29 Nisan , 2024, 05:58:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

GRİP AŞISI

Başlatan sevda, 26 Ekim , 2007, 11:22:37

« önceki - sonraki »

sevda

Kızlar grip aşısını vurduranınız varmı ve gerçektende işe yarıyormu? ??? Bende arhana bu sene vurdurmayı düşünüyorum fikirlerinizi alabilirmiyim? Birde drnuz ne diyor bu aşı hakkında?

sevda

Ayol kimse duymadımı yoksa yaptırmadımı ben onu anlamadım.... ??? :-\

jbdun

:k06: ben şimdi gördüm canım bu başlığı ve fikrim yok maalesef :dontknow:

sevda

Artıkın yaptırdık fifirlerinizi yinede yazabilirsiniz.... ;)

jbdun

hayırlı olsun canım ;)

sevda

valla bilmiyorum hayırlımı değilmi ama dr uyduk biz sinüsleri çok dolduğu için yaptırdık canım yaaa...

jbdun

drunuza güveniyorsanız için rahat olsun canım, dr demiş zaten ;)

sevda

ilknur

BEN YENI GORDUM  sevda ben yaptırıyorum kızlarıma grıp oluyorlar ama çok hafıf atlatıyorlar ıyı yapmışsın

sevda

Sağol ilnurcum ben belki önceden yaptıranlar bakalım neder dedim ama kimse bişey demediiii :-\ üzülürken ::) sonradan yazıların ve fikirlerin gelmesi güzel tabiki benim için hafif atlatmasıda umarım sorun değildir...Sağol bilgilerin için... :flowers:

duru boncuk

sevdacım ben geçen sene kendime yaptırmıştım ama bütün sene gripli gezdim malesef ve busenede yaptırmadım kızım için sordum doktora oda kız daha küçük ama kızın çevresindekiler yaptırsın dedi ben yaptırmadım çünkü resmen vücuda canlı mikrop sokuyosun ve etkiside olmuyo malesef bildiğin gibi grip her sene kendini yeniliyo ve gerçek eşı asla bulunamıyo tahmini bu aşılar yani o yüzden ben düşünmüyorum ama arhanıma sağlık olsun can olsun inşallah ve grip olmaz inşallah :amin:

sevda

Ah be güzelim önce demeliydin soktuk artık mikrobu.... :k06:

duru boncuk

yarsın yavruma mikroplar  belki arhanın  cazibesine dayanamayıp ölürler kız :k06:

sevda

handan

Uyarı: bu konuya en azından 240 gündür herhangi bir cevap verilmedi.
Cevap vermek istediğinizden emin değilseniz, size ilgili yeni bir konu açmanızı öneririz.

diye uyarı çıktı  :toothy10:
cevap veriyorum eminim  :k06:

öykü ye de dr umuz yapmadı. çevredekiler olsun dedi. ben bizim eczanede yaptırmıştım bana da kızdı sen süt veriyorsun yaptırmıcaktın diye.
aşıdan mıdır bilmem ben de öykü de aşıyı vurulduğum günden beri hastayız. tam bi hafta olsu hala hastayız malesef.
demekki emzirirken yapılmıcakmış bu aşı.
çocuğa da gereksiz çok küçük daha dedi. ancak bu yıl bi salgın falan gelirse çingribi gibi o zaman gel yapalım dedi.