Benim alkışım;

Başlatan Balböceği, 08 Ekim , 2009, 00:21:38

« önceki - sonraki »

GüzeLCe

Alıntı yapılan: GüzeLCe - 24 Ekim , 2009, 11:10:35
devlete karsı şehit ailelerin ve gazilerin verilen madalyaları çiğnemelerini alkışlıyorum  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

GüzeLCe

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

GüzeLCe

kardesim kacgündür onu takıyorum ya pkklar fransaya uctu ordanda diyarbakıra. halkda sanki grur verici bişi var gibi alkışlıyor yazıklar olsun onlara ve onları alkışlayana  :icon_thumright:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

alkıslayanlarda onlardankı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:tabı ururlanırlar :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

GüzeLCe

bu durumda bişi diyesim geliyor ama diyemiyorum burda  :icon_thumright:
Rabbim büyük yazıklar olsun topraqımızda yaşayıp ekmeqimizi yiyen kalleşlere  :icon_thumright:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

GüzeLCe

off konu değişsin dilime geliyor bişiler diyomuyorum  :BangHead:
tek bildiğim bişi şuanki devlet çok oy kaybetti  :icon_thumright:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

develet oyu bırak sayesınde herseyımızı kaybettık :violent1: :violent1: :violent1:

GüzeLCe

Balböceği

isyanlardayimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

GüzeLCe

Balböceği