15 Mayıs , 2024, 14:02:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebegim kücük mü?

Başlatan alev85, 26 Ekim , 2009, 20:54:20

« önceki - sonraki »

alev85

Merhaba arkadaslar,
ben de 11 haftalik hamisim :) bugun doktor bebegin boyunu olctü yaklasik 4 cm. internette 11 haftalik bebek 5,5 cm olmali yaziyor.
yoksa bebisim karnimda beslenemiyormu? yardim edin  :sad1:

@ssemra@

Merhaba Alev, bütün bebeklerin gelişimi farklıdır beslenmemesiyle alakası yoktur bence canını sıkma sakın. Hem dr ların kullandığı ölçülere görede hem boyda hemde kiloda yanılma payları var, mesela benim oğlumu biz 3kilo 600gr bekliyorduk 3kilo 350 gr doğdu.

мiŁenα.

canım dr soler zaten sana aksılık olsa yıpratma kendını :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

fıstık

canım hiç üzülme benimde bebeğim ilk başta küçüktü ama sonra atak yaptı 3800 gr doğdu senin beslenmenle alakası yok canım

tabiki yediklerine dikkat ediceksin ama daha çok yeni bebişin

..BahaR●●

canım bukadar takılma bu konuya bence

eğer tehlikeli bir durum olsa doktorun seni illaki bilgilendirirdi.....

Rabbim tamamına erdirsin inş......

selmay

alev merhaba ben de 11 haftalik hamisim 1 hafta önce benim bebegimde 3,33 dü normal  dedi doktor bana hic bi problem yoktur merak etme sen cani olsunda , sana bisey sorucam...........zeka testi yaptirdin mi,baska hangi testleri yaptirdin?

SiBeL.İlaYdA

cnm daha erken beslenmiyo falan demek için ama her hamilelik bir olmaz üzülme cnm boşuna

мiŁenα.

3 aydan sonra anneden beslenıyor cnaım sıkma canını hem nettekıyle kıyaslamayın onlar ortalama

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

ilk zamanlar zaten bebk kilo almak için değil gelişmekte olur 7 aylıkken bile bebek 1 kilo olurken 9ayda 3 5kiloya ulaşır sen beslenmene dikkat ett alır o besinini hamile bi bayan ne yese yarar yeterki hamur işleri fazla yeme

alev85

arkadaslar cok tesekkür edrim yanitlariniz icin :)

Bu arada ben zeka testi yaptirmadim, yani doktorum henüz bisi söylemedi. yanliz bu hafta dawn sendromu icin bi test yapicaz. ense kalinligini ölcüceklermis.

Zeka testi yaptirmak gerekiyormu ki?

ırmak184

ikili test yapılacagı için herhangi bir sorun olup olmadıgı bu test sonucunda belli olacak canım,hayırlısı olsun..

alev85

°♥° b@ş@k°♥°

BENİMKİDE ÖLE ÇIKIYO İNTERNETTEKİLERE GÖRE VE BEN HER GÜN KOCAMAN Bİ BARDAK SÜT İÇİYORUM!

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

мiŁenα.

ben sut ıcmedım ne zmandır bee....

uff keske annemın yanında kalsam o basa bana :y25:

sıkıldım ıyıce burdan :'(
[/b]

Nayat // ecrinin bitanecik teyzesiii :)

hepinize merhabalar,  :wave:

bugün doktorla konuştum ve bana kan değerimin 1770 olduğunu gelişme oluğunu belki bu cuma kalp atışlarını duyabileceğimizi söyledi.. :) sizlerin kan değeri bu haldeyken duyabildiniz mi :)  :)