dünyanın sonu arkadaşlar

Başlatan can yine cannnn, 25 Ekim , 2009, 02:10:06

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

Kızkardeşini hamile bıraktı!
12 yaşındaki kız kardeşi D.F.'ye tecavüz edip hamile bırakan 20 yaşındaki Burhan F. hakkında 12 yıldan 22 yıla kadar hapis cezası istendi.

İstanbul Büyükçekemece'de 12 yaşındaki kız kardeşi D.F.'ye tecavüz edip hamile bırakan 20 yaşındaki Burhan F. hakkında 12 yıldan 22 yıla kadar hapis cezası istendi.

D.F., 12 Aralık 2008 günü Büyükçekmece'de bulunan Özel Echomar Hastanesi'nde doğum yaptı. Doktorlar, yaşı küçük olan D.F.'nin doğumunu polise haber verdi. Polis, D.F. ile ailesinin ifadesini aldıktan sonra durumu savcılığa bildirdi.

D.F., 3 gün sonra savcılığa uzman pedagog huzurunda başından geçen olayı anlattı. D.F., ifadesinde ağabeyi Burhan F.'nin Mart ayında bir gece kendisine tecavüz ettiğini söyledi. Bunu kimseye söyleyemediğini belirten D.F., ağabeyinin tecavüzlerini sürdürdüğünü, arada askere gittiğini, izne geldiği Haziran'da da kendisine tecavüz ettiğini anlattı.

DNA TESTİNE GÖRE BABASI O

Burhan F. hakkında yakalama emri çıkartıldı. Burhan F. 24 Şubat 2009 günü yakalandı. Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı'na ifade veren Burhan F., suçunu itiraf etti. Nöbetçi mahkemeye sevk edilen Burhan F. tutuklandı. Soruşturmayı Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı üstlendi. Sekiz ay sonra açıklanan iddianamede Burhan F. çocuğun beden ve ruh sağlığını bozacak şekilde nitelikli cinsel istismar ile suçlandı.

İddianameye göre D.F., bebeği ile ağabeyi Burhan F.'den alınan kan örnekleri moleküler genetik inceleme için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Adli Tıp raporunda bebeğin Burhan F'ye ait olduğu belirtildi. D.F., 12 Ocak 2008'de Bakırköy Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne gönderildi. D.F.'ye cinsel istismara bağlı olarak travma sonrası stres bozukluğu teşhisi konuldu.

Burhan F., Bakırköy Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanacak.

BU KİŞİ İNSAN DEMEYE DİLİM VARMIYO
ALLAHTAN KORKUSU OLMAYAN DİN İMAN NEDİR BİLMEYEN
KİŞİ OLSA GEREK VALLA YAZACAK BİŞEY BULAMIYORUM YAAAAA
ALLAH SENİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSINYA
ARTIK KİME GÜVENECEĞİZ BU DÜNYADA BİR ABİ BUNU YAPIYOSA KİME YA KİMEEEEEEEEEEE :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:
can dediklerim....

βαlκιz

öfff okuyamadım bileee yaaa olmazzz olsunnn öyle insanlarrr dünyadaaa ne pislikler var yaaa  :igrenc: :igrenc:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: balkız - 25 Ekim , 2009, 02:26:25
öfff okuyamadım bileee yaaa olmazzz olsunnn öyle insanlarrr dünyadaaa ne pislikler var yaaa  :igrenc: :igrenc:
HAYIRLI GECELER GÜLŞAHCIM :opucuk:
AYNEN ÖYLE YA BEN OKURKEN BİLE DUDAKLARIMI ISIRDIM ÖZLERİMİ KAÇIRDIM YA BU NE ZİHNİYET BUNE AHGLAK YA NEREYE GİYOR BU DÜZEN İNANAMIYORUM :cildir: :cildir: :cildir:
can dediklerim....

βαlκιz

hayırlı geceler nermin ablaa  :opucuk:
off çok kötüü bişeyy yaa yazık o kızaa bütün dünyasıı yıkıldı zavallının yaa lanet olsun öyle abiyee offf çocuklarımıza gerçekten sahip çıkmalıyız kız erkek farketmiyoo etraf pislik irenç insanlarlaa doluuu sen koruu yarabbimmm :amin: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: balkız - 25 Ekim , 2009, 02:40:29
hayırlı geceler nermin ablaa  :opucuk:
off çok kötüü bişeyy yaa yazık o kızaa bütün dünyasıı yıkıldı zavallının yaa lanet olsun öyle abiyee offf çocuklarımıza gerçekten sahip çıkmalıyız kız erkek farketmiyoo etraf pislik irenç insanlarlaa doluuu sen koruu yarabbimmm :amin: :amin: :amin:
AYNEN ÖYLE CANIM
KİME GÜVENECEĞİMİ ŞAŞIRDIM VALLA RABBİM SONUMUZU HAYREYLESİN
YEMİN EDERİM AKLIM ALMIYO YA BİR ABİ BİR BABA NASIL YA NASIL KELİMELER KİFAYETSİZ KALIYO  :violent1: :violent1:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

kusura bakmayın ama buna ancak ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa denır o bıle azya neyse :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

allah ıslay eylesin akıl fikir versin ne diyim iğrenç bir şey ama

ben öz baba öz abi olupta kardeşine kızına karşı uyarılabileceğine inanmıyorum

bence vardır onlarda bir bozukluk gerçek kardeş gerçek kardeşe yapmaz bence :caca:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ben de  öle bılıyom kardes kardese baba kıza hatta onun bı yazısını okumusdum kesın baskasındandır herhanggı bırı :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :violent1: :violent1: :violent1:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

DER!N

Kardeşler arasında muhtemelen kan bağı yoktur yada ileri derecede ruh sağlığı bozuk biridir bu adam.

Nefs kendi kardeşine uyanmaz.

Rabbim bizleri ylundan ayırmasın, doğru bildiğimiz eğrileri düzeltme imkanı versin bizlere.  :amin: :amin: :amin:

Teşekkürler Nermin

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

allahım sen böle insanlardan bizi koru yarrabbim :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

can yine cannnn

Alıntı yapılan: DER!N - 25 Ekim , 2009, 10:52:10
Kardeşler arasında muhtemelen kan bağı yoktur yada ileri derecede ruh sağlığı bozuk biridir bu adam.

Nefs kendi kardeşine uyanmaz.

Rabbim bizleri ylundan ayırmasın, doğru bildiğimiz eğrileri düzeltme imkanı versin bizlere.  :amin: :amin: :amin:

Teşekkürler Nermin
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

doğru olabilir ama bunu doğrulayacak bir yazı yazılmamış
senin dediğin gibide olabilir
annem anlatmıştı tv de izlemiş ama doru yalan senaryo değil
1 adamın 2 kızı varmış bir gün adam kızlarınıda almış ormana oduna
gitmişler.........................
kızlardan biri ağaca çıkmış ve bacakları ve mahrem bazı yerlerini görünmüş babasının nefsi uyanmış adam hemen eve gidip karısını  sıkıştırıp söyle bana bu kız kimden benden olsaydı nefsim uyanmazdı demiş kadında itiraf etmiş ormana odun yapmaya giderken tecavüze uğradım ama sana demeye korktum demiş sonuçta senin dediğin gibi babası olmadığı için kıza adamın nefsi uyanmış  doğru olabilir derincim
can dediklerim....

Balböceği

anam benim anlamadigim 12 yasindaki kiz nasil hamile kalmis

ne deyim kudurdu millettt :BangHead: :BangHead:

GüzeLCe

Rabbim bizi kötülerin şerrinden muhafaza et böle canilerede cezasını ver  :amin: