28 Nisan , 2024, 06:41:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

^^ONLAR ARTIK ESKİDE KALDI^^^^

Başlatan can yine cannnn, 15 Ekim , 2009, 20:48:46

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

onlar artık eskide kaldı dedikleriniz neler kızlar

BEN BAŞLAYAYIM :laughing7:
TETRİS ÇOK OYNARDIM :toothy10:

MARİODA :toothy10:
can dediklerim....

can yine cannnn

ne ip atlardım beeeee ama şimdi oda geride kaldı
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

can yine cannnn

can dediklerim....

βαlκιz

valla ben nedesemkii geride kalan bişi yokkii   :ehi: :ehi:  eski erkek arkadaşlar eskide  kaldııı  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

ÇOK GÜZEL ORYANTAL OYNARDIM 
AMA ŞİMDİ NE HİKMETSE İÇİMDEN GELMİYO BUDA ESKİMİŞ BELLİ :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bıde yaglı kayıs oynardık cocukları hep döverdım sonra oynamaya cocuk kalmasdı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

can yine cannnn

BEN SAKLANBAÇ OYNAR OYNAR EBELİK
SIRASI BANA YAKLAŞINCA EVE GİDER DAHADA ÇIKMAZDIM :ehi: :ehi: :ehi:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

mızıkcı senı    patlak toplara tas dolduruduk agzını dıkerdık ortada sıcan oynardık kafa göz yaradık ertesı gun okul yok :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

can yine cannnn

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

NİYE KIZ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜDEMİ OYUNDA OLUYODU :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
AY ALAMMMMMMMMMM :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

yooooooo  basım agrıyo kafam agrıyo   kaytarıyoduk :toothy10: :toothy10: :toothy10:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AskMeleqi]ღ ♥ღ - 15 Ekim , 2009, 23:05:58
yooooooo  basım agrıyo kafam agrıyo   kaytarıyoduk :toothy10: :toothy10: :toothy10:

KIZ YAPTIĞIM ESPİRİNİNDE İÇİNE ETTİN HA :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ANLADIK BE  BİZDE YAPARDIK BU NUMARALI HERALDE :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

kıs ben gulme kırızıne burda gırdım senın espırıyı nası anlım
kurtlar vadısınde bı delı var oturmus ıslık calyo sonra dua edıyo adam ona soryo napıyon dıye oda seytanla dalga gecıyom ıslık edıyom gelyo dua edıyom kacıyo :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AskMeleqi]ღ ♥ღ - 15 Ekim , 2009, 23:09:27
kıs ben gulme kırızıne burda gırdım senın espırıyı nası anlım
kurtlar vadısınde bı delı var oturmus ıslık calyo sonra dua edıyo adam ona soryo napıyon dıye oda seytanla dalga gecıyom ıslık edıyom gelyo dua edıyom kacıyo :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

:ehi: :ehi: :ehi:bende esıme yapıyom allamya dedı gıttı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: