MERHABA; BEN DE YENİYİM

Başlatan betbet, 21 Ekim , 2009, 20:25:47

« önceki - sonraki »

betbet

BU SİTEYİ HEP TAKİP EDERDİM AMA BUGÜN ÜYE OLDUM.6 AYLIK EVLİYİM.SON ADET TARİHİM 12 EYLÜL.EVDE YAPTIĞIM GEBELİK TESTİ NEGATİF ÇIKTI.BUGÜN DOKTOR ULTRASONLA DA GÖREMEDİ. KAN TESTİ YAPMADI HAFTAYA YİNE BAKALIM DEDİ.GEÇ DÖLLENME OLMUŞ OLABİLİR DEDİ.AMA YUMURTALARIM ÇOK KÖTÜYMÜŞ HAMİLE KALMAYABİLİRMİŞİM  :y25: İNŞAALLAH BU ADET GECİKMESİ GEBELİKTENDİR

*****----sarıseker---*******

CANIM HOSGELDIN
YUMURTALIKLARIN TEDAVISI MUMKUN SIKMA CANINI YA BSK BEN IKI YILLIK EVLIYIM OLMUYOR HENUS PKOLUYUM BENDE

hülya,yağmur

hoşgeldin inş hamişsindir değilsende üzülme daha 6 aylık evlisin canım

betbet

HOŞBULDUUUK HOŞBULDUUUK.YENİ EVLİYİM AMA YAŞIM 26 EŞİM 32 DOKTOR DAHA ÖNCE YUMURTA SAYIN AZ DEMİŞTİ BU SEFERDE YUMURTALARIN ÇOK KÖTÜ HAMİLE KALMAYABİLİRSİN DEDİ:(EŞİMİN İŞTEN GELİP BANA MORAL VERMESİNİ BEKLİYORDUM SİZ VERDİNİZ SAOLUN :)

hülya,yağmur

canım burda verilen moraller gerçekten süper biz hep burdayız

Demet_dk

öncelikle hoşgeldin  :flowers:
inşallah hamilesindir güzel haberler alırsın  :amin:

betbet

Alıntı yapılan: Demet_dk - 21 Ekim , 2009, 20:46:17
öncelikle hoşgeldin  :flowers:
inşallah hamilesindir güzel haberler alırsın  :amin:
İNŞAALLAH HEPİMİZ HAYIRLI HABERLER ALIRIZ TEŞEKKÜR EDERİM İÇTEN DUALARIN İÇİN

Demet_dk

rica ederim bütün arkadaslarım için hergün dua ediyorum umarım en kısa zamanda anne olursunuz  :amin:

hülya,yağmur

:amin: :amin: :amin:
duaların için çok saol demetcim

goncagul

saol demetcım uzme kendını ya yumurtalıkların tedavısı var ya bu kadar sorun yapma buyutuyolar catlatıyolar no problem stres yok yola devam

*****----sarıseker---*******

saol demet dua et bol bol gercekten yumurtalıkların tedavısı var uzulme sen yaa ınsan uzuluyo ama hersey allahtan o ne zaman layık gorurse olur

****EMOŞİNN****

canım Allah gönlüne göre versin bu arada hoşgeldin :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

ALLAH gönlüne göre versin canım h.g  :opucuk:

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

cnm hgdinn bende eda 21 YASINDAYIM 4 aylik evliyim bebis istiyoruz ama yokkk :toothy10: :toothy10: :toothy10:

can yine cannnn

HOŞGELDİN ARAMIZA  :flowers:
HERŞEYİN BİR ÇARESİ VARDIR KALDIKI DAHA DR KESİN BİŞEY SÖYLEMEMİŞ HAYIRLARA VESİLE OLUR İNŞALLAH DUALARIMIZ SENİNLE EMİN OL :opucuk:
can dediklerim....