27 Nisan , 2024, 11:14:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Benim alkışım;

Başlatan Balböceği, 08 Ekim , 2009, 00:21:38

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

HIM BZIDE LAHANA CORBASI

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

su andaki alkisim tosunuma brawo ona daha 2 gun olmadi meyve sebze biteli kopa kopa gitttiiiiii
gittiiiiiiiiiiiiii gittiiiiiiiiiiii beni biraktipta gittiiii :toothy10: :toothy10: :toothy10:

GüzeLCe

öğretmen annem ve babam old.için kendimi alkışlıyorum  :ehi:

Balböceği

herkesi alkisliyorum buyun disa calisan icin cene yapan yani :toothy10: :toothy10:

GüzeLCe

HEM CALIŞAN HEMDE EVİ İDARE EDEN BAYAN ARKLARIMI ALKIŞLIYORUM  :basardim: :basardim:

KUZEY

cumartesi bile çalıştığım için kendimi alkışlıorum ;D ;D

GüzeLCe

Alıntı yapılan: KUZEY - 24 Ekim , 2009, 10:19:47
cumartesi bile çalıştığım için kendimi alkışlıorum ;D ;D
ozaman sen beni ben seni alkışlayayım canım  :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bende hergun evde durabıldım ıcın kendımı alkıslım :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

KUZEY

GüzeLCe

senıde alkışlıyorum selcanım :basardim: :basardim:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

:basardim: :basardim: :basardim:mersı kızım okul ıs ev hayatım hıc yokdu 18 sene sonra bı eve tıkılmak dırek olay yanı hele ben sabah aksam ıs eglencede gezen :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :basardim: :basardim: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

GüzeLCe

insanın basına hersey geliyor
bunada şükür diyosun  :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

yanı aynen öle sımde yemek ve öbek yapıyom :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

GüzeLCe

devlete karsı şehit ailelerin ve gazilerin verilen madalyaları çiğnemelerini alkışlıyorum  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★