arkadaşlar yol gösterin bana çıldırıcam vicdan azabından

Başlatan deha.k, 11 Ekim , 2009, 18:36:47

« önceki - sonraki »

deha.k

bebeğime doymuo diye biberon verdim bir kaç kez ama anne sütünü sağıp verdim vermez olaydım mememi almıyor .şu an 27 günlük unuturmu biberonu napmalıyım yoksa artık biberon çocuumu  oldu?çok üzülüyorum slikon mem ucu alıcam acaba biberona benzeyo deyip memei kabul eder mi.aç bıraksam nasıl olur yoksa bizim meme macermız son mu buldu?tecrübeli arkadaşlar nolur benimle paylaşın düşüncelerinizi

мiŁenα.

CANIM TECRUBELI DEILIM AMA AC BIRAKSAN VERSEN DICEM 27 GUNLU YAZMISZIN KIYAMAZSIN...

AMA BIBERON VERME ILLA MEME ISRAR ET BIR YERDE ALIR HERALDE

:love9: :love7: :love9:

yasmin35

YANLIŞ YAPMIŞSIN CANIM BEBEKLER BİDERONA HEMEN ALIŞIYOLAR ÇÜNKÜ YORULMUYO ONLA ANNE SÜTÜNÜ İNDİRMEK DAHA ZOR ONDAN RAHATA ALIŞMIŞ SEN BİBERONU ARTIK HİÇ VERME ÇAY KAŞIGI KULLAN BEN ANNE OLMADIM AMA BEBEK ÇOK BAKTIM BİRAZDA UFAKLIGIN AÇ KALAMASI GEREKİYO AÇLIK SOFULUGU BOZAR DERLER TUTMAZSADA KAŞILA DENE Bİ SÜRE AMA BÖLE MEMEYE BAŞLAR TEKRAR CANIM
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

krizantem84

Alıntı yapılan: deha.k - 11 Ekim , 2009, 18:36:47
  bebeğime doymuo diye biberon verdim bir kaç kez ama anne sütünü sağıp verdim vermez olaydım mememi almıyor .şu an 27 günlük unuturmu biberonu napmalıyım yoksa artık biberon çocuumu  oldu?çok üzülüyorum slikon mem ucu alıcam acaba biberona benzeyo deyip memei kabul eder mi.aç bıraksam nasıl olur yoksa bizim meme macermız son mu buldu?tecrübeli arkadaşlar nolur benimle paylaşın düşüncelerinizi

evet evet baktin almiyor hemen meme ucu al silikon biberon ucu gibi bir dahada bu hataya düsmemeniz icin bir tavsiyede bulunmak isterim eger doymadigini hissediyorsaniz sizdede süt yoksa kasiklar azar azar verin bence ozaman memenizi birakmaz

βαlκιz

benimkilerde biberona alıştıkları için meme almadılar bende meme ucu almıştım ama oda fayda etmemişti hatta meme ucuma şekerli su sürüyodum emer diye yine olmadı bi müddet sagıp vermiştim sonra zaten hep mama verdim bu arada ben emzirmiyorum gögsümü sıkınca hala süt geliyo ya gelmiyodu uzun zamandır gitmişti sütüm bu ara bi sagim bakim gelcekmii  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

deha.k

arkadaşlar sağolun dün eşim aventin meme ucunu aldı denedik kıyamam biberon sanıp nasıl da asıldı çok şükür.galiba olucak.yeniden kavuşucaz oğlumla.çok büyük hata yaptım.aç bırakamyı kaç kez denedim kesinlikle 4 satten fazla dayanamıyorum durun bakalım inş bu mem ucu işe yarıycak

krizantem84

..BahaR●●

KEŞKE MEMENİ VERMEKTE ISRAR ETSEYDİN ŞERBET FALAN SÜRSEYDİN
ELBET ALIRDI NEYSE PLASTİKTE İŞE YARAMIŞ
SAĞLIKLI BÜYÜR İNŞ....

evra

merhaba bebeısh benim oğlum beni hiç almadı zorla verdim zorlamak hiç olmuyor en fazla 1 ay dayandım silikon meme ucu bile aldım ben faydasını örmedim inşşallah senin devam eder senin gibi herşeyi yaptım  ama olmadı ve biberon cocuğu oldu  :icon_pale:İnşallah 10 aylık olunca keseceğim bebek sütleri var onlara başlayacağım nede olsa beni emmiyor.umarım silikon memeyi cıkarıncada seni emmeye devam edre onada dikkat et.....senin sütünle büyümesi dileğiyle sağlıklı yaşamlar :nazar:

****EMOŞİNN****

canım plastik meme ucu güzel bişey ben kızımı hep onunla emzirdim biberonda verdim kullan bence  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

deha.k

arkadaşlar meme ucu işe yaradı söyliim
.oğlum emmeye başladı memde yarım saate yakın kalıyo maşllah.birde artısı var arada biberonla anne süytüde verebiliyorum .ayırt etmio:)

krizantem84

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

tuanam

Alıntı yapılan: deha.k - 11 Ekim , 2009, 18:36:47
bebeğinin doymadığını nasıl anladın? genelde kilo alımı az veya hiç olmadığı zamanlarda mama takviyesi veriliyor ama anladığım kadarıyla sen bunu doktora danışmadan yapmışsın.sütün varsa çok sorun etmene gerek yok sağar biberonla verirsin yinee sakın aç bırakma çocuğu yazık günah ve ayrıyetten hiçbi işe yaramıyo bende inatla mememi vermeye çalıştım çocuk kaskatı kesiliyordu herseferinde.sonra bıraktım bence sende eğer almıyorsa zorlama