz acemiliğimden galiba çok fazla tadamadım bu güzel duyguyu.şimdi sindire sindire yaşıyorum.ilkinde neden böyle olmadım diye bazen kendimi sorguluyorum.sizlerde de böyle şeyler oldumu acaba?

sevda

Valla havvacım ben daha bir tanesiyle zor uğraşıyorum tebrikler sana  :aferin: ikinciyi yapabilmişsin ama çevremde ikicileri olan arkadaşlarım biraz zorlanıyorlar güzelim umarım sen güzel güzel yaşarsın meleğinin tadını.... ;)

papatyamm

havvacım kesinlikle sana katılıyorum benimde iki tane oğlum var dediğin gibi ikinci çocukta daha farklı şeyler hissediyosun büyük oğlum olduğunda bidaha çocuk doğursam bile onun gibi sevemem diyordm ne kadar yanlış düşündğmü küçük oğlumu kucağma alınca anladm.büyük oğluşum duymasın ama  :occasion5:küçük oğluşum daha bi tatlı yaaaaaaaaaaaaaaa oy annesi kurban olsun onları veren e

efe & berke

merhaba arkadaşlar,bende 4 ay önce ikinci kez anne oldum.size tamamen katılıyorum.dünyada bundan daha güzel bir duygu tanımıyorum

sevda

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN GÜELİM NEYİN OLDU İLKİ NEYDİ ADLARI NELERR YAŞI KAÇÇÇ DİĞERİNİN MERAK ETTİM... ;)

BU ARADA HOŞGELDİN... ;) :opucuk:

efe & berke

büyük oğlum 8 yaşında berke diğeri 4 aylık efe .aranıza katılmak güzel

sevda

Canım bebeklerimizin ilkleri sayfasına sende bir sayfa açda orda daha çok ziyaret edelim sizi hem meleklerinide ordan takip ederiz ne dersin... ;) :opucuk:

efe & berke

güleceksiniz ama bitürlü sayfa açamadım,yardımcı olurmusunuz lütfen

sevda

Ne gülmesi saçmalama aşkolsun sen söyle nasıl açalım sayfanı adı ne olsun...

sevda

cANIM BEN AÇTIM SAYFANIZI VE ADIDA EFEBERKENİN MUTLULUKLARI DİYE BEBEKLERİMİZİN İLKLERİ SAYFASINDA BAKABİLİRİSN BU ARADA BİZİ BİLGİLENDİR KENDİNİZLE İLGİLİ OLDUMU GÜZELİM AYRICA RESİMLERDE İSTİYORUZ SİZLERDEN...