Aldatılsanız Hangi Şarkı İlk Aklınıza Gelirdi...

Başlatan Balböceği, 23 Ekim , 2009, 22:06:01

« önceki - sonraki »

Balböceği

23 Ekim , 2009, 22:06:01 Son düzenlenme: 16 Nisan , 2010, 15:50:09 вαℓвσ¢єgιм Negess
erkek veya kiz kadin fark etmez.........
Aldatilsaniz hangi sarki akliniza gelirdi.............
Benim ismail yk git hadi gittttttttttttttttttttttttt :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yADA cek git bebegim cekk gittt allah belani vermesin cekkkk gitttttttttttttt :ehi: :ehi: :ehi:

remoş

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

aldatılmısım sarkımı gelır aklıma ne calarsa calsın :director: allah dusurmesın kımseyı oduruma :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AşkMeleqi]ღ ♥ღ - 23 Ekim , 2009, 22:30:53
aldatılmısım sarkımı gelır aklıma ne calarsa calsın :director: allah dusurmesın kımseyı oduruma :amin: :amin: :amin: :amin:
kiz orasi oyleeee ama soyle bi dusun bakalimmmm  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

aklım durdu dusunemıyom hoptek calsa bıle bana huzun verır :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AşkMeleqi]ღ ♥ღ - 23 Ekim , 2009, 22:33:02
aklım durdu dusunemıyom hoptek calsa bıle bana huzun verır :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
herhalde yani o bile adama koyar  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
halbuki giden gettiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :toothy10: :toothy10:

aysunsu

ismail y.k ALLAH BELANI VERSİN  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: GELİRDİ HERHALDE HEM BEDDUA HEM HUZÜN ...

βαlκιz

allah korusun böyle bişey kimsenin başına gelmesin ama böyle bişey olsa benn depresyondayımmmmmm unutuldummm aldatıldımmmmmm varya göksel söylüyoo onu dinler içerdimmm  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ben beddua etmem döner yarısı benı bulur delımıyım okadar elımı sallasam ellısı bırı gıder gelır yenısı esım duysa benı ucurur :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: aysunsu - 23 Ekim , 2009, 22:35:19
ismail y.k ALLAH BELANI VERSİN  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: GELİRDİ HERHALDE HEM BEDDUA HEM HUZÜN ...
yada tan agla agla bir cikar yol bulamadimmmmm :toothy10: :toothy10:

Balböceği

yok ben tani acardimmmm
agla agla bir cikar yol bulamadim
senden ayri senle mutlu olamadim
cok savastim zor kazandim doyamadim
ama ayrilip gidecegim
gor bak kahrolup bitecegim gor bak oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

remoş

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Balböceği

ben sunu derdimm tosun cek git gozum gormesinn saka maka ama yapamaz :love3: :love8: :love7: :love9: