29 Nisan , 2024, 13:36:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşleri azo spermi olanlar burda konuşalımmı??

Başlatan hilall85, 22 Ekim , 2009, 13:36:50

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

SENİN 9 YIL OLMUŞŞŞ AHH BE CNM BKLEME BENCE
BEN ARALIĞIN 17 SİNDE 4.YILIMA GİRCEM
15 AYDA ASKER YOLU BEKLEDİM
YANİ 2.5 SENEDİR OLMUYOR SAYILIR
ZAMANI YAKALAYAMIORSUN
BENCE YAPTIR
ALLAH BÜYÜKTÜR
MADDİ SIKINTINIZDA YOKSA HİÇ BEKLEME......

hülya,yağmur

saol canım dr bi görüşme yapcaz sonra karar vericez tatlım

..BahaR●●

hülya,yağmur

amin canım benimde senin gibi tek seferde olur inş daha tahammülüm yok çok soru soruyo etraf boğasım geliyo valla :cildir:

hilall85

canım etrafa hiç kafanı takmaaa...boş boş konuşsunlar kendi kendilerinee....9 yıl çok olmuş canımm bu arada yaşda gidiyoorr.bencede hiç bekleme canımm tüp dene...inş sende bebish gibi ilk denemende bebeğine kavuşursunn....ben 3 yıllık evliyimm ama bize 5 aylık evliyken çocuğunuz olmaz dediler...ve bizde rapoar almak için çapaya gittik o rapor çıkana kadarda 3 yıllık evli oldukkk....

..BahaR●●

Alıntı yapılan: hülya,yağmur - 22 Ekim , 2009, 17:51:22
amin canım benimde senin gibi tek seferde olur inş daha tahammülüm yok çok soru soruyo etraf boğasım geliyo valla :cildir:

cnm etraf bilmek zorunda değilki
benim sadece annem babam kızkardeşim ben ve eşim bilioruz
başka kimsecikler bilmior netteki arkadaşlarım hariç  :k06:
milletin sorularıyla başımı ağırtamam  :laughing7:
sizde söylemesiniz
eşimin ailesi dahi bilimor düşün yani  :icon_thumright:

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 22 Ekim , 2009, 19:02:52
Alıntı yapılan: hülya,yağmur - 22 Ekim , 2009, 17:51:22

cnm etraf bilmek zorunda değilki
benim sadece annem babam kızkardeşim ben ve eşim bilioruz
başka kimsecikler bilmior netteki arkadaşlarım hariç  :k06:
milletin sorularıyla başımı ağırtamam  :laughing7:
sizde söylemesiniz
eşimin ailesi dahi bilimor düşün yani  :icon_thumright:
diğer aşılamaları biliyolardı şimdi yaptırırsak tüp bebek falan kimseye demicez zaten morale ihtiyacı oluyo insanın o zaman

Balböceği

hilall85

sönder

merhaba benim eşimin 5 günlük sperm sayısı 15 milyon hareketlilik 70 doktor iyi dedi ama 11 ay ı geçti olmuyor bebeğimiz sizce de normal mi?
ÇOK ŞÜKÜR YARABBİM

hilall85

canım spermde iyi hareketlilikdee..sitres yapmaa bence...sitresten çocuk olmuyorrr...daha da fazla bilgim yokkk......inş istediğin evlada en yakın zamanda kavuşursunn....rabbim hepimizin kucaklarını çifter çifter çocuklarla doldursun inşşşş

sönder

sağol canım amin cümlemizin inş.aslında benim tam tersi hiç kafaya takmıyordum ve bebek bakmanın zorluklarını bildiğim için istemiyordum yaşım geçmeden olsun diye korunmuyordum 11 aydır hiç üzülmedim eşim üzülüyor diye üzülüyordum ama olmadığını da umursamıyordum bu ay üzülmeye başladım bende sorun mu var diye ama çok şükür bişey çıkmadı demekki hayırlı değil ki olmuyor ne zaman hayırlıysa o zaman olsun hepimizin.
ÇOK ŞÜKÜR YARABBİM

hilall85

DAHA 11 AYLIK evliysen duyduğum kadarıyla 1 yıl çocuk olmaması normalmişş....bende senin gibi düşünüyorum canımm...demekki bebeklerimize kavuşmanın zamanı gelmemiş.....hem sevinin canım ne güzel her ikinizinde bi sorunu yokkk...rabbimin izni ile olur inşşşş

sönder

yok canım 1 yıl 4 ayı geçti evleneli 11 aydır olmuyor kaç kere doktora gittim olur diyorlar ama olmuyor ???
ÇOK ŞÜKÜR YARABBİM

hilall85