19 Mart , 2024, 10:09:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

saclarım cok döküldü ne yapmalıyım....

Başlatan ♥ღ♥ JADE ♥ღ♥, 23 Ekim , 2009, 23:05:26

« önceki - sonraki »

βαlκιz

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 23 Kasım , 2009, 21:03:30
kızlarrr lavanta suyunu denedimm sonucu acıklıyorummm
hafta da iki kez banyodan sonra kullandımm
veee dökülmem kesildi mis gibi kokuyoo  parlaklıkk ve dolgunlukk kazandırdıı
ben memnun kaldımmmm  :occasion14: :flowers:
aaa bende hemen başlimmm dökülüyo saçlarım
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

FeHi

Günaydın Kızlar, benimde saçlarım çok fazla dökülüo böyle devam ederse kel kalmam yakındır :honk: Lavanta suyu eger iyi geliyosa saça ben kullanırım ama nerden bulcam  ??? bide tarifi varmı nasıl kullanıcam ???

βαlκιz

aktarlardan alıcan canım
kaynatıcaz galiba  :icon_scratch:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

beteray

evde var lavanta diğer bitkiler gibi demleyip suyunumu sıkcaz ? bide tazemi kullancaz bekletilmiş su da olurmu :icon_scratch:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: beteray - 12 Mart , 2011, 14:13:52
evde var lavanta diğer bitkiler gibi demleyip suyunumu sıkcaz ? bide tazemi kullancaz bekletilmiş su da olurmu :icon_scratch:
taze olması daha iyi bence ben öle yaptım beklettimde hiç hos kokmadı taze taze kullanımı daha iyi
evet demleyip suzulcek
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

DER!N

Aktarlarda hazırlanmış sağlık bakanlığı onaylı bitki suları var, ben defne suyu kullanmıştım doğum sonrası dökülürken, mis gibi kokuyor ve dökülmesi duruyor. Hiç uğraşma bence her zaman taze yapmakla normal kuru saçını ıslatır gibi sürüyorsun çok pratik.

__nil__

eşimin bioxcininden bende kullanıyorum artık bakalım faydası olucak mı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Mine'l Aşk

Bioksin serumları ve şampuanını kullanın işe yarıyor...Ama kullanırken çok dikkat etmek gerek istenmeyen tüylere yol açabiliyor... :k06:

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

kuzucuk

kızlar benim saçlarım da çok dökülüyodu geçen ay cildiyeciye gittim renokin ve vitamin verdi bir aydır kullanıyorum etkisi süper doktor kontrolünde kesinlikle tavsiye ederim  :icon_thumright:  :icon_thumright: