Bebeğimi Kaybettim Arkadaşlar :(

Başlatan mucize, 14 Ekim , 2009, 22:59:38

« önceki - sonraki »

mucize

14 Ekim , 2009, 22:59:38 Son düzenlenme: 23 Şubat , 2010, 09:40:42 g10ca
 :crybaby2:
8 hafta 3 günlük olmuşken bebişimi kaybettim 5 haftalıkken karnımda ölmüş nasıl üzğün oldugumu hiç bir kelime anlatamaz sanırım olayın üstünden 1 hafta geçti ama ben hala unutamadım ve acaba yine aynımı olur düşüncesini atamıyorum aklımdan her gece rüyama girmeye başladı 7 yaşında kızım var o da bu duruma çok üzüldü çok istiyordu bir kardeşi olmasını biz de o anın mutlulugu ile olumsuz hiç bir şey düşünmeden ilk olarak tabiki kızımıza müjdelemiştik artık kardeşi olmayacagı için çok mutsuz beni en çok onun üzülmesi üzdü  :(  :crybaby2:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

canım hayırlısı olsun usme kendını bu kadar   :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

yıne hamıs kalırsın allahtan umudunu kesme :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

mucize

canım tşk ederim 2 ay kalmamam gerekirmiş hoş sonrada olurmu olmıyacakmı korkusu başlar yine  :( inş. olur canım çok sagol güzel yorumun için desteğin için

Demet_dk

çok üzüldüm gerçekten Allah sabır versin  :y25:
yakın zamanda iyileşir tekrar hamile kalırsın inşallah  :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

canım benım olmuyo bende beklıyom ama senın bı tane varmıs allah bagıslasın uzun ömurler versın her seyın hayırlısı olsun   kafanı takma stres yapıncada olmuyo allahdan umudunu kesme allahım ıns sana da tum ısdeyenlerede hayırlı evlatlar nasıp eder usme kendını bı hayır vardır dıye yor :opucuk: :opucuk: :opucuk:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

krizantem84

CNM BNM BENDE DÜSÜK YAPTIM AMA HAYIRLISI buymus dedim,nasip degilmis dedim.bu yüzden sakin üzülme ALLAH IN IZNIYLE YINE OLUR VARDIR BUNDADA BIR HAYIR BUNU DÜSÜN.sen üzülürsen kizinida etkiler.insallah yine olur cnm

mucize

amin canım inş. sana ve tüm bekleyenlere nasip olsun inş.

βαlκιz

geçmiş olsunn çok üzücü bi durum ama şuan kızınıda düşünmen gerekiyo onun psikolojiside çok önemli inşallah allah tekrar anne olmanı nasip eder kendine iyi bak :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

gecmis olsun cnm...benimde ilk gebeligim düsükle sonuclanmisdi malesef...

ama cnm üzülme hic yokdansa bir tane kizin var bile senin hic cocuklari olmayanlar var güzelim insallah en kisa zamnda tekrar hamis kalirsin tekrarlancak diyede korkma allahin izniyle bisey olmz ins.

****EMOŞİNN****

canım çok geçmiş olsun 3 hafta önce aynısını bende yaşadım seni çok iyi anlıyorum 9+3 haftalık idim 1 hafta önce benimde bebeğim ölmüş karnımda aynı senin gibi benimde 8 yaşında kızım var bende onunla paylaşmıştım kardeşi olacağını çok üzüldü ama yapcak bişe yok Allahtan geldi ne diyebiliriz Allah bidaha yaşatmasın sanada banada ve hiç kimseye inşallah3 ay yasak var sonra belki denerim yine hayırlısı olsun bu arada emine ben :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

can yine cannnn

GEÇMİŞ OLSUN CNM ÇOK ZOR BİR DURUM ÜZÜLDÜM ÇOK :y25: :y25: :y25:
can dediklerim....

Balböceği

gecmis olsun cnm rabbim bidaha nasip eder uzulme  :opucuk:

..BahaR●●

geçmişş olsunnn
Rabbim tekrardan sağlıklı bir hamilelik nasip eylesinn inş....

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

geçmiş olsun canım..rabbım bı daha yaşatmasın :amin: :amin: :amin: