MELEK TUANAM

Başlatan Tuana'NIN ANNESI TUBIS, 01 Kasım , 2007, 07:23:34

« önceki - sonraki »

pelinim

AYY yerim ben bu prensesi yerim..Maşallah Tuana'ya :nazar:.Dünya güzeli bu kız yaa.

-Butterfly-

pelinim

Maşallah kuzuma.şirine bu..ek gıdalara başlayınca temiz bir yer kalmıyor :D

-Butterfly-

nagihancim sorma  super bir sey bu  mutesem varligim benimde  annesi ayri guzel kizi ayri guzel :nazar: :nazar:

adalet

Allahim bu ne guzelik 41 kere masallah  :nazar: :nazar: gozeler dudklar anam yiyesim geldi allah kem gozlerden korusun

buse ayrica senin ogalanada benziyor kiz sizin aile guzel bebeklerimi doguruyor  :k06: formulu ne soyle bizde 3 tutruruz yesil gozlu olur  :k06:

pelinim

Adalet süpersin..renkli gözlü olsun diye 3. yüde mi doğurucan? :k06:

adalet

nagihancim ne 3 ne 4 tuturana kadar  :k06: 10 tamalariz dermisim  :tongue3: esimin gozleri renkli cok istedim oglanlarinki benzesin benzemedi son olarak 3 deniyecez hem kiz hemde yesil gozlu  :k06: nasilim  8)

pelinim

Allah gönlüne göre nasip etsin canım inşallah birde kızın olur.(renkli gözlüsünden :))Benimde iki abim var..kız olayım diye doğurmuş annem beni :k06:

-Butterfly-

adaletcim sagol  boncuklara ettigin iltifatlar icin :opucuk:

formul soyle

1 tutam mutluluk
2 kasik sevgi
yarim bas anlayis
1 adet  cilve
1 adet  koca :ehi:

yapilisi cok kolay

hepsini koy karistir  :toothy10: :hieyt:

afiyet olsun... gerisi  sana kalmis

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: pelinim - 19 Kasım , 2007, 02:14:16
AYY yerim ben bu prensesi yerim..Maşallah Tuana'ya :nazar:.Dünya güzeli bu kız yaa.

tesekkurler teyzesi ayberkle pelinde cok tatli sekerler :nazar:allah hepimizin meleklerini nazarlardan saklasin :opucuk: :opucuk: :opucuk:

adalet

ha ha buse allah iyligini versin emi  :ehi: :toothy10: gulmekten oldum simdi evdekiler yatiyorlar sesimden uyanacaklar

bizi ayni tariften yaptik tuturamadik  :toothy10: bir dahakine  :k06: cilvesi fazla kacirdik  :k06: :k06:

nagihancim cok sagol canim amin diyorum

tubis kusura bakma guzelim sayfanda tarif aliyoruz  :flowers:

hadi size iyi geceler uyku basti beni ozleyin anacim  :opucuk:

-Butterfly-

adaletcimm olur olur  insallahhh allah gonlune gore versinnn :) ayrica harikasinnnnnnn  :k06:

pelinn ne guzel  insallah benimde 2. kiz olur diye  dua ediyorumm :)

-Butterfly-

hahahahhaha :ehi:

bak iste hatayi sen orada yapmissin  cilvenin  dozacini tuturman gerekti kacirinca  renk uyumu olmuyor :)) allahtan senikiler zenci falan olmamis... seni cilveliiiiii :ehi: :ehi:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: pelinim - 19 Kasım , 2007, 02:30:34
Adalet süpersin..renkli gözlü olsun diye 3. yüde mi doğurucan? :k06:
Alıntı yapılan: pelinim - 19 Kasım , 2007, 02:19:41
Maşallah kuzuma.şirine bu..ek gıdalara başlayınca temiz bir yer kalmıyor :D

malesef canim isin icine ek gidalar girince temizlikte cogaliyo

adalet

kizim birak benim uykum var  :k06:
ben hamilyken cumali zenci bir bebek gosterdi anne insallah kardesim buna benzer  :k06: oglum dedim baban beni oyar  :k06:nerden cikti bu zenci bebek him demek cilveyi kacirmissiz sen tercubelisin artik sana sorarim
yaw bizim yuzumuzden sayfayi kapatacaklar  :toothy10: