eşleri azo spermi olanlar burda konuşalımmı??

Başlatan hilall85, 22 Ekim , 2009, 13:36:50

« önceki - sonraki »

hilall85

sayı bana göre çok iyi.....ama şılama da tutma şansı çokk az....aşılamanın tuma şansı %5 dir,tüp bebeğin %60 veya %70 bu hastaların sorunlarına göre değişir....aşılama şansınız olduğuna göre tüp bebekte şansınız çok daha fazladır....ben aşılamanın vakit kaybı olduğunu düşünüyorum...bide sperm kadar hareketlilikde önemli arkadaşım...mesela benim eşimde 1 milyon sperm var ve %2 si hareketli canım....senin eşinin hareketliliği kaç??tabi normal yönle olma şansıda var..canım bu yazdığım kürü denesenee...sizde tkili olucaktır.....bide hareketliliği neden az dr.lar bi sebep söledimi?

funda_ey

Alıntı yapılan: hülya,yağmur - 22 Ekim , 2009, 14:32:46
yani 14 milyon sperm var dr normalde olur diyo kafamızı karıştırıyo beklersiniz diyo yüp bebek yaptırın diyo size sormak istedim sayı iyimi diye

arkadaşım sperm sayınız gayet iyi ama tabi sperm kalitesi hareketliligide önemli tüp bebekte şansın çok yüksek tabi

hülya,yağmur

arkadaşlar hareketlilik yüzde 5 dedi ondanmı acaba tüp bebeği tavsiye ediyor

funda_ey

Alıntı yapılan: hülya,yağmur - 22 Ekim , 2009, 15:01:22
ola bilir arkadaşım hareketlili düşük müş tüp tavsiye edilmesi bundan olması çok yüksek bir ihtimal sana tavsiyem eşine havuç suyu içir arkadaşım birde keçi boynuzu var ibrahim saraçoglunu bunlarıda uygula sonuç alan çok arkadaşımız var

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: funda_ey - 22 Ekim , 2009, 15:05:08
ola bilir arkadaşım hareketlili düşük müş tüp tavsiye edilmesi bundan olması çok yüksek bir ihtimal sana tavsiyem eşine havuç suyu içir arkadaşım birde keçi boynuzu var ibrahim saraçoglunu bunlarıda uygula sonuç alan çok arkadaşımız var
saol canım tavsiyelerin için denicem :opucuk:

funda_ey

Alıntı yapılan: hülya,yağmur - 22 Ekim , 2009, 15:06:58
Alıntı yapılan: funda_ey - 22 Ekim , 2009, 15:05:08
saol canım tavsiyelerin için denicem :opucuk:

rıca ederim arkadaşım hepimizin sııntısı aynı inşallah yavrumuz kavuşuruz kadınlar kulubune gir orada da pek çok arkadaş bu konuda yazıyor fikir ala bilirsin

hilall85

bencede spermi az hareketli olduğu için tüpe yollamış dr.un seniii canımmm.....kafan karışıksa bi kaç dr.da gidebilirsin ama bence dr.un doğru yönlendirmiş seni....

..BahaR●●

ama bence halledilebilirrr

benim eşim askerdeyken doktorum eşimin sperm testini istedi eşim askerde tahlil yaptırdı doktor demiş sperm sayın gayet yüksek ama hareketlilğin düşük biraz onun içinde eşime 3 ay kullanması için ilaç yazmış 3 ay sonra eşim tahlili tekrarladığında doktor demiş şimdi ikizin bile olurr...........

kolayı varya artık hemen tüp bebek hele birde durumunu müsait görüorlarsa .........

funda_ey

Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 22 Ekim , 2009, 15:30:49
ama bence halledilebilirrr

benim eşim askerdeyken doktorum eşimin sperm testini istedi eşim askerde tahlil yaptırdı doktor demiş sperm sayın gayet yüksek ama hareketlilğin düşük biraz onun içinde eşime 3 ay kullanması için ilaç yazmış 3 ay sonra eşim tahlili tekrarladığında doktor demiş şimdi ikizin bile olurr...........

kolayı varya artık hemen tüp bebek hele birde durumunu müsait görüorlarsa .........
katılıyorum tedavisi varsa önce o tabi artık artımak için yada hareketliligi tıp ta bir sürü ilaçlar var ayrıca yardımcı tıp ta bu konuda destekleyici şeyler veriyor

hilall85

bencede ilaç kullanabilir canımmmm...zaten aşılamadan önce de kullanabilirdi....ama bu hareketlilik farklı arkadaşlar yaa...spermi artabilir fakat hareketlilik çok fazla artmıyoo....belki bebish senin  eşinin spermi daha fazla hareketliydi...yaseminin ki çok azzz....tabi yine bencede herşeyi denemek lazım...son umut tüp bebekk....

hülya,yağmur

ewet kızlar klomen kullandı eşim ama hareketlilikte pek artış olmadı :crybaby2:

..BahaR●●

BENİMKİDE 3 AY KLOMEN KULLANMIŞTI ASKERDE............

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 22 Ekim , 2009, 17:36:06
BENİMKİDE 3 AY KLOMEN KULLANMIŞTI ASKERDE............
faydası olmadımı canım sizde tüp bebek yaptırdınız

..BahaR●●

3 AY KULLANDIKTAN SONRA TAHLİL TEKRARLANMIŞ
DOKTOR İKİZİN BİLE OLUR DEMİŞ
CNM BEN TÜP BEBEĞİ BİZDE SORUN OLDUĞU İÇİN YAPTIRMADIM
ARTIK BU DURUMA TAHAMÜL EDEMEDİĞİM İÇİN YAPTIRDIM
DOKTORUM NORMAL YOLLAN OLUR AMA BEKLERSİN BİRAZ DEDİ
HAYIR DEDİM BEN TÜP BEBEK YAPTIRCAM
EEE SONUÇTA BEN İSTEYENİM DOKTORUMDA TMM DEDİ........

hülya,yağmur

Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 22 Ekim , 2009, 17:40:27
3 AY KULLANDIKTAN SONRA TAHLİL TEKRARLANMIŞ
DOKTOR İKİZİN BİLE OLUR DEMİŞ
CNM BEN TÜP BEBEĞİ BİZDE SORUN OLDUĞU İÇİN YAPTIRMADIM
ARTIK BU DURUMA TAHAMÜL EDEMEDİĞİM İÇİN YAPTIRDIM
DOKTORUM NORMAL YOLLAN OLUR AMA BEKLERSİN BİRAZ DEDİ
HAYIR DEDİM BEN TÜP BEBEK YAPTIRCAM
EEE SONUÇTA BEN İSTEYENİM DOKTORUMDA TMM DEDİ........
anladım canım dr bizede normal olur beklersiniz diyo e 9 yıl oldu bende beklemek istemiyorum