Bebek isteyen 10 arkadaşımız için 4444 adet ayetel kürsü ve 7 adet fetih suresi

Başlatan sibel28, 14 Ekim , 2009, 13:49:57

« önceki - sonraki »

sibel28

Bebek isteyen arkadaşlarım ilk önce 10 arkadaşımızın ismini yazalım.bu 10 arkadaşımız için okuyalım.ayetek kürsülerimizi okuduktan sonra dualarımızı 7 fetih suresiyle süsleyelim.ismini yazdırmak isteyen arkadaşlar yazsınlar.bugün okumaya başlayalım ben 144 adet okuyacagım geriye kalan 4300 ....

= - =SeLSeBiL= - =

bende istiyorum benide yazın:) şimdilik 100 tnesinide ben alayım okudukca alırım
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

sibel28

yasmin35

YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

= - =SeLSeBiL= - =

kızlar istiyoruz ama alalımda ben 100 tane aldım okuyayım bidaha alacam sizde alın bitirelim en yakın zamanda duamızı yapalım

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

canım alalım ama böle karısırkı bı lısde yapılsınkı ona göre kıme okuyacaz nekadarı bölusulacek karısmasın dıye lısde yapalım yada konuyu acan yapsın :opucuk:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

= - =SeLSeBiL= - =

aysun yapacak heralde bilmiyorum ki ilk ben yapayım o da devam eder

1) aysun25 = 144
2)selsebil = 100

sibel28

Liste 10 arkadaşımız için dua edecegiz
Liste :selsebil:100
        aysun25:144
        Aşkmelegi:
        yasmin35:

sibel28

arkadaşlar isteyen istediği kadar okuyabilir.sayıyı kendiniz belirleyin..kalanını inşallah Allahın izniyle tamamlarız.okuduklarınızı yada almak istediginiz adeti yazmayı unutmayın  :opucuk:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ben hastayım sımdı banyo yapım okudum adetı yazarım buraya aysun :opucuk:

perçem

meleğim gelde hasretimi bitir

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

perçem

meleğim gelde hasretimi bitir