DOMUZ GRİBİ AŞISI

Başlatan < ESLAL >, 25 Ekim , 2009, 15:35:40

« önceki - sonraki »

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

başbakan yaptırmıyosa ben hiç yapmam  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: haberleri izlediniz mi?

Uploaded with ImageShack.us

DER!N

canımcım gebelik şekeri kronik bir rahatsızlık değil, şekerin çıktı diye kendini zorunlu hissetme neticede önerilen uyarılara uyduğun takdirde sıkıntın yok elhd.

diğer söylediklerinde çok çok haklısın burası Türkiye ve bizler bildiğimiz bilmediğimiz her şeyi abartmakta son derece başarılıyız

Balböceği

ya ben ne inaniyom nede guvenebiliyomm cozemedim gittii
zaten asiyi olduktan sonra bagisiklilik sistemini cokertiyomus 2 gun eski halini aliyormuss

serra_emine

evet başbakan yaptırmıyor :ehi: :ehi:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Balböceği

niye yaptirmiyor anlamadim :dontknow: :dontknow:

domuz gribi aşısı yaptırmayacakmış

Balböceği

aha yaptirmasin piyango ona vurusa gorur gununu :toothy10: :toothy10: :toothy10:

< ESLAL >

derincim biliyorum kronik değil ama şeker sonuçta bağışıklık sistemini etkileyen bir durum canım ben yaptırmayı düşünmüyorum kendimi koruyorum yediğim içtiğim şeylere dikkat ediyorum vs. ancak doğum için hastanede kalıcaz bu biraz tedirgin ediyor beni Allah korusun hepimizi  :amin:

Balböceği

мiŁenα.

kuş gribi dediler ..kuşları tavukları yok ettiler hobaa cıktı bu sefer kene ee tavuk kus meger keneyke beslenırms...sımdıde domuz grıbı ...

bunlların altında bırsey var allahıma emanetız oglumla cok sıkısmadıgım surece vurulmam...ama korkuyorum tek sundann kayınpederım grıp oluyor sureklı ve  temız deıl o korkum tek vurulsam bu adam yuunzden vurulurum :suclu:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ben vurdurmicam asiyi yan etkileri daha dogru dürüst aciklanmadi bile ...

benim doktorum sakin vurulma dedi icinde jiva varmis bebis icin cok zararliymis bende tavsiye etmiyorum arkadaslar..

biz türk milleti deneme tahtasiymisiz gibi hersey bizde deneniyor ya....

< ESLAL >

canım ben bu deneme tahtasımı kobaymı sözlerini doğru bulmuyorum herkes bişey söylüyor ama kimsenin doğru düzgün bişey bildiği yok malesef bu aşı ilk kez türkiyede uygulanmıyorki neden türkler kobay olsun bu hastalık dünyanın bi çok yerinde şuan salgın durumunda ve Amerika başta olmak üzere biçok ülkedede bu aşı yapılıyor.. içinde ne olduğuda biliniyor ama ilk kez yapılcandan yan etkileri bilmiyor zaten tedirginlik yaşatan olayda bu..
şuan zaten türkiyenin hiçbir yerinde hamilelere bu aşı yapılmıyor dediğin gibi içindeki bazı maddeler bebeğe zarar veriyormuş bu yüzden hamileler için bu maddeleri içermeyen aşı aralık ayında türkiyeye gelicekmiş
yani rahat olun arkadaşlar aralık ayına kadar türkiyede bize göre  aşı yok :D

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

kızlar merhaba sizinle okuduğum bir bilgiyi paylaşmak istedim belki bilenler duyanlar olmuştur ne kadar güvenebiliriz bilmiruz ama ben denmeye karar verdim vede yaptım bakalım ne faydasını görücez  :dontknow:

benim çok sevdiğim vede değer verdiğim bir komşum var derya abla bilgili vede eğitimli bir kadın
oğlu dubaide yaşıyor annesine yolladığı mailleri bana okuttu yakın gözlükleri kırıldığı için
birindede şöle yazıyordu

1453 yılında bir kasabada grip salgını olmuş vede bütün kasaba hastalanmış
ölümler günden güne çoğalıyormuş amerikada bir profesör dr araştırma yapmaya karar vermiş ve
kasabayı incelemeyle başlamış bütün kasabyla nerdeyse tek tek görüşüyormuş
evlerine gidip hasta olanları kontrol ediyormuş bir eve girdiğinde ise çok şaşırmış
evdeki hiçkimse hasta değilmiş nasıl olur demiş ve çiftçiye sormuş
o sıra çiftçinin karısı elinde bir tabak ve tabağın içinde kabuğu soyulmamış bir soğan geitrdiğini görmüş
nasıl yani diye şaşkın şaşkın bakmış kadın demişki dr bey biz bütün bir yıl odamızın ve evimin her köşesinde soğan
bulundurduk bunun hikmetidir demiş dr inanmamış odanın içindeki soğanlardan birini alıp incelemek istemiş
vede laboratuara götürerek soğanın iç hücrelerini incelerken bir şok daha yaşamış evet soğanın içinde
milyonlarca virüs varmış ve bunlar girip mikrobuymuş çok ilginç ddemi
bunu dyan bir kuaför elemanlarını sürekli hastalığından şikayteçi olduğu için bu yöntemi denemiş ve
birsürü grip hasta müşterileri gelmesine rağmen o kış hiçbir elemanı ve kendisi girip olmamış
yani kabuklu soğan havadaki virüsü içine emiyor vede etkisiz hale getiriyormuş

işte böyle hanımlar denemkten zarar gelmez altı üstü kuru soğan kabuklu şekilde evinizin köşesinde duracak ben deneyin derim tabiki
siz bilirsiniz umarım fyadasını görürüz

мiŁenα.

asıdan olen varmıs kayınpederım soledı

:love9: :love7: :love9: