~ Gelinlikler

Başlatan ..BahaR●●, 13 Ekim , 2009, 11:15:06

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

= - =SeLSeBiL= - =

ÇOK ŞIK ÇOK GÜZELLER YA BEN BİR DAHA GİYMEK İSTİYORUM:):)
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bıdahamı evlensem acaba :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:sersebıl elınlıgın evde degılmı ıy ges ben arada bı gıyıyom :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

..BahaR●●

keşkeee o günlerime bidaha dönebilsemm :((

= - =SeLSeBiL= - =

evde kalabalık yapıo die kaynanama verdim o giysin:) onun evi daha büyük bende verdim onda duruo şimdi kim bulup giyecek:) benim gelinliğim güzeldi yaa
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ay ben ogunlere asla donmek ısdeme anam alamısdı 1 ay kendıme elememısdım yorgunlukdan 5 gece aglence 3 gece gelınlık usdunde ordan oraya oy bugunkı aklım olsa bı nıkah yapardım :cildir: :cildir: :cildir:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Demet_dk

bende giymek isterim tekrar dan 10,yılımızda istiyorum bakalım  :k06:
ama ilk i çok çok özel tabi Allah herkese nasip etsin :amin:

vuslat

ay ben bidaha evlenmek istyorumm süperler vallaa  :k06: :k06:

[/ur

βαlκιz

bi nikah mı tazelesek napsak bu arada giyerdim gelinligii yineee  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

vuslat

Alıntı yapılan: balkız - 14 Ekim , 2009, 12:28:17
bi nikah mı tazelesek napsak bu arada giyerdim gelinligii yineee  :ehi: :ehi: :ehi:
toplu nikah tören yapmaya ne dersinizzz  :ehi: :ehi: başı bahar çekicek ama hamiş hamişş nede yakışır  :k06: kurtuluşun yok bacımmm bu resmleri kaydetmeseydin  :k06: :k06: :k06

[/ur

Balböceği

valla harika gelinlikler bende giymek isterdim ama istemezdimmm ;D :laughing7: :laughing7:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

BENDE TEKRAR GIYMEK ISTERIM..HER EVLILK YIL DONUMUMDE GIYMEK ISTERIM..DEĞİŞ DEĞİŞİK...GERÇİ GELINLIGIM SUPERDI...AMA FARKLI MODELLERI GORUNCE INSANIN GOZU DOYMUYO :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: