Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

deryacım aldırma ınsanlar meraklı genlerımızde var merak.. :ehi:

ılkay dogru dıyor tarcınlı tatlı seyler hadı hanımlar beklıyoz ıyı haberler

:love9: :love7: :love9:

ilkay

Alıntı yapılan: derya55 - 24 Ağustos , 2009, 10:58:04
sabahtan beri herkes bebek varmı dıye soruyolar anlamadım onlara ne ya  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
bu soranlar adamı sinir ediyolar bizim sitresimiz bize yetmiyo gibi birde soranlara cevap yetiştiriyoruz ben soran herkeze tayinimiz çıksın ondan sonra diyordum şimdide tayinimiz çıktı eger olmazsa artık ne diyecem onuda bilmiyorum :toothy10: :toothy10: :ehi: ama allahım hayırlısını versin ne yapalım

мiŁenα.

burcuş

:toothy10: :toothy10: :toothy10: hayırlısı artık boşver inşallah bebişin olurda tayin mayin gerek kalmaz sorulara

gamzee47

merhama ayseeeee çok sewindim senin adına umarım sağlıkla gelir bebişşşşşşşş:)
aman herkes soruyo ya walla takmıyırum hiççççç:) bakalım bu ay insallahhhh gelir bebek listeye eklemişsin beni çokkk sewindim:)

..BahaR●●

SÖYLENENLERİ TAKMAMAK GEREK HAKLISINIZ AMA
BAZENDE OLMUYOR İNSAN TAKMADAN ATLATAMIYOR
KADIN BANA Bİ TEMBEL GELİN ÇIKTIN DEDİ ÜZERİNDEN BİR AY GECEK HALA UNUTAMIYORUM
AMA GERCEKTEN TAKMAMAK GEREK :D

gamzee47

kaç sene oldu siz ewleneli.... ya warya millete laf gerek ben mardindeyim hele bi de burayı düşün soran sorana artık tepem,in tası attı dedim walla ya ne meraklısınız size ne diyeeeee:)işte bide böle abuk sabuk konusuncamillet haklısın ama sen kendini yıpratmaaa

..BahaR●●

ben 4 yıl olacak evleneli nerdeyse
daha 1 kerecik hamiş kalamadım
soranlara borcumuz var düşünmüyoruz şuan desemde
aman yapın çocuk rızkıyla gelir
demiyorlarmı sinir oluyorum
boşver gamzecim millet ancak konuşur :violent1: :violent1:

ilkay

ben evleneli 2.5 yıl oldu canım benim kaynanamdan felan çekmiyorum çevremden çektiğimi soran sorana sanki bebek doğunca gelip benimle beraber bakacaklar ben de soranlara öle diyorum bakacaksanız doğurup vereyim size ben bakamam diye doğurmuyorum diyorum bazende

gamzee47

senin için dua edecem bugünnnnnn gerçekten umarım en kısa zamanda bebeişi alırsın kucagına belki de bu ayyyy:)
belli olmaz walla zaten en beklemediin zamanda
geliomuuuuuşşşşşşşşşşşşşş:)

gamzee47

ya bende öle kaynanam hayatta sormaz etmez ama saçma sapan adamlar sormaz mı ya size neeeee:) aman napalım hamiş kalınca walla duyuru yapacammmm:)

мiŁenα.

canlarım takmayın..yawwww

ben okadar agladım kendımı heba ettım  kı anlatamam....

onun ıcın takmayın..düşünüyoruz yada daha zamnı var deyin geçin :basardim:

gamzee47

CANDANMELEK

bende evleneli 3 sene olacak 1 sene korunduk sonra bebiş istemeye başladık her sene izine gittiğimizde bi şey yokmu diyenlere sinir oluyodum eşime bile soruyorlarmış bu ne biçim insanlar anlamadım olunca zaten insan söyler ama artık takmıyorum beni ilgilendirmiyorlar benim derdim bana yeter zaten bence sizde sorun etmeyin keyginize bakın biraz bu günlerin tadını çıkarın eşinizle gezin eğlenin bebek olunca belki yapamazsınız belki ben artık öyle yapıyorum hayatı akışına bıraktım

DİLVİN

takmayın kızlarrr

rabbbım hayırlısını versin

banada kaynanam derdi

ay daha 7 aylık evliydik

dr a gittim hiç bir problemım yok

ayy bideee akrabaları gelının neden çocuğu olmuyor

dr a götürün felan derlermiş

bide gelip bana sölerdı  :cildir: :cildir: :cildir:

ananen şöle dedi, teyzen şöle dedi

diyemezdıkı gelin dr a gitti

hiç bir problemı yok

:caca: :caca: :caca: :caca:

en son yine bir toplulukta dedi

gelinı dr a götürcem bebeği olmuyor diye

çok sınırlendım

bende bişey yok dr a gittim ben

babaanne olmaya bu kadar hevesliysen oğlunu götür dedim

1 hafta sonra hamiş olduğumu öğrendım

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ona bile ınanmadı

en son bebişin resımlerını gördüde ınandı

:violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik