Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 26 Mayıs , 2015, 15:40:50
Gerçekten çok zor durum.ama kafaya takma cunki sen annelik duygusunu biliyorsun.ben gebelik testi yapmaktan bıktım artık

Haklısın ama gel de bunu bana anlat.Allah ım sana da nasip eder hayırlısıyla inşallah.....eski gönderileri okuyamadım çok fazla da.senin durumunu pek bilmiyorum kusura bakma..

herseytrendy

Valla cnm bi buçuk yildir bekliyoruz. Biz hiç korunmadik zaten benim adet duzensizligim vardı çok şükür o düzene girdi. Doktora da gittik eşimle hiç bir problem olmamasına rağmen olmuyor. Ya bilmiyorum sıkıntılı bir durum hamilemiyim degilmiyim olacak mi olmayacak mi bu düşünceler beni çok yıprattı:'(

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 26 Mayıs , 2015, 19:22:19
Valla cnm bi buçuk yildir bekliyoruz. Biz hiç korunmadik zaten benim adet duzensizligim vardı çok şükür o düzene girdi. Doktora da gittik eşimle hiç bir problem olmamasına rağmen olmuyor. Ya bilmiyorum sıkıntılı bir durum hamilemiyim degilmiyim olacak mi olmayacak mi bu düşünceler beni çok yıprattı:'(

Bende aynı durumdayım acaba ne zaman olacak, olcak mı yoksa olmayacakmı.bi de adet düzensizliğini nasıl düzene soktun.aynı problem bende de var.pko olduğumu söyledi gittiğim bi doktor..bi diğeri bişey yok dedi.kafam karıştı...şimdi özelde bi doktora gidiyorum.klomen kullandım bu ay 3. defa.sanki yine olmayacakmış gibi geliyo bana.

herseytrendy

Cnm ben 45 günde bir adet görüyordum bi kackere doktora gittim birseyin yok stresten oluyodur dedi kendimi bildim bileli düzenli adet hiç görmedim takı cyclo prognova adlı ilacı kullanana kadar artık 28 günde bir adet görüyorum.benim adetim aşırı derecede sancılı oluyor ınan yerlere yapisiyorum ilacı kullanmadan öncede aynıydi yine aynı ama çok şükür düzene girdi.

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 27 Mayıs , 2015, 10:15:46
Cnm ben 45 günde bir adet görüyordum bi kackere doktora gittim birseyin yok stresten oluyodur dedi kendimi bildim bileli düzenli adet hiç görmedim takı cyclo prognova adlı ilacı kullanana kadar artık 28 günde bir adet görüyorum.benim adetim aşırı derecede sancılı oluyor ınan yerlere yapisiyorum ilacı kullanmadan öncede aynıydi yine aynı ama çok şükür düzene girdi.

peki ne kadar kullandın ilacı.bende kullandım senin ki gibi bi ilaç ama bende hala daha düzenli değil.belki de işyerinde çok stresliydim 1-2 sene ondan da olabilir.şuan bakalım 1 aydır farklı bir birime geçtim.stresi daha az bir yere.bakalım bu ay nasıl olacak bekleyip göreceğiz.

herseytrendy

dört ay kullandım kullandigim aydan itibaren düzenli adet görmeye başladım bıraktım zaten adetim düzenli olarak geliyor.arkadaşım çok kafaya takiyoz ne olacak bizim halimiz.bu arada ismim ceylan

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 27 Mayıs , 2015, 13:13:23
dört ay kullandım kullandigim aydan itibaren düzenli adet görmeye başladım bıraktım zaten adetim düzenli olarak geliyor.arkadaşım çok kafaya takiyoz ne olacak bizim halimiz.bu arada ismim ceylan

Benimde adım Seda.Bende ona benzeyen bi ilaç kullandım ama 2 ay sadece.bende hala daha ara ara sorunlu.hele bi de iş stresi bunu iyice tetikledi.valla kafaya takmamak için çok uğraşıyorum ama yok çaresi.hele bi de apartmanımızda 2 tane bebek var.oğlum onları gördükçe anne çok tatlılar benimde kardeşim olsun daha ne kadar beklicez deyip duruyo.o yüzden elimden geldiğince hemen hamile kalıp sağlıkla bebeğimi kucağıma almak istiyorum ama Allah ın takdir-i ilahisi ne zaman tecelli edecek.beklmekten başka bi çaremiz yok maalesef.dün eşimle bile konuştuk eylül-ekime kadar bekleyip tüp bebek mi yapsak diye.

herseytrendy

Sen  normal yollarla hamile kalabilirsin birazcık sabret tatlim

seda@2009

yani kalabirim ama bu düzensizlik ne zaman olacağı belli değil.bakalım zaman herşeyin ilacı derler ya bize de ilaç olcak mı

herseytrendy

Olur canım olur inşallah birbirimize müjdeler veririz. Ilk hamileliği nasıl oldu?

seda@2009

Diğer hamileliğim istediğimiz ay hemen oluvermişti. ama bu sefer çok bekliyoruz.daha da ortada bişey yok.

herseytrendy

Sedacım adet düzeninin bozuk olduğunu söyledin peki hamile olduğunu nasıl anladın?

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 29 Mayıs , 2015, 15:09:08
Sedacım adet düzeninin bozuk olduğunu söyledin peki hamile olduğunu nasıl anladın?

İLK HAMİLELİĞİMDE BÖYLE Bİ SORUN YOKTU.EN SONUNCU HAMİLELİĞİM İSE TAM Bİ FİYASKO.ADET OLMUYORUM DİYE DOKTORA GİTTİM.ULTRASONLA FALAN BAKTI HİÇ BİŞEY YOK.GERÇİ BENDE BİŞEY GÖRMEDİM.SONRA İLAÇ VERDİ KULLANDIM YİNE OLMADIM.BİRAZ ARA VERMEK ZORUNDA KALDIM DOKTORA KONTROL İÇİN ÇÜNKÜ TATİLE GİTTİK Bİ KAÇ GÜN.SONRA TEKRAR DOKTORA GİTTİM YİNE ADET OLMADIĞIMI SÖYLEDİM BU SEFER İĞNE VERDİ.ONLARI DA YAPTIRDIM.BELİRLİ Bİ SÜRE VERDİ.OZAMANA KADAR OLURSUN DEDİ.AMA BENDE HALA Bİ TIK YOK TABİ.TEKRAR GİTTİM BU SEFER BENİM ZORUMLA ULTRASONLA BAKTI (ACABA FARKLI Bİ HASTALIK MI VAR DİYE KORKMAYA BAŞLADIM ÇÜNKÜ)Bİ DE BAKALIM Kİ BENİM UFAKLIĞIN KALBİ ATIP DURUYO....DOKTOR DA BENDE ŞAŞKINLIKTAN BİRBİRİMİZE BAKA KALDIK.İŞTE BÖYLE OLDU SONRAKİ HAMİLELİĞİM.....ŞİMDİ İSTİYORUZ AMA BİRAZ ZOR.PERŞEMBE DOKTORA GİTTİK KLOMEN KULLANMIŞTIM KONTROLE GİTTİK SADECE 1 TANE YUMURTA OLUŞMUŞ ÇATLATMA İĞNESİ FALAN YAPTI AMA BAKALIM GÖRCEZ NOLCAK CANIM.

herseytrendy

Hakkimizda ne hayirliysa o olsun inşallah.bugün hem çok mutlu hemde çok üzgünüm benim bi arkadasim var dugunumuz aynı tarihte oldu bugün beni arayip hamile olduğunu söyledi. Kiskanmiyorum asla çok sevindim ama içim buruk üzgünüm çok üzgünüm...

seda@2009

OLSUN CANIM YA ALLAH KARARLAMIŞTIR HERŞEYİ.SEN KENDİNİ FERAH TUT YOKSA OLACAĞI VARSA DA OLMAZ.STRESTEN UZAK DURMAYA BAK BENCE.KAFANA TAKMA.....