29 Mart , 2024, 15:08:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

saclarım cok döküldü ne yapmalıyım....

Başlatan ♥ღ♥ JADE ♥ღ♥, 23 Ekim , 2009, 23:05:26

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

arkadaslar ya ben düşük yaptım ve saclarım asırı denecek derece de cok döküldü yaa ne yapmam gerek böle bi durum yasayıp saclarının eskisigibi olan var mı :y25:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

мiŁenα.

bıoksın kuulan....

canım o tarz sampuan ıyı gelıyor...sac dokulmesını engellıyor

:love9: :love7: :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım ya onu duydum da sadece sacı kalınlastıryomus diye duydum

DER!N

Dökülmenin durması için Lavanta suyu kullanabilirsin, aktarlarda bulunuyor saçların kuru iken öylesine ıslatıyorsun hepsi bu mis gibi de kokuyor.

Dökülmüş saçların geri gelmesi için sarımsak çok etkili kullanabilirsen tabii, gerçi ılık suyla durulayınca bir kaç yıkamada koku kalmıyor.

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

мiŁenα.

sıklastırmıyor canım aksıne dokulmeyı engellıyor bu tur sampuanlar :-\

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

sibelcim ben hep zeytin yağı yumurta akıyla krem yapıp sürüyorum 45 dakika sonra yıkıyorum saçlarım fazla dökülmüyor ayrıcada çok canlı

Balböceği

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 27 Ekim , 2009, 09:14:23
sibelcim ben hep zeytin yağı yumurta akıyla krem yapıp sürüyorum 45 dakika sonra yıkıyorum saçlarım fazla dökülmüyor ayrıcada çok canlı
bi tarifi biliyorum bende hec yapmadimmm kafada oyle biseyyy :toothy10: :toothy10: :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AşkMeleqi]ღ ♥ღ - 27 Ekim , 2009, 14:59:10
badem yagı ama normal yag degıl :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
badem yagi dolgun gosteriyor dimi hani biyiklara suyuyorlaryaa :toothy10: :toothy10:

sedasyn67

SEDASAYANMARKETİNG internet sitesini incele alman kurtwolf saç bakım ürünleri arasında senin için süper saç bakım maskesi var ürünün üzerini tıkladığın zaman detayları görebilirsin. inceleyin bana mesaj atın.

мiŁenα.

GüzeLCe

bioksin süper gelşiyor
ama ben sarımsakla saf zeytin yaqı karşımı yapıyorum numbarone    :icon_thumright: kesinlikle deneyin
hep dökülmüyor hemde yeni kökten sac cıkarıyor

βαlκιz

bendede dökülüyodu dogumdan sonraa köyden ısırgan getirttim onu kaynatıp suyuyla yıkadım devamlı çok iyi geldii yine dökülüyoo ama eskisi gbi çok degilll  :)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

DEMIR EKSIKLIGI VE KANSIZLIK SORUNUNUZ VARSA SAÇLARDA DOKULME OLUYOR..EN IYISI KAN TAHLILI YAPTIRMAK..HORMONLARDA ONEMLI TABI  :icon_thumright: