Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

makaron

Ay kızlar allahıma şükür ben de listedeyım artık. Gecen sefer çok kısa kalmıştım. İnşallah allah kısmet eder de bu sefer doğuma kadar kalırım.

FİGENN

canım kalacaksın inşallah seneye bu günlerde bebeğin kucağında olacak   :hello2: :hieyt: :hieyt:

makaron

Alıntı yapılan: FİGENN - 05 Kasım , 2013, 10:38:54
canım kalacaksın inşallah seneye bu günlerde bebeğin kucağında olacak   :hello2: :hieyt: :hieyt:

İnşallah canım birlikte inşallah...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: makaron - 05 Kasım , 2013, 10:22:06
Ay kızlar allahıma şükür ben de listedeyım artık. Gecen sefer çok kısa kalmıştım. İnşallah allah kısmet eder de bu sefer doğuma kadar kalırım.

inşallah canım

birbuçukyıl

Ben de çok kısa kalmıştım geçen sefer. Bu defa listenin başına kadar yavaş yavaş çıkarız inşallah beraberce. :occasion5:

makaron

İnşallah canım taa en yukarı kadar çıkalım...

zen_s

evet evet siz yukarılara çıkın bizlerde alttan listeye eklenelim inşallah  :hieyt:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: birbuçukyıl - 05 Kasım , 2013, 11:14:01

Ben de çok kısa kalmıştım geçen sefer. Bu defa listenin başına kadar yavaş yavaş çıkarız inşallah beraberce. :occasion5:

Alıntı yapılan: zen_s - 05 Kasım , 2013, 11:37:15
evet evet siz yukarılara çıkın bizlerde alttan listeye eklenelim inşallah  :hieyt:
Alıntı yapılan: makaron - 05 Kasım , 2013, 11:18:00
İnşallah canım taa en yukarı kadar çıkalım...

İNŞALLAH KIZLAR HEPİMİZ BEBİŞLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALIRIZ

ponçik

sevilay21

umutlari tüketmek yok kizlar insallah bizim nazli bebeklerimiz gelicek 9 ay bu listeden hic cikmicaz insallahhhh mücadeleye devammmm sonuna kadar

zen_s

Alıntı yapılan: sevilay21 - 05 Kasım , 2013, 13:22:08
umutlari tüketmek yok kizlar insallah bizim nazli bebeklerimiz gelicek 9 ay bu listeden hic cikmicaz insallahhhh mücadeleye devammmm sonuna kadar
Aynen katılıyorum umutsuz hiç birşey olmaz bizler elimizden geleni yapalım rabbim en güzelini eyler
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Balböceği

Yazılanları okuyunca aranızdayım diyorum  :hello2:

İnşallah çifter çifter alırsınız kucaklarımıza  :amin:

ponçik

zen_s

amin inşallah hayırlısıyla sağlıcakla gelecek bebişler .Tüm hamile arkadaşlarımda inşallah sağlıkla kucaklarına alırlar sımsıkı tutunur bebişleri annelerine :aferin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: sevilay21 - 05 Kasım , 2013, 13:22:08

bu sabır ve inançla inşallah bebeğini kucağına alacaksın