28 Nisan , 2024, 08:58:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: herseytrendy - 24 Haziran , 2015, 13:24:24
Kızlar nasılsınız
iyiyim, sen nasılsın? öğle arası bitti mesai başladı. foruma da kimse uğramıyor artık :(

DENİZGÖZLÜM81

kızlar biz geldik oğlumla  28+1 2 günlük olduk paşamla  kilomuz enson 1.150 gramdı gayet iyiyiz  hergün iğneye devam tekmelerimz güçlendi darısı isteyenlere  gelemiyorum fazla   sayfaya

seda@2009

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 24 Haziran , 2015, 13:43:31
Alıntı yapılan: herseytrendy - 24 Haziran , 2015, 13:24:24
Kızlar nasılsınız
iyiyim, sen nasılsın? öğle arası bitti mesai başladı. foruma da kimse uğramıyor artık :(

BEN BURDAYIMMMMM.......

seda@2009

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 24 Haziran , 2015, 14:10:49
kızlar biz geldik oğlumla  28+1 2 günlük olduk paşamla  kilomuz enson 1.150 gramdı gayet iyiyiz  hergün iğneye devam tekmelerimz güçlendi darısı isteyenlere  gelemiyorum fazla   sayfaya

SAĞLIKLA SIHHATLE KUCAĞINA ALMAK NASİP ETSİN RABBİM.İĞNEYİ NİYE KULLANIYOSUN ACABA.BANA DA HAMİLE KALINCA KULLANIRIZ DEMİŞTİ DOKTOR KAN SULANDIRICI İĞNE.AMA BENDE TIK YOK TABİİİ...MAALESEF  :(

ยรlคภ๓คz göภlüm

oyyy baya ilerlemişsiniz, oğluş büyümüş. inşallah sağlıkla doğar. isim ne düşündünüz?

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: seda@2009 - 24 Haziran , 2015, 15:35:48

SAĞLIKLA SIHHATLE KUCAĞINA ALMAK NASİP ETSİN RABBİM.İĞNEYİ NİYE KULLANIYOSUN ACABA.BANA DA HAMİLE KALINCA KULLANIRIZ DEMİŞTİ DOKTOR KAN SULANDIRICI İĞNE.AMA BENDE TIK YOK TABİİİ...MAALESEF  :(

evet pıhtılaşma için iğne oluyor. ümitsiz olma. burda kimler ne üzüntüler ne  hayal  kırıklıkları yaşadı  ve sonunda bebeğine kavuştu. birçoğunun birinci olmuyor diye üzülürken  ikinci bebişleri süpriz yaptı. inşallah sen de kavuşursun.

seda@2009

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 24 Haziran , 2015, 15:50:30
Alıntı yapılan: seda@2009 - 24 Haziran , 2015, 15:35:48

evet pıhtılaşma için iğne oluyor. ümitsiz olma. burda kimler ne üzüntüler ne  hayal  kırıklıkları yaşadı  ve sonunda bebeğine kavuştu. birçoğunun birinci olmuyor diye üzülürken  ikinci bebişleri süpriz yaptı. inşallah sen de kavuşursun.

İNŞALLAH KAVUŞURUM.BUGÜN AKTARA GİDİP CİVANPERÇEMİ EKSTRATI SORCAM BAKALIM..

herseytrendy

Bende Iyim canlar saol un. Kızlar ben ümit imi kaybetmiycm yeri göğü yaratan rabbim ol emriye bütün hersyi olduran rabbim benim gibi bekleyenlerin dualarını kabul edeck inşallah.onun nimetleri çok bana dua  edin duanizi kabul edeyim buyurdu biz ona el actik o ona açılan elleri boşa cevirmez bol bol dua şükür ve sabir....

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 24 Haziran , 2015, 17:09:10
Bende Iyim canlar saol un. Kızlar ben ümit imi kaybetmiycm yeri göğü yaratan rabbim ol emriye bütün hersyi olduran rabbim benim gibi bekleyenlerin dualarını kabul edeck inşallah.onun nimetleri çok bana dua  edin duanizi kabul edeyim buyurdu biz ona el actik o ona açılan elleri boşa cevirmez bol bol dua şükür ve sabir....

DOĞRU SÖYLÜYOSUN VALLA.BENCE DE UMUDUMUZU KAYBETMEYELİM...AYRICA DÜN  AKTARA GİTTİM.CİVANPERÇEMİ İÇİN.YOKMUŞ BANA HAYIT OTUNUN KAPSUL ŞEKLİNDE OLANINDAN VERDİ.BAKALIM BAŞLADIM DÜN İTİBARİYLE......HAYIRLISI DİYORUM ARTIK.BU MÜBAREK RAMAZAN GÜNLERİNDE RABBİM BİZLERİ GERİ ÇEVİRMESİN İNŞALLAH...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: seda@2009 - 25 Haziran , 2015, 09:31:26
Alıntı yapılan: herseytrendy - 24 Haziran , 2015, 17:09:10

DOĞRU SÖYLÜYOSUN VALLA.BENCE DE UMUDUMUZU KAYBETMEYELİM...AYRICA DÜN  AKTARA GİTTİM.CİVANPERÇEMİ İÇİN.YOKMUŞ BANA HAYIT OTUNUN KAPSUL ŞEKLİNDE OLANINDAN VERDİ.BAKALIM BAŞLADIM DÜN İTİBARİYLE......HAYIRLISI DİYORUM ARTIK.BU MÜBAREK RAMAZAN GÜNLERİNDE RABBİM BİZLERİ GERİ ÇEVİRMESİN İNŞALLAH...

inşallah ikiniz de bebeklerinize kavuşursun. stres  yapmayın ve ümidiniz kaybetmeyin. doktorum;" pes etmeyen kadınların %90'u hamile kalmayı başarıyor"demişti.

hayıt  tohumun o şekilde alman çayını içmende daha etkili olacaktır. ben bir ara hayıt ekstratı da içmiştim. hamile kalabilmek için neler yapmıştım ya... internetten okuduğum, arkadaşlarımın söylediği birçok kürü denemiştim.

DENİZGÖZLÜM81

kasım eren  ismi teyzesi  aslında farklı isim düşünüyorduk bir olay yaşadık  ondan değişti babası gibi adı kasım olucak  :) zaman nasıl geçiyor  anlamıyoruz  resmen gün sayıyoruz  rabbim olmayana nasip etsin  arkadaşım ben neler çektim burdan arkadaşlar bilir clexsan iğne kullanıyorum coraspirin içiyorum ayrıca iğne 6000lik dozu düşük olursada bebek kayıplarına sebep oluyor sitres yapma olur seninde bebişin iğneden korkan ben şimdi zevkle vuruyorum ne ilginç  birde sağ sağlim doğsaydı oğluşum  videosunu aldık parmak emiyor pize pozlar verdi paşam ya  hayalini bile kuramazken şimdi yaşıyorum rabbime binlerce şükür  :amin: :amin: :amin:

seda@2009

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 25 Haziran , 2015, 14:20:49
kasım eren  ismi teyzesi  aslında farklı isim düşünüyorduk bir olay yaşadık  ondan değişti babası gibi adı kasım olucak  :) zaman nasıl geçiyor  anlamıyoruz  resmen gün sayıyoruz  rabbim olmayana nasip etsin  arkadaşım ben neler çektim burdan arkadaşlar bilir clexsan iğne kullanıyorum coraspirin içiyorum ayrıca iğne 6000lik dozu düşük olursada bebek kayıplarına sebep oluyor sitres yapma olur seninde bebişin iğneden korkan ben şimdi zevkle vuruyorum ne ilginç  birde sağ sağlim doğsaydı oğluşum  videosunu aldık parmak emiyor pize pozlar verdi paşam ya  hayalini bile kuramazken şimdi yaşıyorum rabbime binlerce şükür  :amin: :amin: :amin:

MAŞALLAH CANIM YA...ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAK NASİP ETSİN İNŞALLAH...

herseytrendy

Sedacim o otun bende çayını içiyorum pazardan aldım ben sen de bulabilirsin hem öylesi daha doğal işlenmemiş sonuçta.

herseytrendy

Canım sağ salim kucagina al ınşallah bize de dua et..