28 Nisan , 2024, 05:58:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

ilos.fatos

ยรlคภ๓คz göภlüm bugün test yaptım pozitif çıktı hastaneye gittim 226.9 çıktı son adet 9 aralık düşükmü sence  :-[
yarın dr gitmeyi düşünüyorum

DENİZGÖZLÜM81

gayet iyi canım korkma salı günü yaptır tekrar iki katına çıkmışmı bakın yoksa sitrese girersin  kese görünene kadar hadi gözün aydın seninde  ;) ;)

ilos.fatos

11 Ocak , 2015, 19:46:59 #27092 Son düzenlenme: 11 Ocak , 2015, 19:49:05 ilos.fatos
gayet iyi canım korkma salı günü yaptır tekrar iki katına çıkmışmı bakın yoksa sitrese girersin  kese görünene kadar hadi gözün aydın seninde  ;) ;)

çok mutlu oldum düşükten sonra bir daha olmayacakmış gibi geldi bu siteye üye olduğumda o kadar çaresizdim ki site bana uğurlu geldi şükürler olsun. işte değer biraz düşük geldi bana. peki dr ne zaman gitmeliyim kese beta kaç olduğunda batın ultrasonla görünür şuan gitmek istemiyorum alt muayene olur diye. seninde gözün aydın Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşAllah

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ilos.fatos - 11 Ocak , 2015, 19:46:59

çok mutlu oldum düşükten sonra bir daha olmayacakmış gibi geldi bu siteye üye olduğumda o kadar çaresizdim ki site bana uğurlu geldi şükürler olsun. işte değer biraz düşük geldi bana. peki dr ne zaman gitmeliyim kese beta kaç olduğunda batın ultrasonla görünür şuan gitmek istemiyorum alt muayene olur diye. seninde gözün aydın Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşAllah

tebrikler inşallah sağlıkla kucağına alırsın
değerin 5000'in olunca karından, 2000 olunca da vajinal ultrasonla keseyi görebilirsin. haftaya çarşamba gitsen görürsün herhalde

ยรlคภ๓คz göภlüm

Balböceği...........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
BalPetegi............................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
GülnurARSLAN ..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah                             
Masal12..............................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah                                                                    (A)yşe (D)eniz (A)da..............................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah Sır_Çiçeği..............................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
Aşk...........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

ilos.fatos...........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
DENİZGÖZLÜM81...........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

ilos.fatos

değerin 5000'in olunca karından, 2000 olunca da vajinal ultrasonla keseyi görebilirsin. haftaya çarşamba gitsen görürsün herhalde

teşekkür ederim ยรlคภ๓คz göภlümçok mutluyum :muzz: :muzz: :muzz: İnşAllah herşey yolunda gider

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ilos.fatos - 12 Ocak , 2015, 18:09:59

teşekkür ederim ยรlคภ๓คz göภlümçok mutluyum :muzz: :muzz: :muzz: İnşAllah herşey yolunda gider
inşallah

ilos.fatos

DENİZGÖZLÜM81

bak gördün mü değerin yükselmiş eee  korkma artık kız stres yapma :D

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar adetim iki gün gecikti  ama ne adet ne de hamilelik belirtim yok. pozitif çıkacak diye de test yapmaya korkuyorum

ilos.fatos

kızlar adetim iki gün gecikti  ama ne adet ne de hamilelik belirtim yok. pozitif çıkacak diye de test yapmaya korkuyorum
[/quote]

peki İhtimal varmı kaçak falan  :D

ilos.fatos

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 13 Ocak , 2015, 19:15:16
bak gördün mü değerin yükselmiş eee  korkma artık kız stres yapma :D

Şükürler olsun birde hayırlısıyla keseyi görseydim kalp atışlarını duysaydım galiba dim ler dımlar bitmeyecek offf yarın beta hcg yi tekrar etmelimiyim kızlar

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ilos.fatos - 14 Ocak , 2015, 16:20:25

[/quote]  var  ama umarım  birşey yoktur. tosunum daha çok küçük ve üçüncüyü düşünmüyorum :)

ilos.fatos

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 15 Ocak , 2015, 08:56:15
Alıntı yapılan: ilos.fatos - 14 Ocak , 2015, 16:20:25

var  ama umarım  birşey yoktur. tosunum daha çok küçük ve üçüncüyü düşünmüyorum :)
[/quote]

Allah gönlüne göre versin test yaptığında bizide haberdar et olurmu  :) :)