BİTKİ ÇAYI

Başlatan YAĞIZIM2009, 13 Ekim , 2009, 23:53:06

« önceki - sonraki »

YAĞIZIM2009

BEBEĞİNE BİTKİ ÇAYI VEREN VAR MI?

βαlκιz

ben veriyorum rezene çayı veriyorum gece çayı veriyorum iyigeceler çayı veriyorum bidee
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

YAĞIZIM2009

TEŞEKKÜRLER,2.5 AYLIK HENÜZ ERKEN Mİ DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM

βαlκιz

benimkiler 8 buçuk aylık ben yeni vermeye başladımm ama kutuda hep 1.haftadan sonra verilir yazıyoo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

@ssemra@

Alıntı yapılan: YAĞIZIM2009 - 13 Ekim , 2009, 23:58:09
TEŞEKKÜRLER,2.5 AYLIK HENÜZ ERKEN Mİ DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM

Selam canım bende oğlum 2 haftalıkken rezene vermeye başlamıştım, gaz sancılarını rahatlatsın diye, benim doktorum ve sağlık ocağındaki hemşireler 6 aydan önce verme diye çok fırçaladılar beni, ben yinede sancısını dindirsin diye verdim ama ne faydasını gördüm, nede zararını..

YAĞIZIM2009

OĞLUŞUM KÜVEZDE KALDIĞI İÇİN BEN PEK CESARETLİ DEĞİLİM BU KONULARDA

βαlκιz

prematüre bebekse bilemem vermemen gerekebilir  ???

YAĞIZIM2009

YOK ERKEN DOĞUM DEĞİL. DOĞUMDAKİ KÜÇÜK Bİ AKSİLİK,CİĞERLE İLGİLİ

βαlκιz

Alıntı yapılan: YAĞIZIM2009 - 14 Ekim , 2009, 00:16:13
YOK ERKEN DOĞUM DEĞİL. DOĞUMDAKİ KÜÇÜK Bİ AKSİLİK,CİĞERLE İLGİLİ
geçmiş olsun bitki çayı olarak ney ve neden kullanmayı düünüyosunkii

YAĞIZIM2009

GAZ VE UYKU SORUNU İÇİN.DERİN UYUYAMIYORDA

βαlκιz

iyigeceler gece çayını önrrim eczacı bana onu önerdii ve işe yarıyoo

YAĞIZIM2009

Demet_dk

benim oğlumda 4 aylık bende kullanıyorum  humana nın iyi geceler çayını hemde severek içiyo

βαlκιz

Alıntı yapılan: demet_dk - 14 Ekim , 2009, 17:53:52
benim oğlumda 4 aylık bende kullanıyorum  humana nın iyi geceler çayını hemde severek içiyo
evet humananın iyi geceler çayı çok iyyii bizde onu kullanıyoruz

YAĞIZIM2009

SAĞOLASIN,DENİYCEM