28 Nisan , 2024, 01:22:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

seda@2009

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Temmuz , 2015, 08:30:17
Alıntı yapılan: seda@2009 - 27 Temmuz , 2015, 08:24:48
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Temmuz , 2015, 08:18:57
seda umarım bekledğimiz güzel haberdir :)

GÜNAYDIN.....EVET BEKLEDİĞİM GÜZEL HABERİ GEÇEN PERŞEMBE ALDIMMM.....6+1 HAFTALIK HAMİŞİİİİMMMM BENNNNNN.....
çok sevindim canım.  inşallah  sağlıklı bir hamilelik yaşarsın. şimdi ne kadar da heyecanlısındır.

HİÇ SORMA VALLA BİDE KALP ATIŞINI DUYSAM....O KADAR SÜRPRİZ OLDUKİ BANA....HİÇ BEKLEMİYODUM.HATTA ADETİM 9 GÜN GEÇTİ VE SALLANA SALLANA DOKTORA GİTTİM.DOKTORA BİLE PKOS VARDI MUHTEMELEN YİNE TEKRARLADI DEDİM O KADAR UMUTSUZDUM YANİ.AMA BU AY HAYIT OTUNUN HAP ŞEKLİNDE OLANINI KULLANDIM.HERHALDE O YUMURTLAMAYI SAĞLADI DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

ยรlคภ๓คz göภlüm

aa evet hayıt tohumu kullanmıştım. hatta sana çayını içmektense kapsül olarak alman daha hızlı etki eder demiştim. inşallah kalp atışını da duyarsın. darısı bekleyen tüm bayanların başına

seda@2009

BENDE BU KADAR ÇABUK OLACAK DİYE TAHMİN ETMEMİŞTİM.BAKALIM SALI GÜNÜ TEKRAR GİDİCEM DOKTORA OZAMAN GÖRÜNÜR HERHALDE.....

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: seda@2009 - 27 Temmuz , 2015, 09:30:51
BENDE BU KADAR ÇABUK OLACAK DİYE TAHMİN ETMEMİŞTİM.BAKALIM SALI GÜNÜ TEKRAR GİDİCEM DOKTORA OZAMAN GÖRÜNÜR HERHALDE.....
ekstratlar ve haplar daha çabuk etki ediyor. çünkü onlarda bitkinin özü oluyor. inşallah görürsün.  hamilelik belirtilerin başladı mı?

seda@2009

HEMDE NASIL BAŞLADI.MİDE BULANTILARIM ÇOK FAZLA BU ARA.DÜN GECE HEM SICAK HEM MİDE BULANTISI İKİSİ BİRDEN BASTIRDI.OĞLUMA HAMİLEYKEN ÇOK UYKUM GELİYODU BU SEFER ÇOK FAZLA YOK NEDENSE.BİDE BU SEFER DAHA ÇOK ŞEYDEN MİDEM BULANIYO.OĞLUMDA HİÇ ÖYLE DEĞİLDİ.9 AYA KADAR MUTFAĞA GİRİYODUM RAHAT RAHAT YEMEK YAPIYODUM.BUNDA KAHVE BİLE İÇEMİYORUM...

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de ilk hamileliğin zannediyordum.  oğlunda yaşadığın belirtilerden farklıysa belki bu sefer kızdır. :)  iki hamileliğimde de aynı belirtiler yaşamıştım. çok fazla bulantım olmadı, ikincide yaklaşık dört ay sürdü.ikisinde de  kahve kokusundan rahatsız oldum.

oğlun kaç yaşında

seda@2009

OĞLUM 7 YAŞINDA.BU SENE OKULA BAŞLICAK.O KADAR ÇOK İSTİYO Kİ KARDEŞİ OLMASINI.BUNDAN ÖNCEKİ HAMİLELİĞİMDE ANNE KARDEŞİM NE ZAMAN GELCEK DİYE ÇOK HEYECANLIYDI.AMA MAALESEF KALP ATIŞLARI DURDU BEBEĞİN...BU SEFER DAHA SÖYLEMEDİM BİRAZ DAHA BÜYÜSÜN ÖYLE SÖYLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.OĞLUMDA SABAH KAHVELERİNE BAYIRLIRDIM....HİÇ DE RAHATSIZ OLMADIM.....BAKALIM BU SEFER NE OLCAK SAĞLIKLI SIHHATLİ OLSUN....TABİ GÖNLÜM DEĞİŞİK OLMASINDAN YANA AMA ÖNCELİK SAĞLIKLI HAYIRLI Bİ EVLAT OLMASI....

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 27 Temmuz , 2015, 02:23:19
Sedaaa yoksaaaaaaaaaa.:)

EVEEEETTTT    CANCAZIMM DOĞRU TAHMİNNNN....6+1 HAFTALIK......BAK SANA NE DİCEKTİM HANİ BEN HAYIT OTU HAPINI ALMIŞTIM YA ÇOK FAYDA ETTİ.YUMURTLAMAYI SAĞLADI..

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: seda@2009 - 27 Temmuz , 2015, 13:27:52
OĞLUM 7 YAŞINDA.BU SENE OKULA BAŞLICAK.O KADAR ÇOK İSTİYO Kİ KARDEŞİ OLMASINI.BUNDAN ÖNCEKİ HAMİLELİĞİMDE ANNE KARDEŞİM NE ZAMAN GELCEK DİYE ÇOK HEYECANLIYDI.AMA MAALESEF KALP ATIŞLARI DURDU BEBEĞİN...BU SEFER DAHA SÖYLEMEDİM BİRAZ DAHA BÜYÜSÜN ÖYLE SÖYLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.OĞLUMDA SABAH KAHVELERİNE BAYIRLIRDIM....HİÇ DE RAHATSIZ OLMADIM.....BAKALIM BU SEFER NE OLCAK SAĞLIKLI SIHHATLİ OLSUN....TABİ GÖNLÜM DEĞİŞİK OLMASINDAN YANA AMA ÖNCELİK SAĞLIKLI HAYIRLI Bİ EVLAT OLMASI....
bence de biraz da bekle çok da bekleme çevreden duyarsa üzülebilir. ben kalp atışını öğrendiğim gün söyledim. ertesi gün de tatile gidecektik üzülse bile tatilde üzüntüsünü atar diye  düşünümüştüm.   
tabi öncelik sağlıklı bir çocuk olması insan bir kızı olsun da ister. erkek olursa da oğlunla daha iyi anlaşırlar

seda@2009

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Temmuz , 2015, 13:43:11
Alıntı yapılan: seda@2009 - 27 Temmuz , 2015, 13:27:52
bence de biraz da bekle çok da bekleme çevreden duyarsa üzülebilir. ben kalp atışını öğrendiğim gün söyledim. ertesi gün de tatile gidecektik üzülse bile tatilde üzüntüsünü atar diye  düşünümüştüm.   
tabi öncelik sağlıklı bir çocuk olması insan bir kızı olsun da ister. erkek olursa da oğlunla daha iyi anlaşırlar

YANİ ERKEK OLURSA DA OLUR AMA KIZ OLURSA DA HAVALARA UÇMAM DEĞİL YANİ.ALLAH BİLİYO YA GÖNLÜM KIZ İSTİYO AMA BİDE DÜŞÜNÜYORUM ALLAH IM SEN EN HAYIRLISINI BİLİRSİN DİYORUM..BAKALIM NOLCAK..

herseytrendy

Sedacim tebrik ederim cnm sağ salim kucağına almak nasip olur inşallah.:)

Balböceği

Seda canım hayırlı olsun, cok sevindim

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 27 Temmuz , 2015, 17:22:02

amin canım.darısı başına inşallahhhhh.....

seda@2009

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: herseytrendy - 27 Temmuz , 2015, 17:22:02
inşallah sen de daha fazla beklemezsin.