29 Nisan , 2024, 14:38:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

dile gel örtüm

Başlatan мiŁenα., 19 Ekim , 2009, 19:08:42

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

DiLe GeL Örtüm ..

Siyasetin anlamımedyanın oyuncagıinancsızların ilham kaynagı ;başörtüm.Bak bugün yine seni konusuyorlarseni anlatıyorlar sokaklardagazatelerdetelevız yonlarda.Ne hale getirdiler seni...Dile gelde söyle sen ne diyorsun bu işe?Anlat hikayeni anlatta herkes bilsin.Bilsinlerde sana dil uzatırken içleri sızlasınyürekleri kanasın sana yaptıkları haksızlık karşısında.Neden sessizsin?Neden mağrursun?Ne oldu?Anlat anlatta herkes anlasın seni.Bak yine aglayan bir kızın başındasın.Senin icin boncuk boncuk yaşlar akıyor gözünden.Belli etmemek icin egiyor başını öneutanıyor sensiz bir gün gecirmeye .Ama ayırdılar seni ondan hic acımadanüzülmesine aglamasına aldırış etmeden.Sen sesini çıkarmadın ve sustun.Sen sustukça seninle birlikte herkes sustu.Bak etrafına bakta uyar gaflet uykusunda olanları.Seslen onlara ve deki: "Görmüyormusunuz beni ayırdılar bacılarınızdankardeslerinizde n onlar bensiz ben onlarsız kaldım.Hala ne duruyorsunuz neyi bekliyorsunuz.Bana dokunmayan bin yıl yaşasın der gibi bir haliniz var.Nasıl olurda bukadar kayıtsız kalabilirsiniz.Nasıl gözyumabilirsiniz bu haksızlıga.Beni bu hala getiren sizlersinizbenim dilimi baglayanbeni yalnızlaştıran.Sizin yüzünüzden artık konuşmaz oldumağlamaz oldum yakında vurdum duymaz olursam hiç şaşmayın.Ama son kez bütün ruhumla haykırıyorum ve son kez sesleniyorum sizlere.Yalvarırım beni yalnız koymayın ben sizlerle varım sizlerle yaşıyorumsiz olmadan hiçim.Bana sahip çıkın koyunun kuzusunaannenin yavrusunaresulün ümmetine sahip çıktıgı gibi..."Başörtüsü dalgalansın göklerdebir bayrak gibibir kuş gibi süzülsün göklerde ve konsun yüreklerinize ve kanatsın yüreklerinizikanatsın ki bir daha unutmayasınız beni ..

:love9: :love7: :love9:

perçem

:opucuk:tek kelimeyle mükemmel ayşecim allah razı olsun bi başörtülü olarak çok duygulandım gerçekten çok çektiriyorlar be kuşum :opucuk: :crybaby2:
meleğim gelde hasretimi bitir

мiŁenα.

bende başörtülüyüm canım...

kaldılar derde sanki devletinn başka sorunu yok..
allahım ıslah etsin bunlarııı :amin:

perçem

мiŁenα.

bence yanlış başörtüsü bu konulara gelememli

perçem

sana aynen katılıyorum canım :love9: :flowers:

мiŁenα.

başörtülü çalışamıyor...
başötülü ünv giremiyor..
askeriyeli yere girmiyor..
vs vs.....................

Balböceği

aysecim allah razi olsun senden :amin: :amin: :amin:

..BahaR●●

BAŞÖRTÜLÜLERE 2.SINIF MUAMELESİ YAPILIOR
ÇOĞU KARDEŞİMİZ BAŞÖRTÜSÜ YÜZÜNDEN ÜNV.OKUYAMIYOR
SÖZDE MÜSLÜMAN BİR ÜLKEDEYİZ
SÖZDE DEMOKTRATİĞİZ
NERDE BİZİM HAKLARIMIZ
NERDE BAŞÖRTÜLÜNÜN HAYKIRIŞLARI
DEVLET İSTEDİĞİ GİBİ BAYRAĞI SALLIYOR
BAŞÖRTÜ İLE GİRELEMEYECEK ORTAMLARA
BAŞBAKANIN VE CUMHURBAŞKANIMIZ EŞLERİ ÇOK RAHAT GİRİOR
SÖYLENECEK ÇOK ŞEY VAR ASLINDA.....

..BahaR●●

İÇİMDE KALMASIN BUNUDA SÖYLİYİM

BİR BAŞÖRTÜLÜ ÜNV.KAPASINDAN GERİ CEVİRİLİRKEN

ERKEK ÖĞRENCİNİN KADIN GİBİ KULAĞINDA KÜPE

SAÇLAR OMUZLARDA KILIK KIYAFET SANKİ AMERİKALI

SADANİST TİPLİ BAYANLAR BUNLARA MÜDAHALE NİYE YOK

ONLAR ÇOKMU YAKIŞIR ÜLKEMİZE

PARDON BİZ AYDIN TÜRKEYEYİZ...  :cussing: :cussing:

Balböceği

cok sukur bende kapandim en azindan ondan dolayi cehennemde yanmayim allahim affetsin gecen gunlerimi

мiŁenα.

ben cokkkkk acayıp dereceede acıktımm...

allah affetsın eesım ıyıkı tanıstım her konuda o bana on ayaka oldu...

o demedı ama onun aılevı yapısı bana onder oldu

ıyıkıde kapandım :amin:

Balböceği

aysecim 1 bucuk sene oncesine kadar bende cok aciktim esim cok hosuma gitti
onlarinda aile yapisi kapali simdi iyiki olmus diyorumm ortum basimda yuk degill sukur
onceden kafama takiyordum ben nasil yapacam edecem diye ama allahim yardim ediyor simdi aklima bile gelmiyor sukurr

βαlκιz

bende çok açıktımm karışan eden yoktu bizim ailede çarşaflıda çok ablalarımda hep kapalıı ama bana kimse karışmazdıı evlenince bura küçük biyer oldugu için daha düzgün giyinmeye başladım sonra kaynanam ve akrabalar kapan dedi bende hiç düşünmeden kapandımm ama yapamadım duramadımm bikaç ay sonra açıldımm sonra eşim üzüldügünü ve kapanmamı istedigini söyledii yine onu kırmayıp kapandımm ama yine açtım başımı duramıyorumm gerçektenn bende utanıyorum aç kapa aç kapa ama içim sıkılıyoo kendime yakştıramıyorum eşim şuan bişey demiyo ama ilerde kapanırsan bu beni çok mutlu eder diyoo bilmiyorumm  :'(
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

balkizim valla allah yardi ediyor ben hayatta kapanmam diyodumm
simdi lafimdan pismanimm ama evlenince hic zorlanmadimmmm vede mutluyumm sanki eskiden yakistiramadigimi
simdi daha cok yakistiriyorumm :k06: