MELEK TUANAM

Başlatan Tuana'NIN ANNESI TUBIS, 01 Kasım , 2007, 07:23:34

« önceki - sonraki »

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: şerife Berat - 07 Kasım , 2007, 13:27:24
merhabalar tuana ve güzel annesi .yeni hayatına hoşgeldin umarım güzel anılarınızı ve ilklerinizi bizimle bu sayfada paylaşırsınız  :opucuk:

sizlerde hosgeldiniz sayfamiza bizi ziyaret ettiginiz icin ayrica tesekkurler.benim mesajim pc de kaynaklanan sorun yuzunden biraz gec oldu.sirin berat ta :opucuk: :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: selin naz - 02 Kasım , 2007, 11:00:15
TUANANIN SAYFASI HAYIRLI OLSUN GÜZEL İLKLERLE DOLSUN  :flowers: ARAMIZA HOŞGELDİN BONCUK GÖZLÜ TUANA  :nazar:

merhaba selin naz guzel dilekleriniz icin tesekkurler.o nekadar sirin bi bebis ay parcasi gibi  :nazar: :nazar: Allah nazarlardan saklasin sirin surati  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: Almiş'inAnniş'i - 05 Kasım , 2007, 13:25:15
buralara da uğramıyo  :dontknow:

merhaba burdayim :) gec oldu ama sonunda geldim  nasilsiniz kucuk almira nasil.inanin kizinizin adina bayildim bu isimden daha once haberim olsaydi kizima vericegim isim almira olurdu :opucuk: :opucuk:melegimle beraber

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: sevda - 07 Kasım , 2007, 13:23:36
En kısa zamanda bekliyoruz fıstıklarıııı.... ;)
s

merhaba sevda sonunda burdayiz.uzun suredir kimseye cevap veremedim.sorun pc demi bendemi anlamadim ;D
ben bu sayfada yeni oldugum kadar bilgisayarda da cok yeniyim.belki bazi hatalarim eksiklerim olucak herseyi daha iyi ögrenene kadar.yapamadigim yada anlamadigim bazi noktalar oldugunda sizlerden yardim isterim.umarim bana yardimci olursunuz. :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

14 Kasım , 2007, 01:58:22 #34 Son düzenlenme: 14 Kasım , 2007, 14:33:34 Tuana'NIN ANNESI TUBIS
      MELEK

Dogacak cocuk dogumdan birgun once Allah ile gorusur.

-Allah im dunyaya gidecegim ve orada ne yapacagimi bilmiyorum.

-ben senin icin bir melek yarattim o seninle ilgilenicek.

-Allah im onlarin dilini bilmiyorum.onlarla nasil anlasicam nasil iletisim kurucam.

-senin icin yarattigim melek,o sana sabirla onlarin dilini ögretecektir.

-Allah im duydugum kadariyla dunyada cok kotulukler varmis onlarla nasil basa cikicam bilemiyorum.

-senin icin yarattigim melek,seni cani pahasina kotuluklerden koruyacaktir,merak etme.

-Allah im sana tekrar nasil donecegim.

-senin icin yarattigim melek ,bana nasil donecegini sana anlatacaktir.

Derken melekler gelir cocugun dunyaya gitme zamaninin geldigini soylerler ve cocugu Allah in huzurundan gotururlerken,bebek tekrar sorar.

-Allah im benim icin yarattigin melegin adi ne?

-adinin onemi yok ama sen ona ANNE digiceksin...

-Butterfly-

Guzel gozlu,Guzel yuzlu Melegim, :nazar: :nazar: :nazar:

Tatlilarim benim  siz benim canimsiniz ya bugun  yine az konustuk cok ozluyorum ben sizi ne olacak boyle bilmiyorum
tuanamm cadim benim nasil cigliklar atiyordun sen bugun konusturmadin bizi sesin sanki yanimdaymissin gibi geliyordu ama sen bagir ben senin sesinle ve resimlerine yetiniyorum cunku..

Annecigin biraz sikayet etti gerci bu cimcime cok ciglik atiyor diye bende birak atsin benim guzel kizim dedim  ne iyi ediyorsun kendini belli ediyorsun iste fenami ben sevmem oyle pisirik cocugu aferin kuzma :aferin: bakk tubisss sakin kaslarini catma benim boncuguma sonra kulahlari degisiriz ona goreee...

Tuana melegimi ve seni kocaman opuyoruz Ayberkle birlikte :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

senin yerine ben ekliyorum melegin resimlerini....

-Butterfly-

Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 14 Kasım , 2007, 01:58:22
      MELEK
Dogacak cocuk dogumdan birgun once Allah ile gorusur.
-Allah im dunyaya gidecegim ve orada ne yapacagimi bilmiyorum.
-ben senin icin bir melek yarattim o seninle ilgilenicek.
-Allah im onlarin dilini bilmiyorum.onlarla nasil anlasicam nasil iletisim kurucam.
-senin icin yarattigim melek,o sana sabirla onlarin dilini ögretecektir.
-Allah im duydugum kadariyla dunyada cok kotulukler varmis onlarla nasil basa cikicam bilemiyorum.
-senin icin yarattigim melek,seni cani pahasina kotuluklerden koruyacaktir,merak etme.
-Allah im sana tekrar nasil donecegim.
-senin icin yarattigim melek ,bana nasil donecegini sana anlatacaktir.
      Derken melekler gelir cocugun dunyaya gitme zamaninin geldigini soylerler ve cocugu Allah in huzurundan gotururlerken,bebek tekrar sorar.
-Allah im benim icin yarattigin melegin adi ne?
-adinin onemi yok ama sen ona ANNE digiceksin...

tubiscimm ben bu yaziyi biir sitede okumus ve cok etkilenmistim ama neredeydi aklima gelmiyordu  sagol melegim ellerine saglik yuregine saglik biliyorumki bunu kopyalamayip ellerinle yazdin .. canim guzel yurekli guzel melegimm.. :opucuk:  simdi ben bunu buradan kopi yapip  ayberkin blokuna aklicemmm :)) :ehi:

-Butterfly-

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 14 Kasım , 2007, 07:49:00
Guzel gozlu,Guzel yuzlu Melegim, :nazar: :nazar: :nazar:

Tatlilarim benim  siz benim canimsiniz ya bugun  yine az konustuk cok ozluyorum ben sizi ne olacak boyle bilmiyorum
tuanamm cadim benim nasil cigliklar atiyordun sen bugun konusturmadin bizi sesin sanki yanimdaymissin gibi geliyordu ama sen bagir ben senin sesinle ve resimlerine yetiniyorum cunku..

Annecigin biraz sikayet etti gerci bu cimcime cok ciglik atiyor diye bende birak atsin benim guzel kizim dedim  ne iyi ediyorsun kendini belli ediyorsun iste fenami ben sevmem oyle pisirik cocugu aferin kuzma :aferin: bakk tubisss sakin kaslarini catma benim boncuguma sonra kulahlari degisiriz ona goreee...

Tuana melegimi ve seni kocaman opuyoruz Ayberkle birlikte :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

senin yerine ben ekliyorum melegin resimlerini....

canim ablam ya yazma boyle seyler.ben duygularimi kelimeler haline getirip senin gibi bukadar guzel ifade edemiyorum.o yuzden senin guzel mesajlarin karsisinda mahcup oluyorum.ya benim simdilik idare et bu kadar guzel yazma yada ben duygularimi daha iyi ifade etmeyi ogrenene kadar bekleyelim.benim mesajlarimda kucuk prens ayberkim yada sirin surat bunlar ayberk icin cok basit kaliyo.onun icin daha guzel seyler soylemek isterim benim melek prensime

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

ayberkimi cok cok seviyorum senin sevgin benim icin cok ayri yeryuzundeki tek sirdasim,arkadasim canim ablamsin.tuana ya ve bana o kadar deger veriyosunki bazen senin karsinda kendimi sana karsi cok eksik hissediyorum.cadi melegim ve ben  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

duru boncuk

hoşgeldin tubacım özlettin kendini bi selam verip kayboldun canım :opucuk:allahtan buse varda bu güzel melekten mahrum bırakmadı bizi eline sağlık busecim çok güzel bi melek bu allah nazardan saklasın :nazar: :nazar:bu arada bu şapka olayı bulaşıcı galiba ne güzel yakışmış gözlük şapka hepsi ayrı bir güzel canım yaaaa  :love9: :love9: :love9:annesi benim yerime biraz mıncıkla ye onu olurmu  :hungry: :hungry: :hungry:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: özgül-duru - 14 Kasım , 2007, 14:17:40
hoşgeldin tubacım özlettin kendini bi selam verip kayboldun canım :opucuk:allahtan buse varda bu güzel melekten mahrum bırakmadı bizi eline sağlık busecim çok güzel bi melek bu allah nazardan saklasın :nazar: :nazar:bu arada bu şapka olayı bulaşıcı galiba ne güzel yakışmış gözlük şapka hepsi ayrı bir güzel canım yaaaa  :love9: :love9: :love9:annesi benim yerime biraz mıncıkla ye onu olurmu  :hungry: :hungry: :hungry:

merhabalar evet haklisiniz bi selam verdim kayboldum ortaliktan.ben cok yeni oldugum icin tecrubesizim bilgisayarda ve bu sayfada tekrar ayni sorunlar yasanabilir.o yuzden simdiden ozur diligim.aslinda adim tayibe kisaltilisi tubis.ama haklisiniz tugba gibi anlasiliyo.buse ablamdanda Allah razi olsun benim yoklugumu farkettirmemis.olur sizin icin minciklayip yiyicem kucuk melegimi.ama ne olur sizde benim icin yiyin minciklayin o guzel fistigi.cok sirin Allah bagislasin :nazar:bunlarda bizden size  :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk:

sevda

Tubişşşş nerelerdesin güzelimmm yaaa özledik seni ve yavrucumuuu napıyosunuz nasılsınız sağlınız  nasılll ...

duru boncuk

pardon tubiş deyince ben tuba zannettim yaa  :honk: :honk:bende bilgisayar konusunda çok tecrübesizdim ama burda uğraşa uğraşa öğrendim biraz sende çabucak alışırsın canım  :icon_thumright:şimdi ben sana tuba mı desem tubişmi yoksa tayibemi  :icon_scratch:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: yaprak link=topic=852.msg53409#msgdar53409 date=1195043304
maasallah tugba,guzeller guzeli bir kizin var,cok can yakacak buyudugunde :nazar: :nazar: :nazar:
isminide cok begendim,kizim olursa koyarim

merhaba yaprak sayfamizi ziyater ettiginiz icin tesekkurler.kizima söylediginiz guzel sozler icin ayrica tesekkurler kizimla beraber.isallah Allah sizede saglikli ve guzel bi evlat bagislar.annelik duygusunu o guzel cennet kokusunu hissetmek icin gec kalmayin bunlarda bizden size :opucuk: :opucuk: :opucuk: