29 Nisan , 2024, 01:13:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

AH BE AYŞECİM ÇOK ÜZÜLDÜM SANA
İNŞ.TEZ ZAMANDA İYİLEŞİRSİN
BİLİNÇSİZ KULLANMIŞSIN ONDAN ACISINI ÇEKİYORSUN
KANSER FALAN DEMİŞSİN
ALLAH KORUSUN
................

..BahaR●●

Alıntı yapılan: Burcu310 - 25 Ağustos , 2009, 11:55:53
Slm kizlar,

ben normalinde 23.08. regl gelmesi gerekiyordu ama hala tik yok :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
sevinemiyorum bile, test yapmaktan cok korkuyorum :honk: birde negatif cikarsa!!!!

O yüzden biraz daha beklicem, daha iki gün gecikti, kasiklarimda agri var :y25:

burcucum eğer adetin herzaman düzenliyse bence bekleme yap bi test yok eğer arada böyle şaşıyorsa biraz daha bekle.....

мiŁenα.

burcu inş hamişsindir...

benimde günüm geçti 2 gün yaptım çıktı sende yap istersen...

merak edıyorum ...boyle gecıkenlerınkını...

inş ıkı cızgıyı gorrsun :amin:

:love9: :love7: :love9:

Burcu310

Insallah aysecigim, ama korkuyorum birde negatif cikarsa????

Ben en son 25. Temmuzda regl gelmisti 30 günde bir oluyorum!

Bakalim bugünde olmassam yarin sabah yapsammi??

мiŁenα.

sabah ıyı sonuc alırsın ama korkuyorsan stres yaparsan kendılıgınden gecıktırırsın...

kafanı bosalt oyle yap cunku her sonuca pozıtıf olursun...

eger hamıs deılsen sıkma canını sonucta dunyanın sonu deıl..

3 .yılımda hamıel kaldım korunmadım ılk gunumden berı ama rabbım ozmanı layık gordu..

sıkma sakın gonlunu ferah tut.....melegın gelır ıns

gamzee47

burcu her ay 25 te oluyorsan yarın yap bence bugün yanıltmasın ya umarım bebiş wardır:)

Burcu310

insallah gamzecigim....

yarin yapicam sabah kalkar kalkmaz ;)

cok migdemde bulaniyor of eve gitmek istiyorum ben :igrenc:

мiŁenα.

burcuş

DİLVİN

süprizzzzzzzzzzzzzzzz

kızlar az bekleyınnn

size süperr bi haberimiz var az sonra

:basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

burcuş

Burcu hamile demiiiii  :hello2:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

burcuş

gamzee47

burcuuuuuuuuuuuuu sonucu öğrenir öğrenmez yaz hemennnnnnnn merak ediyoruummm ya insalahhhhhhhh hamişsindir:)

DİLVİN

Alıntı yapılan: gamzee47 - 25 Ağustos , 2009, 14:56:50
burcuuuuuuuuuuuuu sonucu öğrenir öğrenmez yaz hemennnnnnnn merak ediyoruummm ya insalahhhhhhhh hamişsindir:)

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: