28 Nisan , 2024, 20:47:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

ZyNp

zeynep0655

zynp senin şu yazı süper ya sen deli ben manyak... akşam kocişime söyledim ne güldü ha :toothy10:

ZyNp

zeynep0655

ZyNp

ewet canım dun akşam kan testı yaptılarama cok gec oldugu ıcın saat uzman doktor yoktu loborantta sordum oda kagıttakı verılere göre 5 haftalık hamılesın dedı ayın 18'ınde randevum var ozman sıkı bı kontrol yapılacak testler falan yapılacakmıs acıkcası hersey ozman daha cok netlesecek

zeynep0655

hayırlısı canım. ben hala inanamıyorum. sanırım ne zaman karnım büyüyecek o zaman inanmaya başlayacağım :)

ZyNp

banada tuhaf gelıyo bıde hesaplayınca 1ay 1hafta ben sanırım adetuzerıne hamıle kaldım cunku aralık 5te adet oldum ondan sonrasını hesaplayınca bebıs anca 3haftalık oluyo görumcemde dedıkı aralıktakı adetınden once kalmıssın ozman hesaplayınca kasımın sonunda hamıle kalmıs oluyorum

zeynep0655

benimde bu hesaplama işinde aklım karıştı benimkide 7 haftalık ama senin dediğin gibi adete göre kendim hesaplarsam 5 haftalık olması lazım.

yasmin35

YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

ZyNp

evet benımde kafam karıstı sanırım ıkımızınde aralık adetlerı fos :k06: ikimizde kasım sonunda falan hamıle kalmısız hele sen 7 haftalıksa kasım ortalarında hamıle kalmıssın neyse onemlı olan saglıklı olsunlarda  :amin:sende kasık agrısı varmı

ZyNp

zeynep0655

zynpcim kasık ağrım oldu bi ara şimdi hiç bişeyim yok. ben hiç bi belirti falanda yaşamadım. sadece 1 2 gün çok halsizdim şimdi turp gibiyim. benim tek belirtim adet gecikmesi oldu.

ZyNp

canım benımde belırtım kasık agrısı ve adet gecıkmesı ama anı hareketlerde hala kasıgım agırıyo.dun hastanede dıkkat et dedıler alttakı kaslarım genıs olabılırmıs bırı daha varmıs öyle cok kasıgı agıran hasta 6aylık bebegını dusurmus dedıler aslında bunları duyunca cok moralım bozuluyo ayın 18'i gelsede herseyı net ögrensem ıcım ıcımı yıyo bısey olcak dıye :dontknow: :sad1: