27 Nisan , 2024, 23:35:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

zeynep0655

canım iyi düşün iyi olsun kötü şeyleri getirme aklına. ama doktora gidene kadar fazla iş falan yapma evdeysen eğer yat boşver işi falan. ben öyle yapıyorum. benim ev işinden nefret eden kocam çok hamarat oldu valla o yapıyo isleri :toothy10: çünkü iş yaptığım gün dediğin gibi kasık ağrım oluyo çok bide belim çok kötü ağrıyo

yasmin35

kızlar o kasık ağrıları normal bebiş büyüyo ya ondan rahimin düz kasları geriliyo oda ağrı yapıyo agrıdımı uzamanın geçer kaçar haftalık oldunuz kızlar benim yaramaz kendini saklıyo :( göremedik cinsiyetini
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

ZyNp

ben çalısıyorum canım ama işim rahat muhasebeye bakıyorum özel bir şirkette evdede bılmıyorum ne kadar temızlemeden durabılırım benım esım evde olsa normaldede temızlıge yardım edıyo ama cok gec gelıyo işten pazar gunlerıde evde durmuyoruz bız galıba kokuşucaz pislikten doktora gıdene kadar :k06: :ehi: :toothy10:

ZyNp

zeynep0655

benimkide 7 haftalık canım. senin yaramaz sürekli saklıyo sanırım biz onun cinsiyetini doğduğu zaman öğreneceğiz :k06:

yasmin35

evet ya saklıyo banada öle geliyo doğdugunda ögrencekmişim gibime geliyo valla ama bakalım bugünde konturolüm var ilkkez 3 boyutlu ulturosona gircem ozaman belli olur belki bakalım işallah görürüm heycanlıyım
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

*DİLARAM*

kızlar valla imrendım size negüzel hamilesınız Rabbim tamamına erdırsın:nazar: ve kac haftalık onu hesaplıyosunus... :nazar:inşallah enkısa zamanda bende sizlere katılabılırım :'(
Arzum büyük ANNELİĞE...

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

zeynep0655

evet yasmin çok heycan verici öğrenince bizede haber ver hemen

yasmin35

amin dilara işallah katılırsın
tabi zeynep ögrenince hemen haber vercem yeterki ögrenek ama demi :)

zeynep0655

inşallah dilaram sendende güzel haberler duyarız yakın zamanda. allahım isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

zeynep0655

yasmin benim içime kız doğdu senin bebiş. senin utangaç bi kızın olacak sanırım :k06:

*DİLARAM*

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 09 Ocak , 2010, 10:08:12
inşallah dilaram sendende güzel haberler duyarız yakın zamanda. allahım isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah :amin:
bana okadar uzak geliyokı sankı hiç yasayamayacakmısım gıbı..hep uzaktan bakıcam bebeklere :crybaby2: :crybaby2:
Arzum büyük ANNELİĞE...

zeynep0655

ama ben böyle yapanlara çok kızıyorum dilara. önce bi kendin inan ya. neden uzaktan bakacakmışsın. ne zamandır düşünüyosunuz bebek