27 Nisan , 2024, 21:46:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

herseytrendy

Bir hafta geçmiş cnm senin adet duzensizligininde olduğunu soylemistin daha once bu kadar gecmismiydi. Cnm benim bende çok merak ettim hadi yap testi iyi haberlerini bekliyrum.

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 12 Haziran , 2015, 14:57:37
Bir hafta geçmiş cnm senin adet duzensizligininde olduğunu soylemistin daha once bu kadar gecmismiydi. Cnm benim bende çok merak ettim hadi yap testi iyi haberlerini bekliyrum.

KORKUDAN YAPAMIYORUM CANIM YA.DÜZENSİZLİK OLDUĞU İÇİN MUHTEMELEN YOK BİŞEY DE YİNE FAKİRİN EKMEĞİ UMUT DEMİŞLER YA BENİMKİ DE O HESAP.......BENİM DAHA ÖNCE DE OLMUŞTU BÖYLE AMA SON HAMİLELİĞİMDE DE SORUN YAŞAMIŞTIM BİLİYOSUN....YOK DİYE DİYE BANA SÜRPRİZ OLDU ARADAN 1,5 - 2 AY GEÇMESİNE RAĞMEN...BEN EN İYİSİ HAFTA SONU DA BEKLEYİP PAZARTESİ DOKTORA GİDEYİM...

herseytrendy

Off ya ben meraktan çatlarim hastanede calisiyon zaten git bi tes al yap cnm lütfen...

herseytrendy

seda@2009

herseytrendy

Olsun kuzum bi daha ki aya inşallah canını sıkma unutma stresten uzak durmamiz lazim...

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 15 Haziran , 2015, 09:46:19
Olsun kuzum bi daha ki aya inşallah canını sıkma unutma stresten uzak durmamiz lazim...

YANİ STRESTEN UZAK DURMAK LAZIM AMA NERDE BENDE O ŞANS......BİDAHAKİ AYA BAKICAZ ARTIK....

ยรlคภ๓คz göภlüm

15 Haziran , 2015, 10:41:06 #27202 Son düzenlenme: 15 Haziran , 2015, 10:42:49 ยรlคภ๓คz göภlüm
Alıntı yapılan: seda@2009 - 15 Haziran , 2015, 10:01:15

YANİ STRESTEN UZAK DURMAK LAZIM AMA NERDE BENDE O ŞANS......BİDAHAKİ AYA BAKICAZ ARTIK....

inşallah en kısa zamanda güzel haberlerini alırız. stres hamileliğe çok büyük bir engel.

seda@2009

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 15 Haziran , 2015, 10:41:06
Alıntı yapılan: seda@2009 - 15 Haziran , 2015, 10:01:15

inşallah en kısa zamanda güzel haberlerini alırız. stres hamileliğe çok büyük bir engel.

İNŞALLAH YA BENDE ÇOK İSTİYORUM ARTIK....

ยรlคภ๓คz göภlüm

bu forumda bebeği olsun diye bekleyip sonra bebeğine kavuşan çok kişi var. bunlardan biri de benim ikinci bebek için iki yıl bekledim,  bebeğim şimdi 17 aylık oldu. sabret, ümidini kaybetme ve stres yapma

herseytrendy

Valla kızlar rüyamda bebeğimi görüyorum erkek hele bu gece ki rüyam da beyaz bir zibin giydirmisim ayakları tonbis minnacık..

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: herseytrendy - 15 Haziran , 2015, 11:52:18
Valla kızlar rüyamda bebeğimi görüyorum erkek hele bu gece ki rüyam da beyaz bir zibin giydirmisim ayakları tonbis minnacık..
rüyan hayra çıksın, güzel bir rüya.erkek bebek görmek iyi derler.

elfo

O duygulari cok iyi bilirim. Her ay belirti aramalar stresler negatif testler bol gozyasi ... bol bol dua et Rabbim dualari geri cevirmez. Bir de sifasini gormus biri olarak civanpercemi tavsiye ediyorum.  Hergunolmasa da iki gune bir cay gibi sicak suda demle ic. Kendi kiz kardesimden de biliyorum surekli adetleri geciken birisiyken Allahin izniylr civanpercemi sifa oldu. Simdi adetleri saat gibi maşallah
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: elfo - 16 Haziran , 2015, 11:38:53
O duygulari cok iyi bilirim. Her ay belirti aramalar stresler negatif testler bol gozyasi ... bol bol dua et Rabbim dualari geri cevirmez. Bir de sifasini gormus biri olarak civanpercemi tavsiye ediyorum.  Hergunolmasa da iki gune bir cay gibi sicak suda demle ic. Kendi kiz kardesimden de biliyorum surekli adetleri geciken birisiyken Allahin izniylr civanpercemi sifa oldu. Simdi adetleri saat gibi maşallah
off değil mi canım bebişlere kavuşuncaya kadar  neler yaşadık. ben  civanperçemi içemiyordum tadını hiç sevmiyordum. onun yerine civanperçemi ekstratı kullanmıştım ve kullandığım ay da hamile kalmıştım

seda@2009

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 16 Haziran , 2015, 12:02:04
Alıntı yapılan: elfo - 16 Haziran , 2015, 11:38:53
off değil mi canım bebişlere kavuşuncaya kadar  neler yaşadık. ben  civanperçemi içemiyordum tadını hiç sevmiyordum. onun yerine civanperçemi ekstratı kullanmıştım ve kullandığım ay da hamile kalmıştım

CANIM YA BU CİVANPERÇEMİ EKSTRATI NASIL KULLANIYODUN VE FİYATI NE KADARDI ACABA